Jump to content
Dogomania

Pies w statyce


agata :)

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='McDzik']Noo 'przekupstwo' na smakołyka to najlepszy sposób, szybciej się uczy, majac taką zachęte :cool:[/quote]

Hm...ja nigdy nie ucze na smakolyka. Moze i szybciej sie uczy, ale potem jestes od nich uzalezniony. Chodz przez 10 lat z kielbasa w kieszeni, bo pies inaczej nie slucha...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jogurt']Hm...ja nigdy nie ucze na smakolyka. Moze i szybciej sie uczy, ale potem jestes od nich uzalezniony. Chodz przez 10 lat z kielbasa w kieszeni, bo pies inaczej nie slucha...[/quote]
a jaki problem wycofać smaki?:roll:
poza tym trzeba by było mieć możliwość ćwiczenia z psem od maluszka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jogurt']Hm, jakos wydaje mi sie to nie w porzadku w stosunku do psa. Wydaje mi sie ze wycofanie smakow moze spowodowac u niego frustracje. Przyznaje, ze nigdy nie zaglebialam sie w ta metode uczenia.[/quote]
mój pies nawet nie zauważył kiedy wycofałam smaki, trzeba to po prostu stopniowo i umiejętnie robić ; )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Impresja']to moje drugie maleństwo Nadia. ma 5 miesięcy. powinnam trzymać ogon. co poza tym?

[URL="http://www.seter24.nazwa.pl/images/photoalbum2/album_20/img_0570.jpg"][IMG]http://1.1.1.1/bmi/www.seter24.nazwa.pl/images/photoalbum2/album_20/img_0570_t2.jpg[/IMG][/URL][/quote]
wrzuciłaś obrazek na google i on jest, ale mi się nie chce otworzyć wiec nawet nie wiem co to za pies

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...