Jump to content
Dogomania

EURODOGSHOW Budapeszt 3-5.10.2008


cenzo

Recommended Posts

  • Replies 677
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja nie doczekałam się meila od centrali, ale za to przewodniczący Hcscklubu odpisał mi że jesteśmy przyjęci na wystawę klubową i dowiadywał sie też o europejską i moje zgłoszenia są przyjęte:multi:
Powiedział, że w przyszłym tygodniu będę miała potwierdzenie pocztą, więc jestem już spokojna;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ventora']Ja nie doczekałam się meila od centrali, ale za to przewodniczący Hcscklubu odpisał mi że jesteśmy przyjęci na wystawę klubową i dowiadywał sie też o europejską i moje zgłoszenia są przyjęte:multi:
Powiedział, że w przyszłym tygodniu będę miała potwierdzenie pocztą, więc jestem już spokojna;)[/quote]

Jak wysyłałas zgłoszenia na klubówke (bo wychodzi ze mamy razem ;) )? na tego maila co byl podany?

Link to comment
Share on other sites

Ja na klubówkę (sbt) zgłaszałam mailem i po godzinie miałam zwrotną odpowiedź, że pies jest przyjęty.
Natomiast na europejską, po bardzo wielu problemach udało mi się wpisać psa przes zgłoszenie elektroniczne, po jakimś czasie (ciągle był i jest nadal"oczekujący") dałam znajomej, żeby wysłała zgłoszenie faksem. A ponieważ faks był ciągle zajęty i nie miałam pewności czy wyśle, to wysłałam jeszcze pocztą.

Chyba nas przyjęli, po jakiś czas po tym dostałam maila, żebym dosłała mailem potwierdzenie zapłaty (co też uczyniłam) i od tego czasu cisza.


Tak sobie myślę, że takich pytających i niecierpliwiących się jest mnóstwo i nie tylko z Polski, i po prostu nie mają czasu by odpowiadać na te wszystkie maile.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pieseczkowo']Sluchajcie czy może spotkaliście się na wystawie ,albo wiecie gdzie mozna kupic w Polsce takie ringówki zdjęcie ponizej,Strasznie mi sie podoba,a na wystawy po za polska raczej nie będe odwiedzać.
[/quote]
tutaj mozna kupic
[url]http://www.allegro.pl/item406191053_ringowka_angielska_profesjonalna_9_mm.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...