Jump to content
Dogomania

Ruda staruszka - ma najlepszy domek pod słońcem !!!


Witokret

Recommended Posts

  • Replies 417
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mar.gajko']Czy mogę prosić o nr telefonu (tu czy na pw) osoby która mogłaby porozmawiać o adopcji rudej staruszki. Jest w Krakowie Pani, któa chce wziąć ją "na dożywocie".[/quote]
no niech Jej Pan Bóg da duzo zdrowia :oops: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Pogoda taka koszmarna, a Rudzia caly czas w tej swojej klatce :-(. Dla niej to meczarnia, bo ona mimo swojego wieku jest bardzo energiczna...
Rudziu, przepraszamy Cie, ze nie mozemy Ci pomoc :( Tak dawno nie bylysmy juz u Ciebie, pewnie znowu schudlas, a tu mrozy ida :-(.
Jak Ty te zime przetrwasz... :shake:

Link to comment
Share on other sites

Witokret a czy ona była umieszczona na tych żółtych stronach w kąciku adopcyjnym? włąśnie tam są pieski starsze w dużej potrzebie-by zwiększyc szansę.

odpowiedz mi proszę czy jest jeszcze Cocker Spaniel ten z przekrzywioną głową na bok-po operacji kanału słuchowego-taki staruszek-charakterystczny bardzo:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oktawia6']Witokret a czy ona była umieszczona na tych żółtych stronach w kąciku adopcyjnym? włąśnie tam są pieski starsze w dużej potrzebie-by zwiększyc szansę.

odpowiedz mi proszę czy jest jeszcze Cocker Spaniel ten z przekrzywioną głową na bok-po operacji kanału słuchowego-taki staruszek-charakterystczny bardzo:roll:[/quote]


My umiescilysmy Rudzie tylko na allegro :(, na zoltych stronach bidusia jeszcze nie byla.

Oktawia, niestety nie wiemy czy ten spaniele jeszcze jest, dawno nie bylysmy na Paluchu :( a jaki on ma numerek? Moze warto zapytac na naszym watku Paluchowym?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Witokret']
Oktawia, niestety nie wiemy czy ten spaniele jeszcze jest, dawno nie bylysmy na Paluchu :( a jaki on ma numerek? Moze warto zapytac na naszym watku Paluchowym?
[/quote]
to charakterystyczny i ciężki przypadek-po usunięciu kanału słuchowego-zapomniałam jego imię-nikt nawet na niego nie spojrzał nikt o niego nie zapytał, siedział u dyrektor w biurze-czasem przy siatce,gowa cały czas na bok, jak pies z laboratorium-nie zainteresował nikogo-mam jego 2 zdjęcia:-(na płycie muszę jutro poszukac

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oktawia6']to charakterystyczny i ciężki przypadek-po usunięciu kanału słuchowego-zapomniałam jego imię-nikt nawet na niego nie spojrzał nikt o niego nie zapytał, siedział u dyrektor w biurze-czasem przy siatce,gowa cały czas na bok, jak pies z laboratorium-nie zainteresował nikogo-mam jego 2 zdjęcia:-(na płycie muszę jutro poszukac[/quote]
Wiem doskonale o ktorym piesku piszesz, niestety nie widac go ostatnio a zawsze byl raczej widoczny....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...