Jump to content
Dogomania

Ck Bajer - sznaucer olbrzym z oskalpowaną głową - nie przechodź obojętnie!! ma dom


Azyl_Cichy_Kąt

Recommended Posts

  • Replies 423
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Macho']to tym bardziej zapraszamy :D :)[/quote]
Wiesz jak jest z możliwościami :( Gdyby się dało to każdy z nas by nabrał tych bid ile by mógł. A tak to niestety zdrowy rozsądek bierze górę nad sercem :( A po każdej wizycie w schronie serce pęka...

Link to comment
Share on other sites

witajcie wreszczcie mi sie udało do Was tu wcisnać i mam pomysła mowilam juz Macho i ona twierdzi ze dobry... wiec chodzi o to zeby załatwic kamere i nagrac któtki filmik ok 1 min np. z Bajerkiem i wrzucić go do neta, dzieki temu moze ktos go wypatrzy. Wiem ze pare pieskow z innych schronisk znalazlo przez to domek. Co Wy na to i kto mogłby sie tego podjąć bo ja kamery nie mam ;(

Link to comment
Share on other sites

Bardzo mi przykro, ze jeszcze kubraczek nie dotarl. Nie rozumiem tego, juz dawno zostal wyslany. Mam nadzieje, ze nie zginie po drodze. No kwitek pocztowy mamy. jesli w przyszlym tygpdniu nie dojdzie, oczywiscie bedziemy reklamowac, ale szkoda. Mialam nadzieje, ze szybciej dojdzie i kawaler juz bedzie w weekend w nim paradowal.:placz:

Link to comment
Share on other sites

jejku jaki piękny i skrzywdzony pies :placz::placz::placz: a to na głowie to nie wierzę, że pogryzienie - dla mnie to ewidentnie sprawka tego "pana właściciela" co to z nim na spacer do lasu pojechał :angryy::angryy::angryy: [B]zwyrodnialec powinien przed sądem odpowiedzieć za to[/B] :angryy::angryy::angryy:

psiaka dodaję na stronkę adopcyjną

Link to comment
Share on other sites

hej mam dobre wieści jak dobrze pojdzie to Pati Kuczi załatwi kamere i w najblizsza niedziele nagramy Bajerka i wrzucimy do neta podajcie propozycje kogo jeszcze nakrecic filmik bedzie ok 1 min kamera bedzie tylkojeden dzien wiec trzeba to wykorzystac piszcie prosze propozycje ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...