Jump to content
Dogomania

Tuhajbej - już w domu:-)!!!!!


Neigh

Recommended Posts

  • Replies 850
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wcześniej podawałem link do filmu z niewidomym Tommy'm z naszego schroniska (teraz jest w Warszawie - tam też miał robiony film) - dowiadywałem się kto go zrobił, trochę to trwało, film zrobiła [B]Bugsik & Maxik[/B] z [url]www.bokserywpotrzebie.fora.pl[/url] - nie jestem pewien ale wydaje mi sie ze to [B]bugsik[/B] z dogo.
Myślę że jak się ją poprosi o pomoc to nie odmówi.

Znalazłem też taką strone [url]http://www.onetruemedia.com/otm_site/howitworks[/url] jeśli będzie nakręcony filmik, dodatkowo zdjęcia i jakaś muzyka można załadować i zmontować coś na tej stronie.

p.s. filmik z Tommy'm wyglada tak [url]http://pl.youtube.com/watch?v=VkIjOfbz4C8[/url]

Link to comment
Share on other sites

Bej ma się świetnie. Wiem to niestety tylko z kontaktu tel. Mam obiecaną podwózkę jutro rano. To będzie obszerniejsza wypowiedź.

Przepraszam Was bardzo, ale żeby był komplet zmartwień od wczoraj mam kota w szpitalu.

Ja zdjęc nie zrobię, bo nei mam czym. Moze ktoś uzdolniony z aparatem by się pofatygował ???? Baaaardzo proszę.

Link to comment
Share on other sites

Nikt nie zagląda, bo otwarcie strony trwa jakiś tysiąc do miliona lat:angryy:

Szybciutko więc. Nie jestem w stanie sprawdzić, które z nich już zostały wpisane, cytowanie odpada - przepisuje więc z zeszytu. Jak tylko dogomania ruszy porządnie - zrobię porządek. Na razie tyle ile mogę zrobić..

1. Najnowsze wpłaty
Natka 1238 - to chyba ostatnia wpłata, którą zapisałam na dogo

chyba więc tu:
Beka - 100 zł
Hanyg - 50 zł
AnkaP - 40 zł
Daga71 - 30 zł

Razem te wpłaty to :220 zł

Wydatki:

45 zł - szczepienie anty zakaźne i wirusowe ( wścieklizna za dwa tygodnie)
50 zł - dodałam na karmę

Część karmy zawiozłam z darów od dzieci + dopłaciłam 50 zl

Razem wydatki 95 zł

Wetka szczepiąca psa powiedziała, ze najważniejszy dla Beja jest ruch. Mamy go nie oszczędzać. Ma ganiac po padokach z pozostałymi sukami. Musi sobie wyrabiać silniejsze mięśnie w pozostałych 3 łapach. Na tą czwartą.......ona by specjalnie nie liczyła

w środę miał mieć konsultacje u Degórskiej, ale poniewać ja nie mogłam pojechać, to nie pojechał.
Kolejny termin to 21.11 - godzina 10 rano. Jestem umówiona z Miki, mamy zdjęcia, więc tym razem powinno się udac.

Cały czas apeluje o kogoś z żyłką fotograficzną........

Jeśli chodzi o wpłaty z mojej strony, to w tym miesiącu oferować Bejowi mogę jedynie bezpłatne przejazdy do wetów - a do ortopedy to jest bagatela pewnie ponad 40 km w jedną....... Niestety wydatki w tym miesiącu na "tymczasy" przekorczyły wszelkie dopuszczalne dla moich możliwości granice ( ostatni tydzień panleukopemia kota - 480 zł - jak dotąd + Tola + moj pies z chłoniakiem).

Pozdrowienia dla cierpliwych - albo tych z szybszym netem:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neigh']+
Urszula ( Gliwice ) brak nicka - 150 zł
Gugusia7 - 50 zł
Wyjątkek 30 zł
Miki 50 zł


[B]Razem 280 zł + 371 = 651 ( tyle aktualnie w puli Beja)[/B][/quote]
+ Wpłaty
Natka1238 - 200 zł
Beka -100 zł
Hanyg - 50 zł
Anka P - 40 zł
Daga71 - 30 zł


[B]Razem - 1071[/B]

[B]- [/B]Wydatki
45zł - szczepienie ( zakaźne)
50 zł karma
= 95 zł

[B]Pozostało w puli Beja 976 zł[/B]

Poprzednie rozliczeni post 361 - rachunki dla zainteresowanych do wglądu. Za hotel rachunku nie posiadam - z góry mówię:-)

Link to comment
Share on other sites

Bej jest w okolicach Jabłonnej, Rajszewa. Jadąc w kierunku Nowy Dwór Mazowiecki - 20 km od Wawy mniej więcej.

Baaardzo proszę o pomoc w robieniu zdjęć. Osoba która robiła zdjęcia w domu ( te jeszcze u mnie ) nie może podjąć się robienia zdjęć w plenerze.....

Może ktoś inny zechciałby obfocić Bejusia plissss......

Link to comment
Share on other sites

Halo - dogomaniacy z aparatami cyfrowymi!! Kto obfoci Beja?
Bez zdjec ani rusz :shake:

Bej jest w okolicach Jabłonnej, Rajszewa. Jadąc w kierunku Nowy Dwór Mazowiecki - 20 km od Wawy mniej więcej.

Rozumiem, ze raczej mozna podjechac w dowolnych godzinach , tak Neigh ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...