Jump to content
Dogomania

Pies w statyce


agata :)

Recommended Posts

Nor(a) bardzo ładna postawa! I uwierz - przy takim ustawieniu i niskim ostrzyżeniu klaty to szyja wcale nie wydaje się za krótka.

Magda niestety znalazłam u siebie tylko szczeniaczkowe zdjęcia, ale trochę na nich widać jak najlepiej trzymać głowę:

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/107/d2e944ff4a0ced9b.jpg[/IMG][/URL]

[URL]http://images33.fotosik.pl/34/2e3799543f5c94f5.jpg[/URL]

Bardzo ważne żeby ten fafelek od strony sędziego był luźny i ładnie się prezentował.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kaladan']Nor(a) bardzo ładna postawa! I uwierz - przy takim ustawieniu i niskim ostrzyżeniu klaty to szyja wcale nie wydaje się za krótka.

[/QUOTE]

dzieki..(w imieniu psa również, bo to rok naszej pracy aby dała się tak ustawić).
Twoje zdjęcia są świetne, bo naturalne..ja muszę masę "tuszować", naciągać, wyciągać;), ale nawet ze średnio ciekawego antytalentu wystawowego warto się starać coś wykrzesać.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]ja muszę masę "tuszować", naciągać, wyciągać;-),[/QUOTE]

Hehe uwierz, wystawianie Rubida to męczarnia. Nie starcza mi rąk żeby go dostatecznie rozciągnąć, a do tego on się ostatnio buntuje, rzuca głową, odstawia nogi. Jest za duży i za silny żebym nim mogła manipulować i ponaciągać tak jak trzeba...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaladan']Hehe uwierz, wystawianie Rubida to męczarnia. Nie starcza mi rąk żeby go dostatecznie rozciągnąć, a do tego on się ostatnio buntuje, rzuca głową, odstawia nogi. Jest za duży i za silny żebym nim mogła manipulować i ponaciągać tak jak trzeba...[/QUOTE]

Na zdjęciach z wystaw zupełnie tego nie widać...zarówno Rubid jak i Rubidka prezentują się jak należy :lol:, także mimo wszystko efekt osiągasz bardzo dobry. Ale zgadzam się, że pod tym względem wystawienie mojej niewyrośniętej gordonki może być łatwiejsze (chociaż co ja z nią przeszłam to ..:roll:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nor(a)']Tak jak już tutaj ktoś napisał..;) postaraj się schować swoją dłoń;). Wyeksponuj bardziej kufę (fafelki!). Zerknij niżej na zdjęcie podobnych fafalków :cool1: Dodam, ze to pies mający solidną ilość wad:p, m.in zbyt krótką szyję, a w zasadzie jej brak i niezbyt udany front, nie wspominając o innych (do dyskwalifikacji). Strzyżeniem i ustawieniem można bardzo dużo. Na Twoim zdjęciu zrobiłabym też coś z ogonkiem..może ciut niżej? bo ciągle widać dość okrągły zadek. Ale ogolnie widać postępy;). Lustro i oglądanie własnych zdjęc czynią cuda. Ja też się ciągle ucze;)

[/quote]
No, nie wiedziałam, że tych niedoskonałości aż tyle:roll:
A zapytam tak tylko z ciekawości, Twój gordonek jest hodowli Shadow Dog?:cool3:
Dzięki [B]Kaladan i Talagia, [/B]będę już inaczej trzymać ten pycholek:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda:)']No, nie wiedziałam, że tych niedoskonałości aż tyle:roll: [/quote]

Uwielbiam tą rase :loveu: więc pewnie dlatego jestem taka krytyczna (bardziej niż większość sedziów :cool3:). U nas pięknych gordonków jest niestety mało, co nie zmienia oczywiście faktu, że swoją czarną dziewczynkę 'ubóstwiam' mimo jej niedoskonałości:cool1:

[quote]A zapytam tak tylko z ciekawości, Twój gordonek jest hodowli Shadow Dog?:cool3:
[/QUOTE]

tak ..a dokładniej Blue Moon

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nor(a)']Uwielbiam tą rase :loveu: więc pewnie dlatego jestem taka krytyczna (bardziej niż większość sedziów :cool3:). U nas pięknych gordonków jest niestety mało, co nie zmienia oczywiście faktu, że swoją czarną dziewczynkę 'ubóstwiam' mimo jej niedoskonałości:cool1:



tak ..a dokładniej Blue Moon[/quote]
A ja uwielbiam gordonki:loveu: To dobrze, że nas tak krytycznie:diabloti: oceniłaś, przynajmniej wiem, czego się spodziewać w Kielcach - tam będzie oooostry sędzia, który na dodatek podobno woli mniejsze psy, ciekawe więc co powie na mojego 14-kilowego, 7 miesięcznego "maluszka".

Link to comment
Share on other sites

Kobito- ile razy mamy powtarzac o tym ogonei u twojego psa??? wez go jakos z zyciem chwyc, bo trzymas zjakby ci sie wogole nei chcialo.... i sory za takie slowa, ale no ileaz razy mozna powtarzac jedno i to samo...

a jesli chodzi o reszte ciala- jest spoko, ale najlepiej niech to cockerowy znawca osadzi:cool3: wezmiesz szate psa przygotujesz do wystawy i bedzie jak ta lala:lol: kiedy macie pierwsza wystawe?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='YaBear-CubCammy']Kobito- ile razy mamy powtarzac o tym ogonei u twojego psa??? wez go jakos z zyciem chwyc, bo trzymas zjakby ci sie wogole nei chcialo.... i sory za takie slowa, ale no ileaz razy mozna powtarzac jedno i to samo...

a jesli chodzi o reszte ciala- jest spoko, ale najlepiej niech to cockerowy znawca osadzi:cool3: wezmiesz szate psa przygotujesz do wystawy i bedzie jak ta lala:lol: kiedy macie pierwsza wystawe?[/quote]
Tzn. jak tego ogona trzymać?:cool3: No(a) radziła nieco niżej, bo Drakkar ma okrągle doopsko:roll: Pierwsza wystawa w najbliższą niedzielę.

Link to comment
Share on other sites

Żakla, niżej głowa (Suri). Niech ci się nie patrzy w oczka, za wysoko wtedy łeb zadziera. Jak dorośnie to też będzie za wysoko, uwierz mi na słowo (już to przerobiłam z Franciszkiem), chyba że ci nóżki obetniemy i będziesz te oczęta swoje miała niżej.
Poza tym super.
I powiedz mi dlaczego tobie robi zdjęcia, a u mnie nie może bo mu za ciemno???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...