Jump to content
Dogomania

Duży i łysy zupełnie jak słonik "Bandi"- znalazł dom u p.Ryszarda ;)


Irkowa

Recommended Posts

Dostalam dzisiaj maila od Pani Karoliny z wielka prosba o pomoc...dogomaniacy zobaczcie jak on wyglada , mnie zatkalo , a pozniej sie poplakalam.Pomozcie go uratowac...oto tresc listu [quote].....na działce wiejskiej błąka się pies....podobno dwa tygodnie temu ledwie żył(prawie nie wstawał, była skóra i kości same) ...teraz jest już lepiej....niestetydo domu go zabrać nie mogę (za niespełna trzy miesiace wylatuje z moim psemzagranice)....ma legowisko...sąsiad dokarmia...ale zima idzie ...i marnie towidze...pies przyjacielski...zachowuje się jak szczeniak....nieagresywny...prawdopodobnie ma grzybice....[/quote][URL]http://picasaweb.google.pl/KarolinaPrzewloka/Ratunku?authkey=8CflOavM7zI[/URL]</p>..............................Bandi potrzebuje intensywnego leczenia , prosimy o pomoc finansową .....Joanna Kozłowska...........PKO SA.13 1240 1066 1111 0010 1174 8033..................Allegro Bandusia : [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=247779994[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

on mi wygląda na młodego Doga Niemieckiego:

[LEFT][IMG]http://lh3.google.pl/KarolinaPrzewloka/Ru66zstm7KI/AAAAAAAAAJU/lC1GW2E3wDo/DSC01604.JPG?imgmax=512[/IMG]
ale może się mylę:
[IMG]http://lh4.google.pl/KarolinaPrzewloka/Ru67Z8tm7SI/AAAAAAAAAKY/-dImJddUs0s/DSC01614.JPG?imgmax=512[/IMG]

[IMG]http://lh5.google.pl/KarolinaPrzewloka/Ru669Mtm7MI/AAAAAAAAAJk/LqzflJpcbPA/DSC01607.JPG?imgmax=512[/IMG][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

To jak ta pani wyobraża sobie pomoc dla tego psa skoro nawet nie podała gdzie się znajduje? Rozumiem Chrupek, że znasz tę osobę skoro do ciebie napisała.To o co jej w końcu chodzi? Pies jest piękny , nawet w takim stanie, faktycznie ma sporo z doga niemieckiego.napewno nie przeżyje zimy na dworzu w dodatku z chorobą skóry.Ale żeby pomóc musimy coś wiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

Bez adresu nic nie zrobimy.:shake:
Jak mu sierściucha odrośnie będzie przecudny! Jeśli ta wieś jest w rejonie 100 km od W-wy podejmę się transportu psa, można go zabrać np do W-wy na sggw (bo który hotel go przyjmie, jeśli to zaraźliwe paskudztwo?:oops:).
Chyba że tymczas się jakimś cudem znajdzie...to też przywiozę!
A niech tam! Nawet jak dalej od W-wy i tymczas też dalej, to zawiozę!

Tylko gdzie jesteś, piesku...?

Link to comment
Share on other sites

Dokladnie tak jak pisze Kasiek , nie znam tej osoby , napislaa do mnie maila z prosba o pomoc.Nie podala miejscowosci , zapewne uczyni to w drugim mailu.Mam pod opieka ponad 10 psow , obawiam sie ze temu biedakowi nie bede mogla pomoc bo ledwo radze sobie z tym co mam , dlatego napisalam do Was.

Link to comment
Share on other sites

wiem juz chyba wsyztsko co nam potrzeba[quote]Pies jest w okolicach Czerwińska nad Wisłą (Komsin)....jutro tam znowu jade i mogę go jakoś w czwartek albo piatek przetransportowac....w sumie już ma się lepiej niż ponoć było bo dwa tygodnie temu (według sąsiadów) nie wstawał ledwie się doczołgał...zrobiłam mu posłanie ze strej kołdry i szmat....ma jedzenie....teraz tylko pytanie czy grzyb, nużyca czy świąt...problem w tym, ze mam swojego psa, którego za 90 dni wywoże do USA....no i nie może być chory...a już sie z nim kontaktował...zabiore mu teraz proszki na odrobaczenie...mam ochote go wymyć ale boje się że za zimno....wszelkie pomysły mile widziane...[/quote]mysle ze juz czas zbierac pieniazki , moze jakies aukcje cegielkowe na allegro - kto umie zrobic taka aukcje..no i pytanie co dalej ? ...

Link to comment
Share on other sites

No to juz mamy jakiś poczatek, wiemy gdzie pies mieszka. Przepraszam Chrupek , że może trochę się zdenerwowałam, ale zobaczyć takie zdjęcia po północy to troche mnie jednak ruszyło. Nie wiedziałam, że wy w schronisku działacie. Kochani psa bezapelecyjnie trzeba gdzieś zabrać na zdiagnozowanie.Oczywiście z racji odległości najlepsza byłaby Warszawa, nie wiem czy Sggw bo tam ponoć nie jest za dobrze i drogo ale może na Strzeleckiego gdzie był Oskar leczony albo na Sadybe( mam nadzieję ze to nie to samo sorry nie jestem z W-wy) Tu jest wątek Grzybka
którego tam niedawno umieszczono z bardzo podobnymi objawami.(okazało się że to alergia na pchły nie grzybica )

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77086[/URL]

Czy ktoś mógłby się dowiedzieć, czy te kliniki maja wolne miejsca i jaki byłby koszt? Druga sprawa to fakt ,że leczenie grzybicy ( a nie daj boże nużeńca) jest długie i pies nie mógłby cały czas przebywać w klinice bo to nas wykończy finansowo.Czyli trzeba by mu znaleźć DT nawet płatny, który mógłby kontynuować kurację. Może adopcje dogów by nam pomogły?
Jestem pewna że coś wymyślimy.
Gorzej , że ktoś musiałby podjąć się niejako "firmowania" psa swoim nazwiskiem przy umieszczeniu go w klinice i dalej. Czy taka osoba z W-wy by się znalazła? Rozważałam zabranie go tutaj-czyli w pomorskie , ale na razie nie mogę znaleźć w Gdańsku szpitala który by przyjmował psy na leczenie zamknięte. W jednym, dość znanym i dużym, mają tylko hotel i ewentualnie by go wzięli( jak nie jest agresywny- choć mi na takiego nie wygląda) ale cena jest powalająca- 55 zł za dobę hotelowa plus oczywiście koszty leczenia.Będe jeszcze szukać, nie ukrywam jednak , że W-wa byłaby najlepsza.
Oczywiście naszą rolą byłoby zbieranie pieniędzy na finansowanie tego nieszczęsnego stworzenia, żeby ten ktoś nie został sam z chorym psem. No ale zawsze tak tu robimy prawda. Uda sie. Ja na początek napadnę na bankomat i musze jakieś pieniądze na niego znaleźć.

Njaważniejsze więc teraz to czy znajdzie się osoba z W-wy chętna popilotowac psa???

Ps. Niech ta pani nie kąpie tego piesa, nie pamiętam czy to przy grzybicy, ale kapiele sa przeciwskazane bo zaraza dalej się tylko roznosi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...