Jump to content
Dogomania

DZIELNY KOSTUŚ: 3,5 łapki NA WÓZKU INWALIDZKIM. Serduszkiem nadrabia wszystko!!!Za TM


Ulaa

Recommended Posts

Co do Bobrku, to sprawa jest w toku, wydrukowałam ogłoszenia, a wetka powiedziała, że je porozwiesza, bo często przejeżdza tamtędy - no i będziemy czekać może właściciel się odezwie!! Jeśli nie to trzeba będzie mu szukać domu nowego, ale to napewno jeszcze nie teraz. Kostuś wypadek miał dokładnie 4 października, minęło dopiero półtora miesiąca od poważnego urazu kręgosłupa - pies dalej otrzymuje Nivalin, dalej przechodzi rechabilitacje. Z adpocją teraz tego psa byłby problem bo on jeszcze podsikuje pod siebie (to jest uciążliwe), a pozatym wetka codziennie poświęca mu kilka godzin - na masaż, na wyprowadzanie, na przemywanie ranek, na przebieranie mokrych skarpet i bucików, na zastrzyki. No i Kostuś musi być pod stałą opieką. O tym kiedy go oddać najlepiej bedzie wiedziec wetka - jeśli to nastapi to napewno nas o tym poinformuje. Teraz wetka zorganizowała psu nowe miejsce, gdzie jest przetrzymywany - dokładnie w ogrzewanej, wyremontowanej piwniczce w jej domu. Cud Miód :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 742
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobrze Dominiko ze mamy ciebie bo kto by tam teraz jezdzil jak my coraz mniej czasu mamy a dzieki tobie bedziemy wiedziec o zdrowieniu Kostusia i jego postepach w chodzeniu. Dogramy tez sprawe przekazywania pieniedzy dla kostusia na Nivaril i pokrycie kosztow jego operacji ale to juz zalatwimy sami przelewajac pieniazki bezposrednio do kliniki w Oswiecimiu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewadr']Pani weterynarz kombinuje jak moze, zeby łapkę osłonić. Kupuje mu buciki psie, zakłada ciepłą skarpete i taki bucik. Tylko, ze przy jego zywotnosci bucik starcza maksymalnie na jeden dzien. Zapłaciłam za buciki i obiecałam, ze dokupimy jeszcze. Chyba, ze ktos ma niepotrzebne to bardzo prosimy o podarowanie Kostusiowi. [/quote]
Dziś wysyłam (priorytetem na adres Ulaa) trzy sztuki bucików dla Kostusia - to moja "produkcja" więc jeśli rozmiar okaże się nie taki jak trzeba albo inne braki bedzie mieć to obuwie to prosze o szybką wiadamość - zrobię inne;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='taks']Dziś wysyłam (priorytetem na adres Ulaa) trzy sztuki bucików dla Kostusia - to moja "produkcja" więc jeśli rozmiar okaże się nie taki jak trzeba albo inne braki bedzie mieć to obuwie to prosze o szybką wiadamość - zrobię inne;)[/quote]

Diano i taks, dziewczyny Wy jesteście po prosu boskie!!!!! Taks a Ty powinnaś otworzyć firmę z dziełami własnej produkcji, obroże, smyczy, szeleczki, figurki, ubranka... (jeśli coś pominęłam to przepraszam, ale trudno spamiętać) wszystko jest doskonałe!! A teraz jeszcze buciki!!

Gdy buciki dojdą, zaraz pojedziemy zawieźć je Kostusiowi i na dowód zrobimy fotki :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulaa']Taks a Ty powinnaś otworzyć firmę z dziełami własnej produkcji,[/quote]
Jak się znam i swoją głowę do interesów to otworzenie firmy oznaczałoby natychmiastowy koniec i widowiskową upadłość:shake::diabloti: więc wolę jak jest tak jak teraz;)
Ale sponsorować moich protegowanych chyba mogę więc tak sobie myślę, że uszyję Kostusiowi na mikołaja kubraczek (bo on ten biedny kregosłup to chyba powinien w cieple trzymać) Tylko kto się poświęci i wymierzy "Strzałę" - ja wiem że to nie będzie takie proste przy jego ruchliwości .Potrzebuję:
obwód szyi, obwód w klacie (tuż za przednimi łapami) obwód brzucha ( tuz przed tylnymi łapami) i odległość od nasady szyi (ostatni krąg szyjny - lub inaczej tam gdzie obroża) do nasady ogona. Znajdzie się ktoś odważny podjąć to mordercze zadanie?:diabloti: Jeśli tak to dane na prv poprosze bo u mnie dogo dalej muli:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Natomiast jak bedziesz w Chrzanowie damy ci karme dla Kostusia.[/quote]

I buciki, które wczoraj przyszły od Taks :multi:

[B]Taks buciki są genialne!!!!! Dziękujemy!!!!!!

[/B]PS. Czy mogę zamówić u Ciebie taki jeden dla moich psiaków, na awaryjne sytuacje? Ile by kosztował?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulaa']I buciki, które wczoraj przyszły od Taks :multi:

[B]Taks buciki są genialne!!!!! Dziękujemy!!!!!!

[/B]PS. Czy mogę zamówić u Ciebie taki jeden dla moich psiaków, na awaryjne sytuacje? Ile by kosztował?[/quote]
Myślałam o kolejnym bazarku z butkami jeśli ten model się sprawdzi ( biedny Kostuś awansował na oblatywacza;)).
Najgorsze że już nie wyrabiam czasowo ale może popyt na kubraczki opadnie i uwolnię "moce produkcyjne"
Ulaa a jaki duży by miał być?
A cena z pewnością nie będzie tak zaporowa jak w sklepie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Droga Taks :loveu::loveu: Dzisiaj byłam u Kostusia, i nawet nie wiesz jak bardzo mu są potrzebne takie buciki. Ten piesek jest niesamowity, bo jest najbardziej poszkodowany, ze wszytskich, które ma wetka a jest najruchliwszy, dzisiaj go zastałam stojącego pod bramką i szczekającego na ludzi, samochody i w ogóle, goni koty, próbuje dominowac nad pozostałymi psami. Dlatego tez takie butki są dla niego wybawieniem. :razz:
Tylko Pani wetka zaproponowała pewne zmiany - butek musi być napewno dłuższy, sporo szerszy nawet XXXL, na przodzie podwójna skóra, naszyta na większą część butka, a w tyle od góry rozcięcie na kilka cm (tak jak w buciakch w skepie). A stąd te modyfikacje bo Kostuś jak chce być szybszy od ninnych psów to poprostu biegnie tylko przednimi łapkami, a tylnie - jedną trzyma pod sobą, a tą w butku ciągnie za sobą, i ten butek jesli jest za mały to spada, i najnowszy jego butek już po tygodniu został ogołocony ze skóry - zdarł ją poprostu, a szerszy dlatego, że wetka zakłada mu opatrunek i skarpety aby nóżka była w cieple i nie zmokła.
Te przesłane są super, i naprwdę bardzo są potrzebne bo kostuś ma tylko 2 butki, stale mokre, bo ten pies nie potrafi wysiedzieć w domu.:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Ej, my też chcemy takie butki!!!! Takie wzmacniane jak w opisie dla Kostusia, bo KrA ciągnie łapki, a niektóre powierzchnie temu nie slużą....[/quote]
A możesz mi podesłać linka do KrA ( niestety dla wyszukiwarki to za mało :diabloti:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...