Jump to content
Dogomania

Galeria Dogomaniakow


mrowka

Recommended Posts

  • Replies 10.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wojtek to jest instynkt, co prawda nieco wybrakowany ale macierzyński, gdybyśmy uważay noworodki za brzydactwa to niewiele by ich przeżywało. Dla każdej matki, ciotki etc małe dzieci są śliczne.

Waszko gratulacje ! A kiedy się postarasz o własne maleństwo ? 8) :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wojtek']p.s. Zawsze mnie zastanawia, co kobiety widzą ślicznego w noworodku :-? :wink:[/quote] Hi hi :lol:
Mam takiego dosyć dowcipnego kolegę. Urodziło mu się dziecko, poszedł do szpitala na salę, taką wieloosobową. Mnóstwo tam nowych mam, każda zachwycona swoim i obcym dzieckiem. Salowa przyniosła jego dziecko, a on do żony: To nasze dziecko? Nie mów... Takie brzydkie? Nie podmienili nam?
Wszystkie panie były wielce oburzone :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][b]Malawaszka[/b], a co jak Wam takie dziecię wyrośnie? :lol:
[img]http://img158.echo.cx/img158/3962/zmianarozmiarudziecko3dh.jpg[/img][/quote]

Ha ha ha. Jaki śliczny bobasek!!! :o :D
Gdyby był mój, rzekłbym - wykapany tatuś :lol:
p.s. Dziewczyny - porodówka to nie miejsce dla chłopów. :D

Link to comment
Share on other sites

[b]waszka,[/b]

Gratuluje nowej roli ;) Ciekawe czy tez chrzestna zostaniesz? ;)
U mnie w rodzinie na jesien bedzie wysyp bobasow. Jako pierwsza urodzi zona mojego kuzyna. Niestety nie przepadamy za soba zbyt mocno, wiec nie ma co liczyc na scisle kontakty z bobasem. Jako druga, urodzi zona kuzyna mojego TZ-ta. Z tymi akurat sie bardzo lubimy, ale geografia dzieli nas az o 200 km :(
I tak zle i tak nie dobrze ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']Szczerze mówiąc to ja wolałabym Dominika albo Zuzanna, ale to ich wybór i nie chcieli mnię słuchać :lol:[/quote]


hahaha czyli sa szanse ze mala waszka bedzie Domina ;)

Diana14 usmiechaj sie do Wind dziewczyno usmiechaj :D bo jak juz wspaominalam sesyjak moze byc super cool :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst'][quote name='malawaszka']Szczerze mówiąc to ja wolałabym Dominika albo Zuzanna, ale to ich wybór i nie chcieli mnię słuchać :lol:[/quote]


hahaha czyli sa szanse ze mala waszka bedzie Domina ;)

Diana14 usmiechaj sie do Wind dziewczyno usmiechaj :D bo jak juz wspaominalam sesyjak moze byc super cool :D[/quote]


Hehehe no ale podobno Wind nie robi fotek osobom niepełnoletnim a ja dopiero w sierpniu mam 18 ;) więc chyba musze poczekać... :roll: :lol: 8) :wink:
[size=1]Naprawdę nie moge wyjść jeszcze z podziwu nad Twoimi fotami.Są rewelacyjne! Powinnaś być fotomodelką ;)[/size]

Link to comment
Share on other sites

Kochani zdjecia (nowe) bo dawno mnie tu nie byla sa poprosry boskie i milo zobaczyc niektóre twarzy poraz pierwszy :)

A JA PRZEPRASZAM ZE PISZE TUTAJ<,ALE NIE WIEDZIALAM GDZIE OTOZ DZISIAJ BYŁO OFICJALNE OTWARCIE STRONKI MOJEJ POCIECHY NA KTORA SERDECZNIE ZAPRASZAMY I ZACHECAMY O POZOSTAWIENIE SLADU PO SOBIE W KG

[url]www.oskarek.dog.pl[/url]

Pozdrawiam
D.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...