Jump to content
Dogomania

[CK]Hienol- energiczny, śliczny, radosny i... samotny :(


Macho

Recommended Posts

zrobiłam Hienolkowi aż jedno ogłoszenie...:oops::oops:
[url=http://www.psy.elk.pl/ogloszenia/6643,Hienol---mix-Onka-holenderskiego-PILNIE-szuka-domu.htm]Hienol - mix Onka holenderskiego PILNIE szuka domu / Owczarek holenderski / Tarnowskie Gry - ogoszenia na psy.elk.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak, Hienolek już w nowym, wspaniałym domku. Ludzie, którzy go wypatrzyli mają wielkie serce dla psiaków, mamy nadzieję, że niczego nie nabroi. :) Oczywiście jego leczenie na niewydolność trzustki będzie nadal kontynuowane i będzie pod stałą opieką weterynarza.
Hienek..... tyle czasu musiał czekać - ale warto było :) :loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diana79']dlaczego? co się takiego stało?:placz: dlaczego ludzie są tak okrutni? :angryy:

ostatnio się cieszyłam, że trzy psiaki które ogłaszałam poszły do nowych domów a teraz jestem zdołowana, że już dwa wróciły :shake::-([/QUOTE]

Diana, tym razem to nie ludzie byli okrutni tylko Hienol narozrabiał....
Narobił bardzo dużo szkód, oni go oddawali ze łzami w oczach, ale niestety nie podołali, nie potrafili sobie z nim poradzić.... Dlatego teraz Hienol będzie musiał iść do osoby doświadczonej, która poradzi sobie z jego energią i zachowaniem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...