Jump to content
Dogomania

Pies w statyce


agata :)

Recommended Posts

Hanibal
1. Nóżki tylnie są za bardzo rozstawione w porównaniu do przednich, patrzy się na mnie (w jeden ręce aparat, w drugiej szynka- ringówki nie udało mi się trzymać)
[IMG]http://i30.tinypic.com/25fr8si.jpg[/IMG]

2. Tutaj już chyba równo :)[IMG]http://i26.tinypic.com/2i03i87.jpg[/IMG]


Jakieś rady?? :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Zuza i Noddy']Aż specjalnie drugi raz obejrzałam, ale to się chyba tylko tak wydaje przez to, ze ma białe łapki i podłoga jasna.[/quote]
Mam psa którego mogę podobnie wystawić i wiem jak wygląda ciągnięcie:shake:

Link to comment
Share on other sites

Sory Clover, ale chyba w handlingu chodzi o to, aby ukryć wady psa, a nie tylko postawić, żeby stał, niee???
Prawda jest taka, ze w ten sposób ukrywam to, co wypadaloby ukryc akurat u mojego psa. Pies wcale nei jest duszony, co z resztą chyba widać- pies sie nie ksztusi. Aby podnieśc mu nadgarstki, a jednocześnie wyciagnac maxymalnie szyje- podtrzymuje psa za zuchwe, do czego jest od malego przyzwyczajany, wiec nie jest to dla niego bolesne. Kto zna się na basenji- nigdy nie pomyslalby, ze pies ledwo co stoi na przednich lapach, basenji tak maja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlaNowak'][B][U]ZAKLA[/U][/B]
Ojej, ale w tych aussikach macie rozbieżności w typach............[/quote]
Oj jest,jest;)
Tutaj pozycja prawie wystawowa:evil_lol::evil_lol:
[IMG]http://images31.fotosik.pl/242/51cbb01d9aa0b2bf.jpg[/IMG]
'Uwielbiam" jak czasem Diuczkowi zdarzy do przodu dać nóżki...mimo iż przed chwilą ustawiałam
[IMG]http://images27.fotosik.pl/200/d9859f9c0e76f7a3.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlaNowak']Sory Clover, ale chyba w handlingu chodzi o to, aby ukryć wady psa, a nie tylko postawić, żeby stał, niee???
Prawda jest taka, ze w ten sposób ukrywam to, co wypadaloby ukryc akurat u mojego psa. Pies wcale nei jest duszony, co z resztą chyba widać- pies sie nie ksztusi. Aby podnieśc mu nadgarstki, a jednocześnie wyciagnac maxymalnie szyje- podtrzymuje psa za zuchwe, do czego jest od malego przyzwyczajany, wiec nie jest to dla niego bolesne. Kto zna się na basenji- nigdy nie pomyslalby, ze pies ledwo co stoi na przednich lapach, basenji tak maja.[/quote]
spoko ;] tylko wypowiedzialam swoje zdanie, od tego jest chyba to forum? przeciez wiadome ze od mojego gadania nie bedziesz wystawiac inaczej haha!!!!!!
:p

Link to comment
Share on other sites

właśnie tak sobie porównałam Su do znanych mi dobrze psów od Musiał Iwonki:cool3: Tylko, że ona to takie wystawowe typki, a Su jest z tego co kojarze po pracujących liniach, prawda???


Clover-jako handler, który powinien wiedzieć po co jest i co powinien robić- nie powinnaś takich opinii tutaj wydawać, bo świadczy to o tym, że chyba nie wiesz po co się oferuje usługi handlerskie..... I faktycznie, nie będę wystawiała inaczej, bo moim zadaniem jest ukrycie wad psa, a nie postawienie mu prosto łapek i niech stoi... Tym bardziej, że mojemu psukrzywda się nie dzieje...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlaNowak']Sory Clover, ale chyba w handlingu chodzi o to, aby ukryć wady psa, a nie tylko postawić, żeby stał, niee???
Prawda jest taka, ze w ten sposób ukrywam to, co wypadaloby ukryc akurat u mojego psa. Pies wcale nei jest duszony, co z resztą chyba widać- pies sie nie ksztusi. Aby podnieśc mu nadgarstki, a jednocześnie wyciagnac maxymalnie szyje- podtrzymuje psa za zuchwe, do czego jest od malego przyzwyczajany, wiec nie jest to dla niego bolesne. Kto zna się na basenji- nigdy nie pomyslalby, ze pies ledwo co stoi na przednich lapach, basenji tak maja.[/quote]
baski nie muszą mieć kątowanych łopatek?

[SIZE=1][COLOR=LightBlue]to nie jest złośliwe pytanie[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...