Jump to content
Dogomania

Przysmaki waszych psów?


Ola164

Recommended Posts

[quote name='martita']Czy przyrzadzal juz ktos z was ciasteczka watrobkowe dla psiaka?nosze sie z takim zamiarem, ale ciekawa jestem jak smakuja innym psiakom.Moja ostatnio jakos wybredna :([/quote]

Ja przyżądzałam takie ciasteczka, ale jak tu już wcześniej pisano: mój pies jest ze mną smakowo związany :evil_lol: i niedość, że ja mało pawia nie puściłam przy robieniu owych ciasteczek, to jeszcze Szarik je tak muldał zamiast szamać z radością. A tu chyba nie o to chodzi...
Ale może Twój pies lubi wątróbkę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saya']a wędzone ryby to nie za dużo soli i konserwantów?

[/quote]

być może. ale przecież codziennie tego nie dostaje. czasami rzucę mu pod stół (wiem, że źle robie, ale on się tak słodko na mnie patrzy :oops:) lub dam jako smakołyk. raz na jakiś czas mu nie zaszkodzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops2000']tez czasami daje psom rybe .... czasami dostaja tez czekolade chociaz niemoga[/quote]

ja daję czekoladę tylko specjalną dla psów. z ludzką mam niemiłe wspomnienia. kiedyś scooby zjadł pod moją nieobecność pół tabliczki. waży tylko 3 kg. psu dzięki Bogu się nic nie stało, ale całą noc siedziałam nad nim i denerwowałam się. nigdy nie przeżyłam czegoś takiego.
teraz pilnuje, żeby pies nie mial dostępu do żadnej czekolady.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saya']a wędzone ryby to nie za dużo soli i konserwantów?

ja mojej kiedyś ugotowałam łososia z warzywami.. skończyło się tak, że sama zjadłam, bo całkiem apetycznie pachniał ^^[/quote]

Łosoś jest mniam mniam. MOje zjadają karmę na łososiu i dla mnie ona przepięknie pachnie :cool3: ale kiedyś przeczytałam recenzję jakiejś lali, że karma ok, psy chętnie jedzą i są zdrowe ale zapach jest zbyt "rybii" :-o No tak... powinien być landrynkowy :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops2000']z jakiej firmy jest ta karma? chcę sie przerzucić to moze na ta...[/quote]

Acana Salmon & Potato. W zoologach raczej nie ma. Trzeba przez neta zamawiać. Acana Lamb & Rice też godna polecenia. Ja karmię tymi dwoma na zmianę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops2000']ja karmie eukanuba teraz ;) ale chcialabym zmieni u nas w zoologu sa acany ;)[/quote]

U nas też są ale akurat tej na łososiu nie sprowadzają bo mało kto ją kupuje. Uważam, że Acana jest lepsza składowo niż Eukanuba więc polecam! :)

Link to comment
Share on other sites

Co do przysmakow moje psisko uwielbia ciastka Maced ale tylko te miesna krazki no i jeszcze[COLOR=black] Bogena super lekker :) A z innycn przysmakow to szaleje za wszystkimi Maced- naturalne przysmaki - mieso wolowe, zwacze, kurze lapki :) Uwielbia takie aromatyczne a suchych i twardych jak ciasteczka [/COLOR][COLOR=black]Bosch[/COLOR][COLOR=black] nie za bardzo lubi... ;/[/COLOR][URL="http://www.krakvet.pl/beaphar-bogena-super-lekker-przysmak-p-1873.html"]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...