Jump to content
Dogomania

2małe suczki Gosie, nie ma już żadnej z nich na świecie, ale pod koniec były kochane


Onaa

Recommended Posts

Widzę, ze wątek powoli gaśnie. Oprócz kilku osób, nikt już nie zagląda do suczek. Myślałam, że uda się im pomóc.

Próbujmy, nie opuszczajmy tych sunieczek, one i tak samotne :(

W swoim 1 poście na 1 stronie  wpisałam oferowana pomoc dla suniek.

 

Onaa - jaka jest szansa na Dt  za karmę i weta dla jednej suni, o którym pisałaś w 1 poście?

Link to comment
Share on other sites

Dziekuję za deklarowana pomoc w imieniu sunieczek. Ja niestety nie mam za bardzo jak zajac sie organizacja i ogłaszaniem. Mogę tylko zaoferowac to dt za zwrot kosztow. Potrzebny jeszcze bedzie transport do dt. Poniewaz w domu jest duzy samiec rezydent i mała sunia tymczaska to nie wiem czy dałabym sobie rade z trzecim psiakiem a drugą suczka zwl ze to dt w bloku. Ale z drugiej strony nie wiem kiedy obecna txmczaska znajdzie dom. Wiec chciałabym do konca pazdziernika przynajmniej tej jednej suni pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Byłam dzisiaj w schronisku, suczki jak zwykle wybiegły do siatki, ta ruda, okrąglutka miziała się z TZ przez siatkę.

Ponownie poprosiłam pracowników, aby dobrze sprawdzili nr czip no i ponownie powiedzieli, ze obie suczki maja ok 5 - 6 lat; czarna jest w schronisku od 2013 r, rudziutka trochę dłużej.

 

[url=http://www.fotosik.pl/zdjecie/3411c5b62acc54fb]3411c5b62acc54fbmed.jpg[/URL]

 

Drugiej suni nie udało mi się zrobić innego zdjęcia

 

[URL=http://www.fotosik.pl/zdjecie/147cdd26913fc3a6]147cdd26913fc3a6med.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Onaa, ja się deklaruję na utrzymanie suni/suń w dt.

Kwota zalezy od tego czy jedna, czy dwie będą wyciągane ze schronu.

Oprócz deklaracji finansowej, deklaruję zakup karmy (jakiejś 15 kg, dobrej jakości) dla suń.

 

To ja się doprecyzuję. Po 50 zł dla każdej sunieczki + karma jak powyżej.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mnie tez serce pęka, jak im nie pomożemy to zostaną tam na kolejną zimę :(

mar.gajko - bardzo dziękujemy, to b. duża pomoc, mam nadzieję, że coś tu razem wymyślimy.

Dzisiaj TZ podsunął mi pewną myśl, muszę się z tym przespać i napisze więcej - będę chciała poznać Wasze zdanie.

Link to comment
Share on other sites

 

Mnie tez serce pęka, jak im nie pomożemy to zostaną tam na kolejną zimę :(
mar.gajko - bardzo dziękujemy, to b. duża pomoc, mam nadzieję, że coś tu razem wymyślimy.
Dzisiaj TZ podsunął mi pewną myśl, muszę się z tym przespać i napisze więcej - będę chciała poznać Wasze zdanie.

 
A może zanim pójdziesz spać, podzielisz się z nami tą myślą? Teraz ja nie będę mogła zasnąć.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tolu, super, ze zebrałaś deklaracje pomocy dla suniek w 3 poście. Dopisz jeszcze proszę Ewę Gonzales na jednorazową wpłatę i mar.gajko po 50 zł dla każdej + karma ! Z całego serca dziękuje !!! To bardzo duża pomoc.

Zrobione.

 Może spróbować wysyłać zaproszenia do ludzi, którzy byli u Soni, to ten sam boks...

 Jakby ktoś chciał pomóc?

Link to comment
Share on other sites

A czy macie jakiś płatny dt lub hotelik dla tej drugiej suni?

 

Hotelik. Płatny DT ja nie chcę.

Wspomogę DT bezpłatny, nawet jak będzie trzeba więcej (weterynarz) ale nie płatny DT.

Mam awersję do miłości za pieniądze.

 

Może zapytać Murkę ile by za taką niewielką sunię ;) wzięła?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Hotelik. Płatny DT ja nie chcę.

Wspomogę DT bezpłatny, nawet jak będzie trzeba więcej (weterynarz) ale nie płatny DT.

Mam awersję do miłości za pieniądze.

 

Może zapytać Murkę ile by za taką niewielką sunię ;) wzięła?

Pytałam - Murka bierze 10 zł z karmą i 12 zł bez karmy.

O karmę nie trzeba się martwić, my tez byśmy pomogli.

Link to comment
Share on other sites

   
A może zanim pójdziesz spać, podzielisz się z nami tą myślą? Teraz ja nie będę mogła zasnąć.

To do tego nie mogę dopuścić ;)

 TZ zasugerował, żeby porozmawiać z pańcią Olinki...

 Pamiętasz - u niej była piękna Lola?

Kobieta jakiś czas temu oferowała swoją pomoc, pomimo ze żyje bardzo skromnie, utrzymuje się tylko z renty syna.

 

Tylko ze niedawno chorowała, nie wiem jak teraz...

Link to comment
Share on other sites

 

To do tego nie mogę dopuścić ;)
 TZ zasugerował, żeby porozmawiać z pańcią Olinki...
 Pamiętasz - u niej była piękna Lola?
Kobieta jakiś czas temu oferowała swoją pomoc, pomimo ze żyje bardzo skromnie, utrzymuje się tylko z renty syna.
 
Tylko ze niedawno chorowała, nie wiem jak teraz...

 
Oczywiście pamiętam panią Olinki! Wiesz, to dobry pomysł! Na karmę i weta się uzbiera. Pani nie ponosiłaby żadnych kosztów. Mam nadzieję, ze wszystko u Niej już dobrze. Zadzwonisz?
Link to comment
Share on other sites

 

Ja  podglądam wątek od czasu zrobienia banerka dla suń. Jedyne co będę mogła to zrobić dla nich bazarek ale najszybciej za dobry tydzień.
Szkoda suń, szkoda wszystkich psiaków siedzących w schroniskach.

 
B-b, fajnie, ze tu jesteś ! Bazarek na wagę złota ! Wspaniale !
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...