Jump to content
Dogomania

Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów


Vectra

Recommended Posts

[quote name='Vectra']No ja idę w gości i tam też będzie likier :evil_lol:
ostatnio byłam w gościach , z własną flaszeczką likiera , to się prawie pobili o to haahahahaa
[/QUOTE]

może zaczniemy handel na wielką skale likierem made in DG :evil_lol:

Ewuniu czy czekasz może na jakiegoś smska :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']może zaczniemy handel na wielką skale likierem made in DG :evil_lol:

Ewuniu czy czekasz może na jakiegoś smska :diabloti:[/QUOTE]
normalnie chciałam oddać telefon do servisu , że się skubany popsuł i nie przyjmuje sms :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]
tak ...potwierdzam ....przepis jest u Coli :grins: Maga go napisała :roll: [/B][/COLOR][/QUOTE]

[B]tak Maga zaczęła, Maga napisała , wszyscy piją :diabloti:[/B]

[quote name='malawaszka']a ja dziś zrobiłam eine kleine flascheczke :evil_lol: i czekam na gości :lol:[/QUOTE]

[B]aha, na gości, co nie piją, ale likier zrobiła, zeby nie było, że nie zrobiła... dla gości! :diabloti::diabloti:[/B]

[quote name='Alicja'][color=red][b]pół litra mleka [/b][/color][/QUOTE]

[B]NIECAŁE pół litra :evil_lol::evil_lol:[/B]

[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]ja oddam ....do mnie już NIKT nie esemesuje :([/B][/COLOR][/QUOTE]

[B]ja nie mam szans pisac do ciebie, Alicjo :shake: jak już mam wolną chwilę i wolny palec, to czeka na mnie milion smsów od Dominiki, a w każdym milion pytań :shake: Ponieważ jestem koleżeńska, to skrupulatnie odpowiadam :p[/B]

Link to comment
Share on other sites

Wykonałam likiera :) Mniaaaamuśny! Przy następnej partii trochę więcej wódeczki jak dla mnie bo wolałabym mniej słodki ale nie ma się co czepiać bo jest gut. Próbowałam też w wersji podgrzanej - też smakowite, na mroźne dni po spacerze z psami wyśmienite - polecam na rozgrzewkę!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']Wykonałam likiera :) Mniaaaamuśny! Przy następnej partii trochę więcej wódeczki jak dla mnie bo wolałabym mniej słodki ale nie ma się co czepiać bo jest gut. Próbowałam też w wersji podgrzanej - też smakowite, na mroźne dni po spacerze z psami wyśmienite - polecam na rozgrzewkę![/QUOTE]
można dać mleko niesłodzone :)

[quote name='dzasta']To żeśmy wczoraj reszteczkę likieru wypiły z Ciocią Vectrą a Czesiu już tęskni za Wujostwem i nie wiedział czemu nie pojechał z nimi ... :([/QUOTE]
Moj Czesio kochanyyyyyyy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100'][B]tak Maga zaczęła, Maga napisała , wszyscy piją :diabloti:[/B]

[COLOR=Red][B]nio :grins:[/B][/COLOR]







[B]NIECAŁE pół litra :evil_lol::evil_lol:[/B]

[COLOR=Red][B]no ale to i tak lepiej ...bo Vectra napisała LITR :diabloti:[/B][/COLOR]



[B]ja nie mam szans pisac do ciebie, Alicjo :shake: jak już mam wolną chwilę i wolny palec, to czeka na mnie milion smsów od Dominiki, a w każdym milion pytań :shake: Ponieważ jestem koleżeńska, to skrupulatnie odpowiadam :p[/B][/QUOTE]
[COLOR=Red][B]
chyba dam radę z tym żyć :roflt:[/B][/COLOR]


[COLOR=Red][B]
Córcia wpadaj na ciasteczko ;) i likierek [/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']mamuśka a macie prąd ? bo śpiewaja w teve że ślunsk bez pronda ...

u nas wieje jak szalone :(

nie jem ciasteczek , bo dbam o linie :evil_lol: ostatnio udało mi się niepostrzeżenie schuść jakieś 4 kilo HA :diabloti:[/QUOTE]

[COLOR=Red][B]u nas spoko , prąd jest ;)

No dobra to ciasta Ci nie zaserwuje ;)
Ja piekę ciacha bo moi chłopcy pałaszują a miałam mieć gości więc było w planie ;)[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='acroba']A kysz a kysz.......sila nieczysta......
Piatek - robienie likieru
Sobota picie likieru
Niedziela rano wylizywanie resztek
Niedziela wieczor- robienie likieru
Niedziela noc-picie...

Mam schudnac 8 kilo. To ile tego dziennie trzeba? :diabloti:[/QUOTE]

o kochana , pij pij , ja pije od 2 lat , dopiero efekty widać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...