Jump to content
Dogomania

Przysmaki waszych psów?


Ola164

Recommended Posts

dziś suczy kupiłam takie mokre ciastka-mięsne z drobiem :) nie są suche to może zje, a jak nie zje to ją zabije bo zapłaciłam 12 zł :mad: a już w domu leży kilka pudełek różnych ciastek których nie chce zjeść a ja tylko wydaje niepotrzebnie pieniądze :angryy:.

te kostki są z firmy MACED takie w słoiku plastikowym, na obrazku jest york, miał ktoś takie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monita']Słyszeliście coś o zupkach dla psów ??[/quote]

mój ma domowe ;]
my w domu zatrudniamy taką panią. wiadomo sprząta, gotuje, zajmuje się psem podczas naszej nieobecności i strasznie mi go rozpieszcza :mad:
gotuje mu zupki. w osobnym garnku, odlewa trochę przed przyprawieniem. zwykła zupa z makaronem, ryżem, mięsem i warzywami, ale bez przypraw.
a pies pożera aż mu się uszy trzęsą :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monita']Wklej fotencję ;)[/quote]

czego ? cistek :D

[quote name='WŁADCZYNI']ja za kostki płaciam 9,50 mam z baraniną -są super, sucz uwielbia, dobrze się łamią.[/quote]

normalne jak zwykle przepłaciłam, ale mogłam się spodziewać że w tym zoologu będzie drogo skoro obroża hilton 2cm kosztuje 18zł :crazyeye: a normalnie widziałam chyba za 10 :roll:

no właśnie są mokre i łamliwe, mam nadzieje że mojemu smrodowi wstrętnemu :diabloti: będa smakować bo jak nie to ni będzie wogóle smakołyków dostawać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...