Jump to content
Dogomania

okolicePiły/TORRO. Ponad rok w schronisku, Torro ma DEPRESJE!! Albo DT albo koniec..


Szczurosława

Recommended Posts

Zapewne ryzyko jest.

Zastanawiam sie tylko czy np. nie mozna bylo by zrobic aukcji na Allegro w tej sprawie; zalozmy ze to bedzie 2000 tys... 40 osob musialoby dac po 50 zl, albo 20 po 100... Wiem, ze to kupa kasy, ale zobaczcie: 1000 odslon reklamy kosztuje 70 cos tam zlotych. Wiec jezeli min. wartosc zamowienia to 2000 zl, to reklama pojawi sie bardzo duzo razy i prawdopodobienstwo trafienia do kogos zwiekszy sie i to znacznie. Ale to musialaby byc kampania z prawdziwego zdarzenia (mam na mysli zbiorke pieniedzy). Duzo osob musialoby sie zaangazowac, trzeba by bylo to rozrelkamowac na forach itp, na Allegro... Ja tez bym cos dolozyla... No nie wiem, ale jakas opcja jest.

A czy mysliscie, ze daloby sie znalezc jakiegos sponsora reklamy ???

Kasia

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 947
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I jeszcze jedna sprawa, moze ktos wpadl juz na to wczesniej.
Jesli ktos z Was chodzi do szkoly albo na uniwerek: moze mozna by powiesic ogloszenie z sugestywnym zdjeciem gdzies na gazetce sciennej albo gazetce jakiejkolwiek ??? Ja podsune ten pomysl siostrze mojego chlopaka - chodzi do liceum i juz raz cos takiego zrobila.

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][B]Hopsamy, hopsamy!!![/B][/SIZE]


[COLOR=darkgreen]Prośba do cioteczek i wujków odwiedzajacych wątki wąsoszkowych psiutków. Wejdźcie, proszę, na bazarek Maffa i podrzućcie (najbardziej wskazane są zakupy:loveu::evil_lol:). Chociaż w ten sposób pomożemy cioteczce szczurosławie uzbierać pieniądze na leczenie Maffa.[/COLOR]
[COLOR=darkgreen]Bazarek:[/COLOR]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/ezoteryczny-bazarek-dla-maffa-na-kastracje-usuniecie-wielkiego-kaszaka-124589/#post11216760"][COLOR=darkgreen]Ezoteryczny bazarek dla Maffa na kastrację i usunięcie wielkiego kaszaka[/COLOR][/URL][COLOR=darkgreen] [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...