Jump to content
Dogomania

Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów


Vectra

Recommended Posts

[quote name='bonsai_88']Hej hej..... melduję, że wszystko widziałam :evil_lol:[/quote]
hej hej :loveu: :diabloti:
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]ten wątek o opisach sędziowskich .....zajebioza :roflt:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
ja byle czego nie czytam :evil_lol:

[quote name='Bullila.nl']Dzien dobry z samego rana :lol:

zostalam dzis obudzona o 5.45:placz: i to przez Bullitka:razz:[/quote]
a ja wstałam o 11:45 :diabloti:

[quote name='BeaC'][U][URL]http://images46.fotosik.pl/15/19fc63cffcd4c6a6.jpg[/URL]

[/U][COLOR=DarkRed][B]uszki zyją własnym życiem

mała s p i e r d o li n inka??


a tak w ogóle to sześć:diabloti:

Mańka ci Franka dogania:razz:[/B][/COLOR][/quote]
Różnica jest jeszcze bardzo duża , na zdjęciach wygląda na większą :hmmmm:
sześć :loveu:
ona nie ucieka , to był pościg za patykiem który miała w paszczy :evil_lol:

[quote name='agnethka']cze ciotka - dzisiaj jestem WŚCIKŁA :mad:[/quote]
oj już chyba nie :cool3:

[quote name='Justa'][URL]http://images31.fotosik.pl/371/35d49c6827a448de.jpg[/URL]

A gdzie ten mały marianek, którego ze 4 tygodnie temu oglądałam? :placz:[/quote]
oddałam do schroniska :diabloti:

[quote name='SZPiLKA23']Rosnie tucznik :evilbat:[/quote]
noooo :shake:

[quote name='Bullila.nl']:evil_lol:bedzie kaszaneczka:evil_lol::evil_lol:[/quote]
prosiaczek z rusztu :loveu:

[quote name='an1a']A szmalec to co? :diabloti:

Odnośnie tego.. wczoraj w TVN'ie trochę pogadali o tym.. Tragedia, niby Europa a my 100 lat za Murzynami.[/quote]
oglądałam reportaż , faet przez 50 lat smalec z psów wytapiał :roll:
znaleźli u niego smycze , obroże , kagańce .. znaczy musiał kraść te psy :crazyeye:

jaki morał z tego ?
trzeba psy chudo trzymać , by jakiś topismalczyk nam psa nie zapierniczył :cool1:

Mania ma nowe imię - Bąbelek :evil_lol:
nie wiem , co jest w tym wyrazie takiego wesołego , ale jak się do niej mówi Bąbelku - to normalnie mało z radości nie wyjdzie z siebie :loveu:

Tak się cieszyłam, że mam pościel na zamki błyskawiczne i że w końcu guzików nie będą obgryzać ... suwaki też są fajne ....

Link to comment
Share on other sites

a ja mam znowu temperaturę , jakoś mi tak słabieńko dziś .. wzięłam termometr i ponad 38 mam :mdleje:

a swoją drogą dobrze poczytać ten wątek o sędziach i opisach , przynajmniej człowiek nie będzie zdziwiony jak u Mani będą szukać jąder ...
Skoro jeden sędzia nie odróżniał u Frania sierści od bandażu , bandażu którego Franio nie miał ...
Jednak naj , to mi się podobały wpisy jak ktoś był w krótkich odstępach czasowych , u tego samego sędziego i dostawa totalnie inny opis i ocenę :evil_lol:
Dlatego ja jeszcze wyceluje na tego bandażowego pana :evilbat: ciekawe czy znowu Franio będzie NIECO coś tam :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

:placz:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:placz::placz:a Ozzy przytył i sqrczybyk nie ma zamiaru się ruszać :shake:.... mus go na uwięzi prowadzać :mad:


a tak na serio ....to ile psów poginęło bez wieści ... daremne poszukiwania jak taki sqr**** złapie i zamorduje :angryy::angryy::angryy:...moja poj**** teściowa też żarła psi smalec :angryy::mad:.... teraz choruje ...ma za kare:angryy:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...