Jump to content
Dogomania

Pies w statyce


agata :)

Recommended Posts

Ja już kiedyś opisywałam mój sposób
[QUOTE]Ja je ustawiam w miare możliwości pod kątem prostym i gdy trzymam ogonek to tak leciutko popycham mu pupke żeby przeniósł ciężar ciała na przednie łapy. U mnie ta metoda się sprawdza, więc może u ciebie też tak będzie.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Angela - wiadomo :razz: W końcu już nie dizeciak a kobitka teraz :lol:

Magda - ja już kocham , choć ja kupowałam Mantę to wcale nie byłam do nich tak święcie przkonana :roll::eviltong:
Teraz kocham je z całego serca :loveu:
Mantę kocham ze jej głupkowatą mordę , upartość , i bezczelność :razz::p
Niestety takie momenty kiedy tak ładnie stoi - to zazwyczaj przypadki, i bardzo trudno jest ustawić ją tak , aby była "wyciągnięta" :)

Link to comment
Share on other sites

Dla przykładu Rubidek. Jak on się uprze, to chyba faktycznie tylko nogami można by go ustawić tak, żeby ciężar ciała był przeniesiony na przód.

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/187/5762efd1681c85dc.jpg[/IMG][/URL]

za to z jego mniejszą siostrzyczką nie ma problemu:

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/187/dc9d02623b0db23f.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/200/d7622effa471b23a.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlaNowak']Kaladan- a od czego są nogi:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
tiaaa :diabloti:


[quote name='Kaladan']Heh u małych ras to sie sprawdzi, ale u dużych, na które ledwo rąk starcza? ;)[/quote]
wiesz mam tylko male psy, tzn mam i dosc duzego (mix malamuta i husky) ale to o tak trenuje sobie i u niej z grzbietem problemu nie ma ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klaudia&Manta']Cofnąć przednie łapy - bardziej porosoptadle do podłoża.
I wyciągnąć go troszkę do przodu.[/quote]
[quote name='Lived']Tinka- nie znam się na wzorcu tej rasy, ale mam wrażenie, że śródstopia są trochę za bardzo w tył.
Powinnaś je ustawić bardziej prostopadle do podłoża, poza tym jest ok :)[/quote]
Jak się skupiam na psie a nie zdjęciu jest bardziej prostopadle i do przodu:razz:

[quote name='marymek']Wydaje mi się że tył za bardzo odjechał. Poza tym ustawiaj pieska na twardym podłożu, bo z tego co tu widzę to na jakiś poduszkach stoi ;-)[/quote]
Tył jest dalej ponieważ on i tak jest za wysoki, chcąc go optycznie zmniejszyć wyciągam go bardziej. Czy może nie tak to się robi? :oops:
[quote name='duzebzium']Moim zdaniem tylnie łapy inaczej, żeby było widać kątowanie:oops:[/quote]
rozumiem, postaram się bo mi to nie wychodzi nigdy:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinka:)']Tył jest dalej ponieważ on i tak jest za wysoki, chcąc go optycznie zmniejszyć wyciągam go bardziej. Czy może nie tak to się robi? :oops:[/quote]

Chodzi Ci o to że tylna partia grzbietu jest wyżej a nie równo? Wtedy pomaga wyciągnięcie w tył psa, ale wydaje mi się że w waszym przypadku za daleko z nim "odjechałaś" ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...