Jump to content
Dogomania

Opole 2008 (26/27.04)


musia

Recommended Posts

  • Replies 755
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wrócilismy z wystawy przeszczęśliwi.Nasza gwiazdeczka Winiusia zdobyła CWC,NDSwR i CACIB! No i co najważniejsze-skończyła Championat Polski huraaaaa.
Pogoda była przepiękna a towarzystwo rewelacyjne.
Za rok też sie pisze na tą wystawe :loveu:

Link to comment
Share on other sites

u nas tez full plan wykonany :D

Tio - Comics My Trend Of Blue [B]dosk, CWC, CACIB, BOB[/B] na finaly nie zostalismy ;-)
Naszka - Miss Mallorys One Moment In Time - [B]dosk, CWC, CACIB[/B]
Boy - Compendio Athboy - [B]dosk, CWC[/B]
Aruba - Compendio Aruba - [B]dosk, CWC[/B]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Red][B]PILNE!!![/B][/COLOR]
Nie wiem na ile się uda, ale prosiłabym o pilny kontakt z osobą, która przebywała w samochodzie (Toyota Yaris srebrna/szara metallic WL 70037) w dniu 26.04.2008 pomiędzy 13.00 a 14.00 na parkingu w Opolu za Lidlem (dokładnie na parkingu za Lidlem a przed szpitalem (zielony budynek)).
[COLOR=Red][B]Sprawa jest bardzo pilna!
[/B][COLOR=Black]Dane do kontaktu: [email][email protected][/email] lub tel. 0-697-974-381.[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3]Gratuluję wszystkim wystawcom i dziękuję Kasi Matusik za fotorelację oraz wszystkim pomocnym osobom ściskam Was [IMG]http://www.swiatchartow.net/images/smiles/icon_lol.gif[/IMG] [IMG]http://www.swiatchartow.net/images/smiles/icon_lol.gif[/IMG]

Nam też bardzo dobrze poszło bo Kuba - Whiteheads ALL ABOUT ME - V1, Zw. Mł. i ukończył Młodzieżowy Championat a moja Viki - Whiteheads ALL OF MY HEART - V1, CWC, Res. CACIB

[/SIZE][/B][B][SIZE=3] Podziękowania dla Ali Nowak i Natalii Tomkowskiej za piękną prezentację [/SIZE][/B]:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Florka_xyz']Gratulacje :lol:
a co wzięło Zw.Rasy w Basenji ?[/quote]

Dziś basenji były na ringu a ja wczoraj z whippetami byłem na wystawie gdzie dzielnie dziewczyny z psami zdobyły złoto :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klaudia&Manta']Palma a Boogie coś zajęła ?[/quote]

No pewnie ! :evil_lol: :lol: :evil_lol: Dostała ocenę bardzo dobrą, nie pogadasz :lol: :lol: :lol: Sędzina okropna rozdała dobre i bardzo dobrych kilka ... troszkę doskonałych, nawet dyskwalifikację dała !!!


Mam bardzo dużo zdjęć sheltie ... chciałam pogratulować 1 lokaty w klasie pośredniej u sheltiaków - suczki .... GRATULACJĘ !!! No i lokaty 2 w otwartej [SIZE=1](chodź jak dla mnie piesek zasłużył na 1, nie ma to jak znajomości z sędzią, ale cóż)[/SIZE] [SIZE=2]GRATULACJE !!! ... Mam też na fotach charty, biardy i jakieś teriery i pudla ;) Zdjęcia zmniejszy jess i wstawię ;)

Pozdrawiam :D


[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Dostała ocenę bardzo dobrą[/QUOTE]

O kurczę :crazyeye::crazyeye:Zaszalałyście !!:lol:

mi z Mantą jakoś się udało - 2 miejsce/4 :cool3:

Paula bardzo chciała was ofocić na ringu , ale akurat (tak jak mówiła , że tak bedzie) w tym czasie co ty byłaś z Boogie na ringu , Paula weszła na ring z Ramoną (goldenką) , a chwilkę po tym ja Z Mantą :roll:

Link to comment
Share on other sites

Tak , niedobra pani sedzina :lol:

Dziękujemy!

Pauli nie poszło za dobrze :P Ogólnie Ramonkka dostala dobry opis , ale ocenę bardzo dobrą , bo zamiast pokazać się w ruch , najpierw biegła z nosem przy ziemi a potem skakała na Paulę ...
Tak więc zeszła przedwcześnie z ringu , z oceną bdb...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']My dziś Zw. Mł. - czyli droga do Championatu nam sprzyja!! Tydzień temu małe, dzisiaj duże, za tydzień Łódź i kończymy!!!:loveu:[/quote]
[COLOR=Navy][B]
ha !! mówiłem Kasiu !!!


GRATULACJE !!!!! :multi::multi::multi::multi:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']My dziś Zw. Mł. - czyli droga do Championatu nam sprzyja!! Tydzień temu małe, dzisiaj duże, za tydzień Łódź i kończymy!!!:loveu:[/quote]

Jeszcze raz gratulacje :multi:
I dzięki za możliwość spędzenia miło dnia w towarzystwie Franusi :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']My dziś Zw. Mł. - czyli droga do Championatu nam sprzyja!! Tydzień temu małe, dzisiaj duże, za tydzień Łódź i kończymy!!!:loveu:[/quote]
Gratulacje! Widziałam Was, ale z daleka (byłam przy ringu z rottweilerami) ;)

Link to comment
Share on other sites

Nie ma za co :loveu:
To ja dziękuję za kciuki i gratulacje :loveu:

[quote name='Rottie']Gratulacje! Widziałam Was, ale z daleka (byłam przy ringu z rottweilerami) ;)[/quote]

Ja nie wiem, która to Ty :evil_lol: ale Rottki też widziałam, miałam podejsć, ale było mi ZA GORĄCO :shake::shake::shake: pogoda była OKROPNA dla mojej małej biednej bernardynki :shake::shake::shake: ukrop jak w lato :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Ja nie wiem, która to Ty :evil_lol: ale Rottki też widziałam, miałam podejsć, ale było mi ZA GORĄCO :shake::shake::shake: pogoda była OKROPNA dla mojej małej biednej bernardynki :shake::shake::shake: ukrop jak w lato :shake:[/quote]
Uwierz mi, że pierwszego dnia było gorzej. Atmosfera wystawy też o wiele lepsza była drugiego dnia :p Pierwszego przez cały czas ujadały owczarki :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...