Jump to content
Dogomania

DONka Ceres- ostatnia szansa na życie;-(


madziakato

Recommended Posts

A wiadomo cos o suni i psiaku? Bardzo mnie poruszyła ta sytuacja - nie chce nawet myśleć ze cierpieniem tych zwierząt może trwać nadal:(

Aniu, o Ceres nie wiemy nic :-( ale ja nigdy nie zapominam... Potrafię tak długo dłubać, aż dotrę do prawdy. Nie odpuszczam nigdy i w tym temacie również.
Na razie muszę uzbroić się w cierpliwość, ale czasem warto.
Jeśli ktoś życzy sobie szczegóły mój meil [email protected], tel 696 474 509. Wszystkie pomysły mile widziane.
A pani z pseudohodowli nie odpuszczę nigdy. Za mojego psa, za Agatke i wszystkie inne psy,które tam były.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jeśli wszystko pójdzie ok,na miejsce Ceres pojedzie inny owczarek. Pies jest w tym samym schronisku, jest bardzo bardzo wychudzony, a z tyłka leci żółta papka.. Pies jest sfrustrowany brakiem ruchu,zamknięty w kojcu 2na 3,biega w kółko i gryzie się z sąsiadem :-( ma też coś z oczami,jest młody. Jeśli ktoś jest zainteresowany pomocą dla niego również proszę o sygnał.
Konto juz mamy, szukam tylko transportu

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie to Max 2 , zabrany z Cieszyna w wakacje 2014, pies który był tam 4 miesiące, przyjęty jako fajny normalny pies, a po kilku miesiacach...
maksik_nnn.jpg
nie wiedzieliśmy,co się dzieje z psem, przez dwa trzy miechy cały czas sraczka, badania itp nic szczególnego nie wykazywały...
Według mnie on był głodny,coś go zatruwało?
Max już w domu, waży 2 razy tyle i jest szczęśliwy;-)

Link to comment
Share on other sites

kochana ja również pomogę tylko w tej chwili nie jestem wstanie określić ile bo w między czasie wsparłam kilka psich bidek.

Wiem,ile jest psich nieszczęść niestety :-(
Bardzo dziękuję Wam wszystkim za to,że jesteście. Obiecuje, że poznamy prawdę o Ceres...
Za wszelką pomoc bardzo dziękuję, wiem ze to z serca
Link to comment
Share on other sites

[quote name="mdk8" post="16562066" timestamp="1442253587"]

madziakato miałabyś może jakiś pomysł jak pomóc temu psiakowi ? Młoda dziewczyna utworzyła wydarzenie i sama chyba sobie nie poradzi .
https://www.facebook.com/events/1494741077505394/permalink/1496199934026175/[/quote
Juz wszystko wiem,z całą odpowiedzialnością za swoje wypowiedź uważam,że psa należy zgłosić do schroniska. Piekary Śląskie dają psy do schroniska w Zawierciu. Schronisko należy wprawdzie do Zmudy, był on i jest hyclem, ale pracują i działają w nim dziewczyny z Fundacji Do Serca Przytul Psa i robią to wzorowo! W schronisku działa wolontariat,psy są ogłaszane, pod opieką medyczną, schronisko nie jest przepełnione, psy są po dwa w boksach,jeśli tego wymagają pojedynczo. Są w pełni socjalizowane, nawet są szkolenia z Wesołej Łapki.
Warunki są takie same lub podobne jak w większości hotelow dla psów, psa można odwiedzać zawsze i mu pomagać. Uważam,że to dobre i jedyne na ten czas rozwiązanie. Szukać domu z poziomu schroniska tez można.
W okolicach Zawiercia nie ma innego schroniska,a ludzie coraz chętniej adoptują z tego schronu psy,raz bo wolontariat,dwa bo Fundacja robi wiele akcji informacyjnych i promocyjnych. Są wizyty poadopcyjne, a dziewczyny mają jaja i nie każdy ,kto przychodzi po psa z nim wychodzi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...