Jump to content
Dogomania

Andzia znaleziona w śmietniku ma swój DOM !!!


Karena

Recommended Posts

  • Replies 814
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Wilejkaros']I tak mi się wydaje, że taka podróż pociągiem Koszalin-Gdańsk musi być bardzo romantyczna jak na świętowanie 1 rocznicy, prawda?[/quote]

hmmmm...bardzo niepowtarzalna forma spędzenia rocznicy slubu.. w pociagu z cud -szczeniorką..:cool3: wyjatkowo romantyczna..ciotko Wilejkaros:loveu: ja jeszce bez slubu ale 1 sza rocznice napewno bym chciała spędzic w ten sposób..

Link to comment
Share on other sites

Karena, o 16.15 kończę pracę i dojście do netu będę miał dopiero w poniedziałek rano. Jeśli do tego czasu nie wyjaśni się sprawa transportu, daj mi znać sms-em, jakie sa ustalenia.
Mam nadzieje, że dostanę cynk już dziś, bo jak zaskoczę TZ-ę w sobotę, że wracamy z psem...:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GrubbaRybba']Mój TZ do mnie zadzwonił przed chwilą i powiedział, że bierzemy małą na tymczas!!! :multi: Tak więc mała ma tymczas!

Tylko co z transportem?

Ja w niedzielę wieczorem mogę małą odebrać. Wcześniej nie bardzo, bo w weekend będę w Lublinie na weselu i pewnie do Wawy przybędę późnym popołudniem.[/quote]
Hurra!!!
Wieczór pasuje, wrócimy późno...pewnie koło 19-tej - 20-tej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karena']Niestety, nie wiem, co mój TZ na to powie, nie mogę i nie chcę mu nic narzucać.[/quote]

No tak, rozumiem. :-( Ale nie traćmy nadziei. :thumbs:

A może podróż będzie tylko dodatkiem do miłego wieczoru? Może zamów stolik w knajpce na gdańskiej starówce, a po dobrej kolacji wieczorny spacer po sopockiej plaży. To jest już romantyczne i w sam raz na rocznicę ślubu. Jeśli do tego wszystko zaplanujesz, to TZ będzie mile zaskoczony niespodzianką i nie będzie protestował. Taki podstępny jest mój plan. :razz:

Link to comment
Share on other sites

Opiekun Kamy ma kontuzje nogi i nawet do Koszalina nie da rady przyjechać. U nas niestety niedziela odpada, przykro mi, proszę o zrozumienie.
Podtrzymuję jedno - że moglibyśmy podrzucić Kamę do Słupska, jeżeli ktoś by stamtąd mógł ja przewieźć do Gdańska.

Link to comment
Share on other sites

Napisałam na gumtree i na gronie w wątkach transportowych, że poszukuję transportu dla małego psiaka. Może ktoś się zgłosi.

Jestem załamana, że nie ma tego transportu. Ja już wczoraj kupiłam małej posłanie, miseczki, smyczka i zabawki też czekają. :-( To niesprawiedliwe, żeby z tak błahego powodu szczeniorek trafił do schronu. :-(
Cioteczki, proszę, wymyślmy coś! Może ktoś z Koszalinan lub ze Słupska zawiezie małą? Znacie jakiś dogomaniaków z tamtych stron? Z Słupska do Gdańska jest tylko 130 km, to tylko półtorej godziny drogi!

Link to comment
Share on other sites

Tak, jest na wątku transportowym i na miau. GrubbaRybba, nie damy jej do schroniska, coś będziemy kombinować. To, że nie mogę jej zawieźć nie znaczy, że umywam ręce od tej sprawy.
Może uda się ja ewentualnie przetrzymać kilka dni w Koszalinie, jeżeli kolega już na prawdę nie mógł jej dłużej potrzymać w Białogardzie, a w tym czasie intensywnie będziemy szukać dla Kamy transportu.

Ja niestety nie znam nikogo z dogomanii w Słupsku, w ogóle dopiero od niedawna jestem na dogo.

Właśnie wysłałam sms-sa do opiekuna Kamy, że jesteś zdecydowana wziąć ja do siebie i że szukamy transportu, i gdyby mógł, żeby ja jeszcze kilka dni dłużej przetrzymał.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karena']Tak, jest na wątku transportowym i na miau. GrubbaRybba, nie damy jej do schroniska, coś będziemy kombinować. To, że nie mogę jej zawieźć nie znaczy, że umywam ręce od tej sprawy.
Może uda się ja ewentualnie przetrzymać kilka dni w Koszalinie, jeżeli kolega już na prawdę nie mógł jej dłużej potrzymać w Białogardzie, a w tym czasie intensywnie będziemy szukać dla Kamy transportu.

Ja niestety nie znam nikogo z dogomanii w Słupsku, w ogóle dopiero od niedawna jestem na dogo.[/quote]

OK. Jestem spokojniejsza. Martwię się tylko tym, że teraz brakuje nam tylko kawałka 130 km z Słupska do Gdańska. Jeśli Kama nie pojedzie w niedzielę, będziemy musiały znaleźć transport z Słupska do Wawy, a to już 420 km. Może być bardzo ciężko!

Link to comment
Share on other sites

tu jest link do mapy pomocy Dogo w Zachodniopomorskim:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=1899071&postcount=156[/URL]

tu ogólnie do mapy pomocy Dogo:
[URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=27419[/URL]

a tutaj do abecadła Dogomanii:
[URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=74480[/URL]

może tam się uda jakiś transport załatwić.

Link to comment
Share on other sites

Alfa i Zuzia, dzięki. Wiesz, myślę, że trzeba poszukać raczej w woj, pomorskim, niż z zachodniopom. Napisałam juz do Oliwki pw, którą znalazłam na pomorskim, oferuje tam transport powyżej 100 km., tylko nie wiadomo, czy ma czas w niedzielę. Jakby co ma pisać na wątku lub na pw do mnie lub GrubbaRybba. Może GrubbaRybba, napisz pw jeszcze do innych osób z pomorskiego, ja na razie muszę zmykać do pracy, ale będę śledzić wątek.

[url]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=2259817&postcount=409[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...