Jump to content
Dogomania

Trust - pozostaje na zawsze w u p. Teresy:-) wiedziałam........


Neigh

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 704
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zadzwoniła w Sylwestra pani Teresa........Kora ( onka, rezydentka ) ma cieczkę.........Dziadkowi odwaliła palma.......Wyje po nocach. Ponoć się pręży, puszy, biega z ogonem w górze - no jak kogut - opowiadał Mój Anioł.

Tiaaaaa mawiają że "niektóre sprawy" umarłego z łoża śmierci podnoszą....
Krzepki Dziadunio hihihih:-)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Dzwoniła, dzwoniła.........problem jest innego typu. Trustowi pojawiła się gulka na szyi. P. Teresa jedzie jutro ją przebadać - jeśli to przerzut........Trust zostaje u nich na zawsze. Jeśli nie........
Tak czy siak Chętna na Trusta - wydała się osobą miłą - podałam namiary na panią Teresę. Ma pojechać do Dziadka w odwiedziny.......no kto wie....

Link to comment
Share on other sites

Ha:-).
Tak myślałam, że przyjdzie dzień kiedy ogłoszę tą nowinę........

Otóż tak: Pani Chętna się już więcej nie odzezwała. Po tym telefonie od niej poczułam taki przypływ energii - tyle czasu nic i nic.......i nagle ktoś dzwoni........
Pomyślałam, a może jednak cud...........

No i niestety do dziś się nie odezwała.

Ale za to przemówił ANIOŁ. Pani Teresa zadzwoniła i powiedziała : proszę zdjąć mojego Dziadka z tych ogłoszeń. Niech on już nie blokuje miejsca innym...Co jemu tego życia zostało - przecież ja i tak bym miała problem zeby go oddać. I gdzie on pójdzie?? Na ile??
Niech on już sobie u mnie spokojnie dożyje........

Ja się poryczałam. I niniejszym zdejmuję Trusta z podpisu.........

A wszystkich którzy jeszcze ( chociaż czasem ) tu zaglądają i czytają baardzo proszę o pomoc i wsparcie przy kolejnym psim problemie który po cichutku pomalutku biorę sobie na głowę......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...