Jump to content
Dogomania

Ruda staruszka - ma najlepszy domek pod słońcem !!!


Witokret

Recommended Posts

Właśnie wróciłyśmy...
Rudziasek cały czas czeka przy swoim kontenerku :-( Dostała miseczkę dobrego żarełka, została wyspacerowana i wymiziana - to taka kochana i radosna psineczka :loveu: Na spacerkach ciągnie jak doberman :cool3: - w życiu nie powiedziałybyście, że ona może mieć naście lat :shake:
Niestety zauważyłyśmy niepokojące guzy... w pachwinie, na pupie i na sutkach. W pewnym momencie lunęło jak z cebra, wszystkie psiaki pochowały się do budek, pod daszki, a Rudzia stała i mokła - nawet nie drgnęła :placz: Ona bidulka cały czas czeka na swojego pana :-(

Zdjątka ja się wysuszymy, ogarniemy i nakarmimy swoje potffory.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 417
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To dzisiejsze zdjecia Rudzi:

[IMG]http://www.behemot.com.pl/fotki/rudzia05.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.behemot.com.pl/fotki/rudzia06.jpg[/IMG]


Rudzia to naprawde fajna psinka. Zachowuje sie jakby miala zdecydowanie mniej lat niz wynika to z jej wygladu.
Starsza, zwawa pani szuka przystani na ostatnie lata!

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3]Witokret[/SIZE], ja tez na Paluchu wypatrzylam tą sunie, bylam nawet pare razy z nia na spacerku- dopoki nie zorientowalam sie ze ktos ja juz wyprowadza. Mysle ze dla takiej staruszki to jedynym wyjsciem jest odnalezc jej wlasciciela...przeciez to nic nie kosztuje podjechac w miejsce zguby i porozwieszac ogloszenia, sama niedawno w ten sposob znalazlam wlascicielke tez takiego staruszka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beata25'][SIZE=3]Witokret[/SIZE], ja tez na Paluchu wypatrzylam tą sunie, bylam nawet pare razy z nia na spacerku- dopoki nie zorientowalam sie ze ktos ja juz wyprowadza. Mysle ze dla takiej staruszki to jedynym wyjsciem jest odnalezc jej wlasciciela...przeciez to nic nie kosztuje podjechac w miejsce zguby i porozwieszac ogloszenia, sama niedawno w ten sposob znalazlam wlascicielke tez takiego staruszka.[/quote]
moim zdaniem gdyby miala wlasciciela ktory ja kocha to by juz jej szukal w schronisku, ktos pewnie ja wyzucil. ALe zawsze trzeba probowac wszyystkiego, moze jednak sie myle i wlasciciel by sie znalazl!!! Kto moze pomoc w rozwieszaniu ogłoszeń???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betinka24']moim zdaniem gdyby miala wlasciciela ktory ja kocha to by juz jej szukal w schronisku, ktos pewnie ja wyzucil. ALe zawsze trzeba probowac wszyystkiego, moze jednak sie myle i wlasciciel by sie znalazl!!! Kto moze pomoc w rozwieszaniu ogłoszeń???[/quote]
Nie kazdy jest taki bystry i wie gdzie psa szukac. Ta pani co zgubila tego staruszka, tlumaczyla ze myslala ze zginal pod kolami samochodu, ze nie mogla spac przez to, ze nie wiedziala gdzie szukac, byla w ciezkim szoku jak sie dowiedziala ze straz miejska odwozi takie psy do schroniska i ze tam mozna ich szukac... No niestety tacy ludzie tez są, i plakala ze szczescia gdy odbierala swojego pupila, a ja razem z nia....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beata25']Nie kazdy jest taki bystry i wie gdzie psa szukac. Ta pani co zgubila tego staruszka, tlumaczyla ze myslala ze zginal pod kolami samochodu, ze nie mogla spac przez to, ze nie wiedziala gdzie szukac, byla w ciezkim szoku jak sie dowiedziala ze straz miejska odwozi takie psy do schroniska i ze tam mozna ich szukac... No niestety tacy ludzie tez są, i plakala ze szczescia gdy odbierala swojego pupila, a ja razem z nia....[/quote]
No coz w takim razie trzeba koniecznie porozwieszac ogłoszenia. czy ktos jest w stanie nam pomoc!!!

Link to comment
Share on other sites

Pamietam jak ja przywiozla straz miejska do schronu, ojejku byla taka wyczerpana, zasypiala na siedzaco :shake: Co z tymi ogloszeniami? kto zrobi, kto porozwiesza? ja uwazam ze najlepiej gdyby byla to osoba zmotoryzowana, bo ten Wal Miedzyszynski gdzie ona sie zgubila to strasznie duzy teren... Moze zebrac by sie w kilka osob i podjechac samochodem. Kto pomoze z autkiem???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...