Jump to content
Dogomania

Amstaffka Abi juz w DS !!!


Tengusia

Recommended Posts

  • Replies 854
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='maciaszek']Wczoraj wieczorem skończyło się Allegro Abi, robić raz jeszcze?[/quote]

Maciaszku jak najbardziej :Rose:

dostalam maila od p. Tomka
[QUOTE]
Witam.
Dziekuję za przelew. małem od dwóch osób telefony w sprawie Abi tj. bardzo sympatycznej kobiety z okolic Poznania, niestety włascicielki dwóch kotów, byłem z nią w kontakcie i przez 3 dni prowadziłem testy reakcji Abi na kota, nie wygląda to jednak obiecująco, nie mogłem jej dać żadnej gwarancji, że z jej kotami Abi się bedzie w stanie dogadać, myslę,że dla dobra psa musimy być szczerzy i obiektywni. Drugi telefon był od Pana z W-wy , bardzo zabiegany i zajęty nie potrafił mi poswięcic na rozmowę nawet 5 min. miał psa którego uspił bo zrobił się agresywny dla dziecka, rozumiem bezpieczenstwo dziecka bezwarunkowo najwazniejsze ,ale nie podjąć kroków aby temu zaradzić czy w inny sposób rozstac się z psem np. oddac bezdzietnej osobie tego nie rozumiem.Może pochopnie go oceniam.Nie mogłem jednak rozwiać tych watpliwosci bo jak pisałem gość nie miał czasu na rozmowę. Więc istniała mozliwość ,że Abi może podzielić los tego psa gdy zdarzy sie jej sytuacja konfliktowa z dzieciekiem. A nie po to przez rok wyciągałyscie ja Panie z schroniska i włozyły tyle pracy ,serca i kasy. Dobro tego poczciwego psa lezy teraz i mi na sercu ,więc pozwoliłem sobie faceta zniechęcić.
pozdrawiam. Tomek.
[/QUOTE]

o tym ze p. Tomek to wspanialy czlowiek chyba nie trzeba przypominac :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Jeden z czterech telefonow ktory ja odebralam wlasnie byl od pana z W-wy, ale prosilam pana o rozmowe z panem Tomkiem ktory na dzien dzisiejszy najwiecej i najlepsza opinie na temat suni moze wydac. A wiec nalezy wznowic ogloszenia, na Allegro robi maciaszek ja zas zroce sie do hanek o pomoc jak tam z ogloszeniami ktore ona zrobila czy jeszcze aktualne no i jak zwykle do Przelomu w przyszlym tygodniu pojdzie znow.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...