Jump to content
Dogomania

EURODOGSHOW Budapeszt 3-5.10.2008


cenzo

Recommended Posts

  • Replies 677
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Musiałek']na zgłoszeniu na wystawe klubowa doczytałam sie adresu Kincsem Park

wiec jak rozumiem wystawy klubowe bea się odbywały w tym samym czasie i miejscu co wystawa europejska ??!!

powiedzcie mi czy dobrze myslę ??[/quote]
Setery mają tak:
The Clubshow will take place in KINCSEM PARK (Bp, Albertirsai út 2-4). The
entrance will be from 6.30 and judging will start from 10.00 a.m.

Link to comment
Share on other sites

A na jakich zasadach można wprowadzić na teren wystawy psy, które nie są zgłoszone?

Maks & Spark - ja mam info od klubu szpica, że potwierdzenia i opaski na rękę na wystawę Klubową będą do odbioru na Europejskiej w sobotę w okolicach ringu. Tak więc może się okazać, że akurat dla nas nic nie będą wysyłać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiak']A na jakich zasadach można wprowadzić na teren wystawy psy, które nie są zgłoszone?
[/quote]

W mailu jaki otrzymałam jest taka informacja:

" Dogs which are not exhibited can enter the show through any gates till 11 o'clock, but only through gate II. after that. A valid confirmation of vaccinations is required"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiak']
Maks & Spark - ja mam info od klubu szpica, że potwierdzenia i opaski na rękę na wystawę Klubową będą do odbioru na Europejskiej w sobotę w okolicach ringu. Tak więc może się okazać, że akurat dla nas nic nie będą wysyłać.[/quote]


..też to czytałam, niech im będzie:p

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3][COLOR=red]Słuchajcie w związku z tym ,że ja nie dojadę na ta wystawę moge odstapić miejsce w hotelu . Od czwartku do niedzieli (3 noclegi) dla 2 osób . Cena za dobe 38 euro pokój + 8 euro za psa.Jeśli ktos jest chętny to prosze o wiadomość ,najlepiej na emaila lub tel . Bo w przeciewnym razie odwołuje rezerwację .[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Ja dostałam taka informację od Organizatorów wystawy klubowej i specjalistycznej, że nie wysyłali i nie będą wysyłać potwierdzeń.
Mam napisane, gdzie i o której godzinie będzie sędziowanie i że katalogi na sobotę i niedzielę będa dostępne juz w piątek.

No i ciekawe, jaka tam pogoda. Wystawa specjalistyczna w hali, ale klubowa - na wolnym powietrzu. Ichniejsze hale na hipodrodromie (Kincsem Park) nie są na tyle duże, aby pomieścić wszystkie klubówki... No nic. Zobaczymy.

A, i jeszcze jedno. Parking dla karawaningów - wjazd 6, 30 euro za noc, ale bez wody i elektryczności...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

My dopiero popoludniu kolo 15-16, bo nie moge dwoch dni szkoly zarwac :roll: Trzymac kciuki, bo jak nie to wiadomo czyja bedzie wina :diabloti: Moim cichym marzeniem jest staniecie na lokacie, a jeszcze cichszym....no...wiadomo co :eviltong:
W zyciu tylu bassetow na raz nie widzialam- zgloszonych jest 117 :loveu:

Rowniez [SIZE=7][COLOR=Red]ŻYCZĘ WSZYSTKIM POWODZENIA!!!!!

[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...