Jump to content
Dogomania

Fotogaleria Gordona, Rapera, Lotosa i Miśki


Doginka

Recommended Posts

podobuje mi się ten Ravel :loveu:

[URL]http://i44.tinypic.com/1zbgztk.jpg[/URL]
a ta suka jakoś tak dziwnie wygolona z przodu...

sędzia lubi garbate sznaucery :crazyeye::crazyeye::crazyeye: to łoś miałby szansę :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka'][URL]http://i39.tinypic.com/2rcogp5.jpg[/URL]

a powiedzcie mi co to jest ta buła pod tyłkiem? :oops::lol: i nie chodzi mi tu o jajka :eviltong:[/quote]
Gimloń też w którymś momencie tak miał. Wet twierdził, ze to od gruczołów okołoodbytowych i oczyscił je. Moim zdaniem to niewiele zmieniło, za to gdy Gimli ciut przytył (przestały mu wreszcie sterczeć żebra), to cóś tez się schowało. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tangerine74']Gimloń też w którymś momencie tak miał. Wet twierdził, ze to od gruczołów okołoodbytowych i oczyscił je. Moim zdaniem to niewiele zmieniło, za to gdy Gimli ciut przytył (przestały mu wreszcie sterczeć żebra), to cóś tez się schowało. ;)[/quote]

no własnie tak widzę, że panowie tak mają niektórzy - dziewczynki nie :lol: mnie się to jakoś z prostatą kojarzy, ale pewnie źle :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ariss']Sylwia jak wyniki w średniakach:razz::diabloti:

ta pieprzaczka średnia jest bardzo fajna:loveu:[/quote]

w pierwszy dzien BOB mlodziezowa suczka z wegier, Anais udalo sie CACIBa zlapac , drugiego dnia wsio wegierskie psy zgarnely

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']w pierwszy dzien BOB mlodziezowa suczka z wegier, Anais udalo sie CACIBa zlapac , drugiego dnia wsio wegierskie psy zgarnely[/quote]

dzx:loveu:
przynajmniej ten CACIB:multi:

a nie wiesz jak w czarnych???jaka stawka była?

Link to comment
Share on other sites

wielkie GRATY za intera :multi:

aczkolwiek , nie kumam tego wyboru sędziego - GARBA
bo wzorzec mówi tak [FONT=Arial]Górna linia grzbietu, biegnąca od kłębu do nasady ogona,[B] jest prosta, [/B]delikatnie opadająca u nasady ogona. Kłąb stanowi najwyższy punkt górnej linii.

[/FONT]czyli znowu wzorzec sobie , a sędzia sobie [FONT=Arial]:mad:
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']
[URL]http://i39.tinypic.com/2rcogp5.jpg[/URL]

a powiedzcie mi co to jest ta buła pod tyłkiem? :oops::lol: i nie chodzi mi tu o jajka :eviltong:[/QUOTE]

Na moje oko to nie prostata, bo ta jest schowana głebiej w jamie miednicy, ale egzaminu jeszcze nie zdałam więc.. :eviltong:
A tam są teoretycznie tylko mięśnie, więc może takie rozrośnięte po prostu :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Na moje oko to nie prostata, bo ta jest schowana głebiej w jamie miednicy, ale egzaminu jeszcze nie zdałam więc.. :eviltong:
A tam są teoretycznie tylko mięśnie, więc może takie rozrośnięte po prostu :roll:[/quote]

moj Waciak jak sie zbytnio czyms podnieci to mu sie takie megawypukle robi

suczki nie maja czegos takiego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']Oooo Doginko ufociłaś pieprzaki :loveu::multi: To rodzinka z hodowli mojej Dirki :loveu: A po Ravelu teraz biorę suczkę :cool1:
I mała korekta Quanasta - to ta niekopiowana suczka, a podpisałaś nią Ravela :razz:[/quote]
Olguś, masz rację z tą QUANASTĄ - już poprawiłam - takie małe przeoczenie:oops:;)
A Ravel to piękny pies:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='osobek']A kto sędziował?[/quote]
Powiem Ci jak wrócę do domku wieczorkiem;)

[B]Vectra[/B], nam też ten garb w głowie się nie mieści, ale mówię, co mi sędzia wytłumaczył:razz: Sznaucer bez garba, to terier:crazyeye:
[B]Justa[/B], to jak już się dowiesz, co to jest to napisz nam;) - Gordon też ma takie coś:roll:
[B]Darianna[/B], mówisz i masz:
[IMG]http://i43.tinypic.com/2ng8zz5.jpg[/IMG]

[B]Ariss[/B], Takiej drugiej jak Gassira nie ma:shake::loveu:Miałybyście ogromne szanse na BIS:loveu:Wyników w średniakach nie śledziłam, bo musiałyśmy z Agą szykować nasze sznupki na show:razz:
[B]Malawaszko[/B], ja też nie wiem co to jest, ale Gorduś tak ma;)Mi się wydaje, że to coś tak jak u naszych mężczyzn - jeden ma większe przyrodzenie, a inny mniejsze:evil_lol:
[B]Tangerine74[/B], ja czyszczę gruczoły moim psom, a mimo tego Gordon tak ma;)

Link to comment
Share on other sites

Sędzia zrobił nadinterpretację wzorca który mówi - poza tym co napisała Vectra -że linia grzbietu przechodzi w lekko zaokraglony ku nasadzie ogona zad.
Doginko w co byłaś ubrana ;)? Bo posłałam Aniko fotki pieprzaków i coś mi tam napisała o miłej pani w zielonym co robiła zdjęcia. To Ty byłaś?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']A ten garb to nie zależy też trochę od tego jak się psa ustawi?[/quote]
też , jak psu nie wyciągniesz lekko do yłu łapiszonów , to będzie garb ;) tak powiedzmy jak są łapy prostopadle ustawione , mowa o tylnych ;)
ja robiłam ten błąd z Franiem .... nie wyciągałam lekko łap w tył .... i pies był bez kontowań i z garbem :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']
Doginko w co byłaś ubrana ;)? Bo posłałam Aniko fotki pieprzaków i coś mi tam napisała o miłej pani w zielonym co robiła zdjęcia. To Ty byłaś?[/quote]
Byłam ubrana w żółte rybaczki i niebieską bluzeczkę na ramiączka;)

[B]Vectra[/B], jak pies ma poduchę dużą, to i wyciągnięcie łap mu nie pomoże:shake:

[B]Justa[/B], zależy od ustawienia, ale nie zawsze to pomaga:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']podpisze zdjęcie ok ? :evil_lol:

[COLOR=red][B][FONT=Arial]Kłąb stanowi najwyższy punkt górnej linii.[/FONT][/B][/COLOR]

[URL]http://i43.tinypic.com/2ng8zz5.jpg[/URL][/quote]
W tym wypadku doopa jest kłębem, bo najwyżej:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

co do dyskusji na temat tego czegoś pod odbytem u psa - u normalnego nie wiem czemu jest to miejsce uwypuklone, w każdym bądź razie mój ma tam kluchę bardzo dużą bo ma zachyłek jelita-przepuklinka taka, kieszonka. Można tam normalnie wlozyc palec przez odbyt.

a co do garbów :evil_lol: to nie wiem czy Gass by wygrała bo ona ni diabła garba nie ma przecież
[QUOTE][B]Ariss[/B], Takiej drugiej jak Gassira nie ma:shake::loveu:Miałybyście ogromne szanse na BIS:loveu:Wyników w średniakach nie śledziłam,[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...