Jump to content
Dogomania

warszawa szkolenia


aga_ostaszewska

Recommended Posts

  • Replies 413
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Cisza zapadła, czyżby wszyscy przygotowywali sie do egzaminu???

A ja się chciałam pochwalić.

Poświata dziś odebrała dyplom z ukończenia kursu PT z wynikiem 169/200. Szkolenie co prawda nie było związkowe, ale chciałam pocieszyć wszystkich, że nam przed znalezieniem szkoły mówiono żeby z nauką ogara dać sobie spokój, bo to rasa która się nie da nauczyć.

Jak widać dała się nauczyć, zdała chyba ładnie (jak na taką "tępą" rasę), zawaliła tylko aport i za to poleciały jej punkty (30), ale szczerza mówiąc ten aport jej odpuściliśmy.

Tak więc trzymamy kciuki za przewodniczki i psiaki i oczekujemy szczegółowego sprawozdania ze ZDANYCH (oczywiście) egzaminów.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie,

ja tylko uzupełnię wypowiedź Beaty - gdyż robiłem za "przewodnika" :oops: Poświaty na tym egzaminie.

Gdyby nie ten aport - Poświata byłaby the best ,gdyż o ile inne pieski zaliczyły aport na max. a jest to aż 30. pkt lub przynajmniej na połowę ,

to w innych konkurencjach

ŻADEN NIE DORÓWNAŁ POŚWIACIE !!!!! 8)

Był to szok dla wielu właścicieli - pogłębiony dodatkowo faktem,że my robiliśmy kurs wiosną ale ubiegłego roku - a pozostali akurat dzisiaj kończyli kurs tegoroczny... :D

No, to tyle - a swoją drogą to chyba udało nam się zadać kłam panującej

w niektórych szkołach tresury psów - opinii,iż żaden ogar nie nadaje się do szkolenia PT.

A JEŻELI KTOŚ NIE WIERZY - TO MAMY NA TO DOWÓD W POSTACI WPISU W RODOWODZIE POŚWIATY

Howgh :P

Link to comment
Share on other sites

my niestety nie możemy iść na sobotni egzamin, więc nie będziemy miały się czym pochwalić

czy nie przystępując do egzaminu możemy liczyć na jakieś zaświadczenie o odbyciu tylko kursu bez egzaminu? czy tylko egzamin daje prawo do świadectwa?

Link to comment
Share on other sites

Będziemy się dowiadywać kiedy odbędą sie nowe egzaminy. Koszt to z tego co słyszałam 70 zł?
Nie, chyba nie! Jeśli opłaciliście związkowe szkolenie, to macie prawo do bezpłatnego podejścia do egzaminu i z tego co wiem, to nie musi to być w terminie... Nie mówiąc już o tym, że chyba przynajmniej tu w warszawskim oddziale, jeśli zapłacisz za szkolenie, to pozwalają Ci podchodzić do egzaminu tyle razy, aż zdasz. Przynajmniej wydaje mi się, że kiedyś tak było.
Link to comment
Share on other sites

gdyby tak było to cieszyłam bym się, bo 70 zł piechotą nie chodzi (porządny worek jedzenia dla suni) - a niestety nie mogę zwolnić się z egzaminów na uczelni które akurat wypadły mi w ten egzaminacyjny weekend na Bemowie

żeby się upewnic zadzwonię do związku lub dowiem się na ostatnim szkoleniu w środę

Link to comment
Share on other sites

my niestety nie możemy iść na sobotni egzamin, więc nie będziemy miały się czym pochwalić

czy nie przystępując do egzaminu możemy liczyć na jakieś zaświadczenie o odbyciu tylko kursu bez egzaminu? czy tylko egzamin daje prawo do świadectwa?

Tak jak napisała Flaire - tylko zaliczony egzamin daje prawo do świadectwa.

Ja dzisiaj zapłaciłem 30,- pln .

A zdawałem go w tej samej "psiej szkółce" w której rok temu robiliśmy kurs.

A wtedy - tak jak ty teraz nie mogłem w dniu egzaminu nań przyjechać.

Tak więc dowiedz się tam,gdzie tresujesz psiaka o najbliższy kurs i umów się już teraz na "podejście" do egzaminu

Powodzenia :lol:

Link to comment
Share on other sites

My jesteśmy własnie po takim kursie prywatnym, zakończonym egzaminem związkowym z wpisem do rodowodu.

Szukaliśmy kursów klikerowych, których niestety ZwK nie organizuje i dlatego zmuszeni byliśmy na naukę prywatną. I nie żałujemy, instruktorzy przemili, pies wyszkolony, warszawiakom bardzo polecam.

Link to comment
Share on other sites

A no właśnie.

A z tym wiekiem szczeniakowym nie zawsze się człowie wstrzeli.

My robiliśmy kurs dokładnie rok temu, Poświata miała skończony równo roczek, ale jakoś tak wyszło że egzamin zdawaliśmy dopiero teraz.

Już pisałam gdzieś wcześniej, że była to jedyna szkółka która nie odradzała nam szkolenia ogara i zaproponowała właśnie metodę klikera.

I dzięki temu mamy jedynego ogara z dyplomem PT :P :P :P .

I mam nadzieję, że Związek utworzy też kursy dla dorosłych, bo to naprawdę kapitalna sprawa.

Link to comment
Share on other sites

No widzisz jak to jest.

Obdzwoniliśmy kilka szkółek gdzie jak usłyszeli, że to ogar od razu zaczynali nas zniechęcać do szkolenia.

Fakt że być może jest to rasa z którą trzeba więcej popracować i włożyć w szkolenie więcej wysiłku zniechęcał szkoleniowców bo im się poprostu nie chciało. Najłatwiej iść na łatwiznę i już. Jedynie nasz szkoleniowiec już przez telefon stwierdził, że może być trudno, bo to taka rasa, ale że spróbujemy.

Chetnie bym się kiedyś spotkała z Tobą, żebyś zobaczyła naszą Poświatę i może da się czegoś ją jeszcze nauczyć?

Link to comment
Share on other sites

Chetnie bym się kiedyś spotkała z Tobą, żebyś zobaczyła naszą Poświatę i może da się czegoś ją jeszcze nauczyć?
A może do nas na agility byście kiedyś przyszli? My się specjalizujemy w nietypowych rasach - biega u nas np. Sajko z Cane Corso i Wojenka ze szkotami!
Link to comment
Share on other sites

O ile mi wiadomo, Bari to jedyny corsiak, trenujący agility. A gorszego lenia niż moja Misia to sobie trudno wyobrazić! A niby jest terierem! :lol: :lol: :lol: Śmieją się z nas, że Misia "drepcze" po torze! :lol: Ale zabawę mamy przednią!

Link to comment
Share on other sites

ciacho, no właśnie rzecz w tym, że straciliśmy nasz teren :( . ALE... jesteśmy w trakcie podpisywania umowy na nowy teren i jeżeli wszystko dobrze pójdzie, to już bardzo niedługo będziemy mogli ogłosić, gdzie, bo wynajem planujemy od 1 lipca!!! A narazie tylko powiem, że braliśmy po uwagę tylko tereny w Warszawie i łatwo dostępne komunikacją miejską. 8) I mam nadzieję, że za dużo nie powiedziałam, bo umowa jeszcze nie podpisana, a nie chcę zapeszyć!

Link to comment
Share on other sites

Nadajecie się na pewno, kwestia tylko, czy Wam się spodoba i czy nasze miejsce i terminy będą Wam odpowiadały.

A co do informacji, to my mamy topik naszego klubu tu, na dogomanii - tylko dosyć schowany, z powodów historycznych. Jeśli wejdziesz na Pozostałe teriery, znajdziesz tam topik Cavano Dream Team - to właśnie my. Ostatnio niedużo się dzieje, właśnie z powodu braku terenu, ale mam nadzieję, że to się niedługo zmieni.

Drugie miejsce, gdzie można o nas przeczytać, to nasza stronka internetowa: http://www.cavano.republika.pl.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...