Jump to content
Dogomania

DZIELNY KOSTUŚ: 3,5 łapki NA WÓZKU INWALIDZKIM. Serduszkiem nadrabia wszystko!!!Za TM


Ulaa

Recommended Posts

To był wielki dzień Kostusia!!!!!! Pokazał jakim jest wspaniałym pieskiem i jak bardzo zasługuje na to, aby świat ujrzał jaki jest dzielny i kochany, jak bardzo zasługuje na to by miec dobry domek!!!

Dominiko a równorzędny podziw dla Ciebie, bo to dzięki Tobie i wetce Kostuś jest taki szczęśliwy i pogodny, nie boi się wyzwań, bo jesteś przy nim!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 742
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][SIZE=3][COLOR=blue]Chyba szybko nie znajdziemy dla niego domu.[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#0000ff]Mam propozycję aby znaleźć sponsora internetowego, który mógłby co jakiś czas ofiarować Kostkowi KARMĘ lub pieniążki na nią. [/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#0000ff]Czy na dogo jest jakiś wątek z takimi prośbami o pomoc??[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#0000ff]Czy podoba Wam się ten pomysł??[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#0000ff]Kostek pojawi się w przełomie może bedzie jakiś odzew. [/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#0000ff]Mam pytanie do Hanka - czy umiałabys zrobić maila, który reklamował by Kostka, wiesz ze zdjęciami, krótkim opisem, prośbą o pomoc i przesyłaniem dalej tej wiadomości, itp.itd. Każda z nas weźmie takiego maila i porozsyła po swoich znajomych. Taki łańcuszek
Kostkowy :p daj znak Hanku co o tym myslisz?![/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

...pomysł super
moze nie jeden sponsor
ale pare osob niech wysyła pieniazek dla Kostusia.
Dziesiaj kazdy grosik jemu jest potrzebny
idzie zima.
Raz moze jedna , drugi raz druga osoba i takim sposobem jego skarpeta nie będzie pusta.:evil_lol:
Dawaj na pw adres ,mały pieniazek dla niego znajdę w tym miesiącu;)
To fajny chłopak.:oops:

juz wysyłam do kolezanek
moze jeszcze ktoś sie skusi:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dominiko, myślę, że to dobry pomysł. Nawet nie tylko do znajomych można próbować tylko właśnie do sponsorów potencjalnych, jakiś firm. Podobno wszyscy chętniej wspierają konkretne zwierzęta, niż jak się pisze ogólną prośbę o wsparcie działań statutowych fundacji.

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3][COLOR=darkred]giselle4 bardzo dziekujemy za pomoc, tak jak mówisz każdy grosz się przyda.[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#8b0000]Najlepiej bedzie jak podam konto fundcaji[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#4b0082]Fundacja Pro Animals – Na Pomoc Zwierzętom
ul. Żeromskiego 6[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][COLOR=indigo][SIZE=3]32-500 Chrzanów[/SIZE][/COLOR][/B]
[B][COLOR=indigo][SIZE=3]PKO BP Oddz. I w Chrzanowie 24 1020 2384 0000 9502 0095 0717[/SIZE][/COLOR][/B]

[SIZE=3][COLOR=darkred][B]z dopiskiem "karma dla Kostka" [/B][/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#8b0000]Pozdrawiam Cię i dziękuje :p[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Giselle Kostus jest psem Fundacyjnym dlatego chetnych do pomocy dla Kostusia prosimy o wplaty na konto Fundacji, a my wydamy kase zgodnie z potrzebami Kostusia. Zas Dominka w pierwszym poscie bedzie prowadzila rozliczenia i stan konta Kostusiowego. [B]DZIEKUJEMY[/B] w imieniu Kostusia za wielkie serducho. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hanek']Dominiko, myślę, że to dobry pomysł. Nawet nie tylko do znajomych można próbować tylko właśnie do sponsorów potencjalnych, jakiś firm. Podobno wszyscy chętniej wspierają konkretne zwierzęta, niż jak się pisze ogólną prośbę o wsparcie działań statutowych fundacji.[/quote]


[B][SIZE=3][COLOR=green]No to Haneczku drogi, byłabym wdzięczna gdybyś zrobiła takiego maila - bo ja chetnie ale nie potrafie :roll: jesli tylko potrzebowałabyś czegoś to odrazu dawaj znak.[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3][COLOR=teal]Coś wspaniałego, pieniążki, witaminki - cudownie!![/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#008080]ZACHARY bardzo, bardzo dziekujemy!!! wielkie ukłony w Twoją stronę :loveu:[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#008080]Już pisze PW.[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']Ada-jeje, właśnie wrzuciłam na konto Kostusia 150 zł na karmę albo witaminy, a jeśliby te witaminy Wam przesłać pocztą, to na jaki adres?[/quote]

Zachary dziękujemy :multi:
To jest HMB Dog-Vital firmy Dr Seidla.

Link to comment
Share on other sites

Dominiko,dzisiaj wysłałam priorytetem witaminy Kostusiowi.Kupiłam inne, niż podała Ulaa,bo nie byłam wcześniej na dogo.Dopiero w tej nocnej chwili.Następnym razem kupię HMB.Myślę, że moje też mu pomogą.Nie były tanie,puszeczka proszku /dodawać do karmy/ 32 zł i jeszcze inne,nie pamiętam nazwy/21 zł/. Trzymaj się dzielny piesku.

Link to comment
Share on other sites

Jestem zdania zeby dla Kostusia zrobic kampanie reklamowa i szukac mu naprawde DS lub innego DT, oczywiscie tylko moze to byc dom z ogrodem gdzie Kostus moze przebywac na zewnatrz a schronieniem mogla by byc dla niego jakas murowana szopa ze sloma, tak jak to jest teraz u wetki.
Ale wiadomo nam ze wetka jest powaznie chora a majac jeszcze oprocz Kostusia inne zwierzaki (nieadopcyjne) nie jest w stanie zajac sie tylko i wylacznie Kostusiem, zas nasza Dominika tez nie bywa u wetki codziennie.
A on potrzebuje naprawde regularnej codziennej opieki, masazu, wybiegu na wozeczku, wtedy jest szansa ze sam zacznie chodzic na trzech lapach.

Link to comment
Share on other sites

Ada-jeje,żeby tylko kampania reklamowa przyniosła Kostusiowi domek i cudowną opiekę, która umożliwi mu stanięcie na własnych 3 łapach.Och, jak mocno trzymam kciuki za to marzenie.Tylko,czy w naszym kraju,takie marzenie może się spełnić? Czy znajdziecie kogoś tak wspaniałego?....

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3][COLOR=darkred]Też jestem tego zdania co Ada, żeby wyadoptować takiego psa trzeba go dobrze rozreklamować. Miałam nadzieje, że wspomną o Kostku w Przełomie - ale jednak nie wspomnieli ani o KOstku ani o fundacji :shake: [/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#8b0000]Kostek potrzebuje stałego towarzystwa człowieka, wymaga opieki, on poprostu musi znaleźć swojego człowieka!![/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#8b0000]No i jeszcze jedno Kostek śpi w budzie, ma swoją budę, sprawnie do niej wchodzi. On wymaga kawałka trawy i budy, dobrego jedzenia, towarzystwa - i będzie szczęśliwy!![/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#8b0000]Tak jak powiedziała Ada ja nie mogę tam być codziennie, oczywiście staram się być jak najczęściej, wychodzić z nim, podawać mu specyfiki, karmić i w ogóle. Oczywiście się staram być tam dzień w dzień ale jak w zyciu nie zawsze mi to wychodzi ;)[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...