Jump to content
Dogomania

Łódź newsy o zwierzętach potrzebujących pomocy+lista wolont.700 psów w schronie


ewatonieja

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

podpowiedzcie mi kto na dogo jest od owczarkow niemieckich w potzrebie?

od tygodnia w mojej miejscowosci koczuja dwie przepiekne suki owczarka, identyczne jak siostry bliźniaczki, młode-a przynajmniej a takie wygądaja, maści wilczastej nie podpalanej, sliczne, jak je piewrszy raz zobaczylam to mnie zatkalo bo wygladaja na rasowe

pojawily sie tydzien temu, biegaja i trzymaja sie razem, wzbudzają strach bo sa duże i obawiam sie ze dlugo nie trzeba czekac....schronisko w Pabianicach powiadomione ale nie moga bo to nie ich rejon, niestety rejonem są Kosodrzewiny a wlasciwie ich filia pod sieradzem

Link to comment
Share on other sites

[B]czy ktoś z Łodzi może mi pomóc?

potrzebuję info o tej suni:[/B]
[url=http://schronisko.doskomp.lodz.pl/index.php?co=psy&nr=3842]Schronisko dla Zwierząt w Łodzi[/url]
[B]SUPEłKA[/B][B], nr 420[/B]

[IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/94551635.jpg[/IMG]

jaka jest itd... z tego co widzę na stronie to już się skończyła kwarantanna?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dzodzo']podpowiedzcie mi kto na dogo jest od owczarkow niemieckich w potzrebie?

od tygodnia w mojej miejscowosci koczuja dwie przepiekne suki owczarka, identyczne jak siostry bliźniaczki, młode-a przynajmniej a takie wygądaja, maści wilczastej nie podpalanej, sliczne, jak je piewrszy raz zobaczylam to mnie zatkalo bo wygladaja na rasowe

pojawily sie tydzien temu, biegaja i trzymaja sie razem, wzbudzają strach bo sa duże i obawiam sie ze dlugo nie trzeba czekac....schronisko w Pabianicach powiadomione ale nie moga bo to nie ich rejon, niestety rejonem są Kosodrzewiny a wlasciwie ich filia pod sieradzem[/quote]

dzodzo swego czasu było bardzo dużo zgłoszeń o kradzieży ONków w Pabianicach lub okolicy. pospisuje ci numery telefonów

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka'][B]czy ktoś z Łodzi może mi pomóc?

potrzebuję info o tej suni:[/B]
[URL="http://schronisko.doskomp.lodz.pl/index.php?co=psy&nr=3842"]Schronisko dla Zwierząt w Łodzi[/URL]
[B]SUPEłKA[/B][B], nr 420[/B]

[IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/94551635.jpg[/IMG]

jaka jest itd... z tego co widzę na stronie to już się skończyła kwarantanna?[/quote]


[SIZE=4][B]chcemy zabrać tą sunię ze schroniska do Krakowa - czy wiecie może o jakimś transporcie na Śląsk albo do Krakowa w najbliższym czasie? ew. gdzieś w okolice Częstochowy?
[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dzodzo']podpowiedzcie mi kto na dogo jest od owczarkow niemieckich w potzrebie?

od tygodnia w mojej miejscowosci koczuja dwie przepiekne suki owczarka, identyczne jak siostry bliźniaczki, młode-a przynajmniej a takie wygądaja, maści wilczastej nie podpalanej, sliczne, jak je piewrszy raz zobaczylam to mnie zatkalo bo wygladaja na rasowe

pojawily sie tydzien temu, biegaja i trzymaja sie razem, wzbudzają strach bo sa duże i obawiam sie ze dlugo nie trzeba czekac....schronisko w Pabianicach powiadomione ale nie moga bo to nie ich rejon, niestety rejonem są Kosodrzewiny a wlasciwie ich filia pod sieradzem[/quote]
w Pabianicach szukano niedawno suczki w wieku 9miesiecy tel. 601 340 415 lub 042 614 37 71.

Link to comment
Share on other sites

Pilna sprawa: dzisiaj od szwagra dostałam info że w Łodzi na działkach sąsiad porzucił swojego domowego kota. Ten sku*** całe lato tam mieszka i zawsze przywoził ze sobą kotkę. Sezon się skończył, facet zawinął się do domu a kota zostawił na pastwę losu!!!
W dodatku jest to kotka, w ciąży już. Oswojona do ludzi przylepa, samotnie włóczy się po działkach. W niedzielę tam pojadę i zobaczę. Ale wszyscy mówią, że to na pewna ta kotka... Pewnie się skur*** zorientował że jest w ciąży i ją zostawił tam. Działki to ogródki działkowe za Lumumbowem.

Błagam was o pomoc, nie mam gdzie jej zabrać!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...