Jump to content
Dogomania

Kleks-ślepy,4-letni, mały terier wrzucony do szamba! Już w nowym domku !!! :)


Azyl_Cichy_Kąt

Recommended Posts

Kurczę...Co ja przeżyłam. Byłam właśnie ostatni dzień urlopu w Grecji, gdy koło 23 ichniego czasu zostałam zbombardowana przez swoją rodzinę telefonami. Kleks uciekł!!! Obluzował deskę w bramie i zbiegł. Ojciec przejechał 120km szukając go. Matka obeszła wszystkie ulice. Poinformowali nawet mojego brata, który był nad morzem i mnie, a ja byłam, jak pisałam wyżej, na Zakynthos. Szukali go prawie 12 h. Ja nie miałam zasięgu. Dla mnie ta sprawa trwała tylko 20 minut...20 minut ryku i rozpaczy:placz:! A to dlatego, że z powodu braku zasięgu smsy doszły do mnie o 23.30, a 23.56 zadzwonił do mnie FACET, KTÓRY ZNALAZŁ KLEKSA! Boże! Co za szczęście! mógł go zabic pierwszy samochód. Na szczęście wbiegł na czyjeś podwórko i wprawdzie ów pan chciał go przegonić, ale zauważył, że ma obrożę. A na obroży napis: KLEKS (niewidomy) i mój numer. Facet złapał Kleksa na smycz, dał mu jeść i ugościł go u siebie. Kiedy się do mnie dodzwonił, w mojej rzeczywistości minęło tylko 20 minut. Kleks był zdrowy i cały! Ojciec od razu pojechał go odebrać. Słuchajcie, jak ja się cieszę, ze oznakowałam każdego mojego psa!!! Jak sobie pomyślę, że mógł go zabić pierwszy samochód, to mi słabo. Ślepy pies jest kompletnie bezbronny. A teraz siedzi pod biurkiem i cieszy mordkę! Podróży mu się zachciało:mad:.
A do tego pana zaraz jadę, specjalnie przyjechałam do Wołomina, bo specjalnie dla niego zrobiłam parę zakupów w duty free na Zakynthosie:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 359
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nooooo....Płot już zrobiony.
Tata był cały w zgrozie! On się tak przywiązał do Kleksa, wszędzie go ze sobą wozi. Tak się o niego bał, że aż się dziwię, że nie wezwał jasnowidzów na poszukiwania!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...