Jump to content
Dogomania

SCHRONISKO ELBLĄG-Psy do adopcji: POST NR 1, NR 4.Miejsca na 80,a psów 220! Pomocy!


Rybc!a

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[quote name='free']witam.ponawiam pyt.a mianowicie,czy Bethowen znalazł dom?[/QUOTE]



Na stronie schroniska jest cały czas w dziale "do adopcji", a jak byłam tam 2 miesiące temu to go widziałam na żywo, więc pewnie cały czas jest...
A co, a co? ;) BYłabyś chętna, żeby go zaadoptować? :)

Link to comment
Share on other sites

niestety nie mam mozliwosci adopcji,ale od wielu miesiecy myslę o nim.......zalęgł sie w moim serduchu.Zastanawiam się jaki ma charakter,jaki temperament,ogólnie jaki jest.jest piekny!!! czas ucieka,a szanse na adopcje się zmniejszaja:shake:ma ogłoszenia? fb nie posiadam niestety

Link to comment
Share on other sites

Ogłaszam go na tablicy.pl. od miesiąca wyróżnione, ale dużego odzewu nie ma, niestety- raz na tydzień jakieś zapytanie, ale pewnie nic konkretnego...
Z tego co wiem, to Betowen mieszka w ciągu dnia w biurze, a więc biega sobie luzem i jest bardzo społeczny- przynajmniej mnie zawsze witał radośnie i wesoło.
Więcej informacji na pewno można uzyskać mailowo [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...

Bardzo Ci dziękuję malagos, za pomoc w sprawie szukania osoby do wizyty PA dla "mojej" Bafi.
Przemiły Pan z Elbląga jest nią poważnie zainteresowany, zgadza się na PA, podał adres. Sunia dziś ma sterylkę, więc za +/_ 10 dni, może pojechać do własnego domu . Bardzo proszę o pomoc .
Jestem(jak widać :))z Makowa Mazowieckiego. Do Elbląga - trochę mam daleko ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...