Jump to content
Dogomania

Amstaffka Abi juz w DS !!!


Tengusia

Recommended Posts

  • Replies 854
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No i nadszedl ten dzien, jutro o 10 jedziemy do p. Tomka zabieramy Abi i zawozimy do Piekar :grins: mam nadzieje ze domek naprawde jest wspanialy bo do innego nie chcialabym zeby Abi trafila ;) Dzwonilam do dziewczyny z Piekar i ona powiedziala ze mowiliscie jej zeby miala 70zl ??? czy to ma byc czesc zwrotu kosztow czy jak bo troszke sie zdziwilam ???

Link to comment
Share on other sites

Ja nic takiego nie mowilam, zapytaj Adri ale mysle ze to jakies nieporozumienie, chociaz jak ja osobiscie wydaje psa i dowoze na miejsce a osoba zapyta mnie czy to cos kosztuje to odpowiadam ze jezeli chce dac jakis datek na nastepnego pieska to oczywiscie nie odmowie. [B]Podkreslam jeszcze raz ze ja nic takiego nie powiedzialam.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Ja dziewczynie o kasie nic nie mowilam. Ona mnie zapytala tylko czy te 70 zl, ktore ustalila za psa jest aktualne. Odpowiedzialam jej oczywiscie, ze te sprawy ma ustalac z wami.
Dla wyjasnienia dodam tylko, ze jej szczeniak jest zdrowy a chory byl jej pierwszy amstaff, ktorego niestety nie dalo sie uratowac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Tengusia jest jeszcze jedna osoba ktora wprost bije sie o Abi od momentu w ktorym Adria pojechala sprawdzac domek. Wydzwania codziennie jeszcze dzis byl telefon od faceta i liczy na to ze cos nie wypali a on dostanie Abi.[/quote]

czy to gosciu z wawy ??? z malym dzieckiem ??? jesli tak to wiem o ktorego chodzi ;) podeslalam mu linki na forum molosy innych starszych ast szukajacych domkow ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tengusia']maciaszku 2 ??? przeciez ten znaleziony na muchowcu poszedl do adopcji tak pisalo na katowickim watku ???[/quote]Tak, ale jest jeszcze ten drugi (którego zdjęć mi nie przysłali, ale ma ok roku, jest beżowy z białymi wstawkami, samiec) i jeszcze jeden, którego 3 dni temu ktoś przywiązał do bramy schronu (jest na kwarantannie, samiec, ciemny pręgowany).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']Tak, ale jest jeszcze ten drugi (którego zdjęć mi nie przysłali, ale ma ok roku, jest beżowy z białymi wstawkami, samiec) i jeszcze jeden, którego 3 dni temu ktoś przywiązał do bramy schronu (jest na kwarantannie, samiec, ciemny pręgowany).[/quote]

rece opadaja czy to sie nigdy nie skonczy :placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...