Jump to content
Dogomania

DZIELNY KOSTUŚ: 3,5 łapki NA WÓZKU INWALIDZKIM. Serduszkiem nadrabia wszystko!!!Za TM


Ulaa

Recommended Posts

  • Replies 742
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ada-jeje']Ulka jezeli masz w srode wolne to mozesz ze mna jechac najpierw do Poreby po mala na wyciagniecie szwow, stamdad tez zabieramy te kotke ktora sie ostnio okocila i prosto pojedziemy do Libiaza do wetki z ktora juz uzgodnilam termin sterylki.[/quote]

Jeszcze po drodze zahaczymy o Mydlaną... Pani z banku prosiła, by zabrać kotkę z lecznicy na tymczas na tydzień po sterylce, a potem wypuścić u niej pod blokiem, bo tam jest dokarmiana.

Link to comment
Share on other sites

Masz na mysli zabrac na tymczas do pani wetki do L. jezeli tak moga byc problemy bo ja dla naszych kotow ktore mamy zamiar sterylizowac i kastrowac kupilam specjalna klatke gdzie mozna zmiescic kuwete i zarelko oprocz tego musimy dac karme na ten czas przez ktory bedzie tam kot jak rowniez kupic zwirek. A ja jutro zabieram kotke z Poreby.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Masz na mysli zabrac na tymczas do pani wetki do L. jezeli tak moga byc problemy bo ja dla naszych kotow ktore mamy zamiar sterylizowac i kastrowac kupilam specjalna klatke gdzie mozna zmiescic kuwete i zarelko oprocz tego musimy dac karme na ten czas przez ktory bedzie tam kot jak rowniez kupic zwirek. A ja jutro zabieram kotke z Poreby.[/quote]

Kurcze, to nie wiem co zrobimy. Musimy ją gdzieś wcisnąć....
Jutro rano zadzwonie na stacjonarny to pogadamy.

Link to comment
Share on other sites

Byłyśmy wczoraj u wetki.
Nivalin ma być podawany jeszcze przez ok 2 m-ce (seriami).

Ale są już efekty - Kostuś opiera się już na jednej łapce!!!!! Wetka mówi, że psa z taką radością, wolą życia i powerem (jak to określiła ;)) jeszcze nigdy nie widziała! Mógły obdzielić kilka zdrowych psów :cool3: To naprawdę niesamowity pies.
Wetka była bardzo wdzięczna za pomoc i wzruszona, że los Kostusia poruszył tyle osób. Chciałaby podziękować Wam osobiście i być na dogo, niestety w tej chwili mając na utrzymaniu kilkadziesiąt (40-50) kotów i już ok 10 psów, nie stać jej nawet na węgiel na zimę, nie mówiąc już o założeniu internetu.... Niemal rozpłakała się przy nas, że tylu zwierząt jeszcze nie miała, prosiła o karmę (akurat dostaliśmy w darze worki karmy dla psów i kotów i pojechały do wetki). To cudowna osoba, która całe swoje życie poświęciła zwierzętom i pomaga ponad własne siły. Jej dom jest domem zwierząt kalekich, niechcianych, potrzebujących pomocy. Nie wyobrażam sobie jak jedna osoba może ogarnąć to wszystko i podziwiam ją...

W niedzielę być może koleżanka wetki przyśle fotki Kostusia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulaa']Nivalin ma być podawany jeszcze przez ok 2 m-ce (seriami).[/quote]

łaaaaaaaaa ... :wallbash:

ja i tak podjęłam decyzję (już w poniedziałek) że zasponsoruję mu - tak na szybko - jeszcze dwa opakowania Nivalinu ... gdzie mam wysłać pieniądze i ile ... :flaming:

Link to comment
Share on other sites

Karmę zawiozłam wczoraj i dla kotków i dla piesków.
Nie wiedziałam nic o koncie wiec nie spytałam, ale mozna wysłac na podane na watku konto, to przekaze pieniązki. Tak jestesmy w stałym kontakcie w sprawie leków. Chyba ze ktos bedzie dzis u niej i zapyta o nr konta?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mar.gajko']Mam pudełko Nivalinu 2,5; brakuje 1 może dwóch ampułek. Naszemu Grallowi to nie pomaga, a kupiłyśmy kilka pudełek i to zostało.
jak dostanę adres dzisiaj, jutro (potem nie mam netu) to wyślę pocztą.[/quote]

Swietnie, bardzo dziekujemy. Juz pisze PW

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...