Jump to content
Dogomania

Pies w statyce


agata :)

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='aangelaa95']Kara mi chodziło o fotke nie o posty :PP
To nie było w sensie ze on jest najbrzydszy itd. ale o to jak wyglada na tej foci ;-)[/quote]
Ale jakbyś przeczytała posta to byś wiedziała o co mi chodzi dając tą fotkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_']Dakar coraz piękniejszy się robi tak jak obserwuje go tutaj, i cioraz bardziej mi się podoba jego ustawianie mimo,że na spanielach nie znam się;)
A teraz dwa setery. Który według Was jest lepiej ustawiony?
Suczka z falowaną sierścią, czy samiec o prostszej sierści
[/quote]
zwierz po lewej - pysk równologle do podłoża, a nie zadarty tak sztucznie do góry, przednie łapy mogłyby być jeszcze bardziej "pod siebie" -prostopadle do podłoża, piesek po prawej - tylne nogi jeszcze troszkę w tył, ogon w linii grzebietu, a nie przyciągnięty w stronę handlera, prosty, a nie taki zagięty, szyję wyciągnąć ciut do przodu..tyle odemnie ale co ja się tam znam na sweterach;)

lepiej napiszcie co poprawić u mojego goldena:
[CENTER][IMG]http://www.gordeny.masternet.pl/images/rsgallery/display/gor1-1.jpg.jpg[/IMG][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Ładnie. Ja bym tylko nie dawała tej dłoni na szyję.
I coś mi nie pasuje z tylnimi łapkami... no bo niby są juz wystarczająco to tyłu wysunięte, ale tak jakos dziwenie zgięte... Na portalu [URL="http://www.goldenfoto.com.pl/"]www.goldenfoto.com.pl[/URL] sa różne zdjęcia goldenów, możesz porównać :);)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goldenka 02']Ładnie. Ja bym tylko nie dawała tej dłoni na szyję.
I coś mi nie pasuje z tylnimi łapkami... no bo niby są juz wystarczająco to tyłu wysunięte, ale tak jakos dziwenie zgięte... [/quote]
??? dziwnie zgięte?? akurat tylne nogi to on ma dobrze ustawione;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Więcej usmiechu na twarzy ;) sędziowie to lubią :)[/quote]

Do sedziow to ja sie zawsze szeroko uśmiecham :diabloti::diabloti:
Ale tutaj w parku, drugiego psa mialam przywiązanego do drzewa, no i było straaasznie zimno :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']Do sedziow to ja sie zawsze szeroko uśmiecham :diabloti::diabloti:
Ale tutaj w parku, drugiego psa mialam przywiązanego do drzewa, no i było straaasznie zimno :evil_lol::evil_lol:[/quote]


A no chyba, że tak :evil_lol: No a na ringu warto o tym pamiętać, nawet jak nie wszystko wygląda tak, jak bysmy chcieli :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...