Jump to content
Dogomania

Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów


Vectra

Recommended Posts

dzień dobry :diabloti:

...skoro wczoraj dogo mi nie działało, to sobie przypomniałam, ze juz z miesiąc mi nie działa w pracy panel użytkownika.....powiedz Vectruniu do kogo mam sie z tym zgłosić? :cool3:

p.s. obroża w ładnym kolorze :loveu: tylko po co te cyrkonie? :grab:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]widziałam ze już wstałaś :p...byłam tu ale nie chciałam przeszkadzać :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
mamusia :loveu: :loveu:

[quote name='agnethka']wszak młoda kobita jesteś ;)[/quote]
no ba , 15 mi stuknie niebawem :cool3:

[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B].............. to ja:diabloti::diabloti:[/B][/COLOR]:diabloti:[/quote]
i ja :multi: :multi: :diabloti:

[quote name='malawaszka']Ewa nie nadrabiam, powiedz mi tylko kiedy dostanę w końcu od Ciebie tą sunię na warunek hodofflany??? chcę mieć sceniacki![/quote]
Powiedz Ajdzie , żeby sie przestała wydurniać i cieczkę miała częściej :mad:
Bo to darmozjad , dwa wory karmy na miesiąc to żre , ale dzieci to raz chce dawać :angryy: :angryy: leniwiec pospolity :evilbat:
ale spoko , grzeczna jesteś , to dostanie pare hodowlaną , nie ma to jak darmowy rep :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rufusowa']dzień dobry :diabloti:
[B][COLOR=Magenta]dzień dobry[/COLOR][/B] :diabloti:
...skoro wczoraj dogo mi nie działało, to sobie przypomniałam, ze juz z miesiąc mi nie działa w pracy panel użytkownika.....powiedz Vectruniu do kogo mam sie z tym zgłosić? :cool3:
[COLOR=Magenta][B]do administracji[/B][/COLOR] :p
p.s. obroża w ładnym kolorze :loveu: tylko po co te cyrkonie? :grab:[/quote]
po to żeby było o co pytać :evil_lol: :evil_lol:

Mam nadzieje , że moja odpowiedź Cię usatysfakcjonowała :loveu: :loveu: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rufusowa']:roflt:



:diabloti:[/quote]
nie śmiej się :mad: my tu o powarzonych rzeczach gadamy z Wasią :loveu:
ale jak chcesz , pere zeta dorobic , to mogę ci dostarczyc , w trybe natychmiastowym , amstaffkę :razz: niesterylizowaną :cool3: chcesz ?
a to piszę serio :cool1:
na razie nie piszę co i jak , bo mnie trzęsie :angryy: :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']nie śmiej się :mad: my tu o powarzonych rzeczach gadamy z Wasią :loveu:
ale jak chcesz , pere zeta dorobic , to mogę ci dostarczyc , w trybe natychmiastowym , amstaffkę :razz: niesterylizowaną :cool3: chcesz ?
a to piszę serio :cool1:
na razie nie piszę co i jak , bo mnie trzęsie :angryy: :angryy:[/quote]

ja kce:sweetCyb::sweetCyb: a reeepa juz mam:evilbat:

beda fajne rasowce bez rodowodu:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']nie śmiej się :mad: my tu o powarzonych rzeczach gadamy z Wasią :loveu:
ale jak chcesz , pere zeta dorobic , to mogę ci dostarczyc , w trybe natychmiastowym , amstaffkę :razz: niesterylizowaną :cool3: chcesz ?
a to piszę serio :cool1:
na razie nie piszę co i jak , bo mnie trzęsie :angryy: :angryy:[/quote]

a to przepraszam :evil_lol:

dawaj amstaffke - jedną nieciachnietą już mam (na dt) i w domu epidemia nużeńca ale szczeniaki sie szybko opchnie a kasa fifty fifty :diabloti:

pisz co i jak :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rufusowa']eeee nie ma potrzeby :diabloti:...w domu mam niekastrowanego darmozjada - niech w końcu na siebie zarobi :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:cool1: nie bądź taka ...daj też bliźnim dorobić :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']
[B][FONT=Arial][COLOR=red]:oops::roll:ale on jeszcze prawiczek :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]

:shake: marnuje sie...tyle szczeniaków już mógł narobić :evil_lol::evil_lol::evil_lol: (mój tez prawiczek i tak pozostanie ale ciii:loveu:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rufusowa']że niby ja? :B-fly:

a ciotka miała cos napisac i uciekła....pewnie ją Egon na skutek rozrostu mózgu zjadł :sadCyber:[/quote]
nie uciekła , tylko rynek zbytu wydeptuje :diabloti:

ok , sex sexem , ale te zaszczańce czeba gdzieś ohandlowac nie ? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']mówisz, że allegro itp. są za bardzo "zawalone"? :razz:[/QUOTE]
za allegro trzeba płacic , zresztą tam robie inne interesy :diabloti:
ja szukam odbiorców hurtowych , z all dziwni ludzie dzwonią - za darmo chcą :mad:
co to to NIE :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']za allegro trzeba płacic , zresztą tam robie inne interesy :diabloti:
ja szukam odbiorców hurtowych , z all dziwni ludzie dzwonią - za darmo chcą :mad:
co to to NIE :diabloti:[/quote]

wiem, widziałam te Twoje "interesy" na all :eviltong:

hmm...zawsze można ulotki roznosić pod hipermarketami :evil_lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...