Jump to content
Dogomania

Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów


Vectra

Recommended Posts

A czy miłe Panie próbowały takiej mikstury:?

- homogenizowana śmietnka 30%
- cukier puder (w ilości do doboru własnego)
- wódka/bimber

Śmietankę należy utrzeć z cukrem, domieszać gorzałkę i gotowe do spożycia :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry!

Ile czasu musi się przegryzac zanim jest zdatne do spożycia?

I czemu ja mam w przepisie tylko 0,5 litra tlustego mleka i 0,5 litra spirytusu o ogólnie dostępnym stężeniu ?
Jak ktoś nie lubi słodkiego daje jedno mleko niesłodzone i jedno słodzone.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Qti']A czy miłe Panie próbowały takiej mikstury:?

- homogenizowana śmietnka 30%
- cukier puder (w ilości do doboru własnego)
- wódka/bimber

Śmietankę należy utrzeć z cukrem, domieszać gorzałkę i gotowe do spożycia :evil_lol:[/QUOTE]

[COLOR=Red][B]ciekawe zestawienie ;)[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Ooooo podoba mi się ta wódeczka z kondensowanego mleczka i kawy! Wprawdzie nie lubię kawowych przetworów ale jako znany i ceniony pijak zrobię sobie takową na spróbunek :p No właśnie ale ona ma się przegryzać czy jest gotowa do spożycia od razu :diabloti: ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']w taką pogodę , to co pozostaje ? pić :evil_lol:[/QUOTE]

[quote name='Maga100'][B]

Ja się uzależniłam, robię już nastepne, jak poprzedniego jest TYLKO połowa... :roll: (litrowej butelki...)[/B][/QUOTE]

[quote name='Vectra']ja robię teraz podwójnie , co by dwa razy nie myć garów :evil_lol:[/QUOTE]

zaczynam się was bać :evil_lol:

[quote name='Qti']A czy miłe Panie próbowały takiej mikstury:?

- homogenizowana śmietnka 30%
- cukier puder (w ilości do doboru własnego)
- wódka/bimber

Śmietankę należy utrzeć z cukrem, domieszać gorzałkę i gotowe do spożycia :evil_lol:[/QUOTE]

szybko próbujcie i mówcie czy dodać sobie do kiedyś zrobię :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Finetta']Dzień dobry!

Ile czasu musi się przegryzac zanim jest zdatne do spożycia?

I czemu ja mam w przepisie tylko 0,5 litra tlustego mleka i 0,5 litra spirytusu o ogólnie dostępnym stężeniu ?
Jak ktoś nie lubi słodkiego daje jedno mleko niesłodzone i jedno słodzone.[/QUOTE]

[quote name='weszka']Ooooo podoba mi się ta wódeczka z kondensowanego mleczka i kawy! Wprawdzie nie lubię kawowych przetworów ale jako znany i ceniony pijak zrobię sobie takową na spróbunek :p No właśnie ale ona ma się przegryzać czy jest gotowa do spożycia od razu :diabloti: ???[/QUOTE]

gotowe do spożycia po co najmniej 3 godzinach, a najlepiej to chyba żeby przez nockę się przegryzło :lol:

ależ tu apetycznie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']Ooooo podoba mi się ta wódeczka z kondensowanego mleczka i kawy! Wprawdzie nie lubię kawowych przetworów ale jako znany i ceniony pijak zrobię sobie takową na spróbunek :p No właśnie ale ona ma się przegryzać czy jest gotowa do spożycia od razu :diabloti: ???[/QUOTE]

[B]najlepsze jest po 2-3 dniach, ale kto by tyle wytrzymał? Na pewno nie Vectra i nie Waszka :diabloti:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']rozumiem, ze ty wytrzymujesz te dwa trzy dni :diabloti:[/QUOTE]

[B]no akurat kto jak kto, ale ty powinnaś wiedzieć :roll:
Ja prawie w ogóle nie piję alkoholu, czasem kapkę, jak mi mąż, mój pan i wladca, pozwoli :diabloti:[/B]

[quote name='malawaszka']pewnie robi zapasy na miesiąc to i mozna nazwać, że wytrzymuje i pija trzydniowe :evil_lol:[/QUOTE]

[B]pewnie, pewnie, a pewnie, że niepewnie :diabloti:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100'][B]no akurat kto jak kto, ale ty powinnaś wiedzieć :roll:
Ja prawie w ogóle nie piję alkoholu, czasem kapkę, jak mi mąż, mój pan i wladca, pozwoli :diabloti:[/B]
[/QUOTE]

hahahah tak pewnie powinnam to wiedzieć ale nie wiedząc czemu nie wiem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dzasta']Mnie Vectra też nakręciła na ten likier ale po mału go konsumuje i z każdym dniem jest lepszy :)
A Ty gdzie żeś wsiąkła Pani Ewo T co wszystko wie ?[/QUOTE]
wsiąkłam w likier i żubrówkę :evilbat:

weźcie już nie pijcie , bo mnie na złą drogę sprowadzicie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...