Jump to content
Dogomania

Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów


Vectra

Recommended Posts

Vectra...a ja mam pytanie a nawet 2:razz:
jak trzymalas niedzwiedzice pomiedzy nogami do sexu to byla w kagancu??
bo skoro One takie jak opisujesz(charkterne) to chyba w kagancu:hmmmm:
zaciekawila mnie ta rasa i pytanie drugie -one maja takie uszy czy to obcinane.
Pirwszy raz przygladam sie tym miska wlasnie u Cie...


Klemke widzialam tez na szczesliwych adopcjach...ze niby agrysywny nieadopcyjny pies..po dziewczynce to bylo widac tylko przerazenie i glod:-(
a teraz to tylko po radarkach mozna ja poznac:evil_lol::loveu: ze to ta sama:p

caly czas jestem pod wrazeniem Twej ferajny....no i nareszcie widzialam Ciebie na focie z niedzwiadkiem:razz:

[SIZE=1]chyba w jednym wieku jestesmy:eviltong: do tego fryz tez prawie odentyko:cool1:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

buuhaha ja pisalam z pytaniem o kagance itd, a Ty wlasnie napisalas:evil_lol:
pare pacow lapka....??czyli jednak niedziawdki...chuuulera przecie chyba zawsze psy zabkami zabkami...
no ...tylko staffior jezorem atakuje....he he..


calkiem edukacyjny ten temat.....drob ...sex...psy...niedzwiedzie.....hahahah

Link to comment
Share on other sites

Obcina się uszy i ogony .... CAO naturalny nie wygląda jak CAO .. ja jestem niedogopolityczna :diabloti: i zdania za nic nie zmienię ..... mogę słuchać o barbarzyństwie , cierpieniach , niedoli , snobizmie , kalectwie i co tam jeszcze piszą/mówią przeciwnicy kopiowania .....

Moja droga Lilo ... Lat mam 15 na jedną nogę :diabloti: w sierpniu wielkie święto będzie ... ale jakoś nie czuje się na swoje lata :diabloti:


A Klamka jest agresywna , na zabawę , nie umie powiedzieć nie , wystarczy kiwnąć palcem , powiedzieć "biegamy" i idzie do ataku :evil_lol: :evil_lol: zajadle , zawzięcie i za wszelką cenę.

Klemcia jest , powiedzmy prawie psem idealnym ... doskonale umie się dopasować :) I bardzo się cieszę , że jest z nami i mój TZ też się cieszy :evil_lol: Charakter ma boski , taki słodki , zwariowany misiaczek ;) uległy , ugodowy .. zawsze jest zadowolona.
Trochę ma nerwa jak jedzie samochodem , rozgląda się .. lubi jeździć , może się jej źle kojarzy ? Zdecydowanie się rozwesela w drodze powrotnej , jak widzi znajome widoki .. od samochodu do domu lecę za nią jak latawiec ... no i oczywiście po przekroczeniu progu mega radość :multi:


Pochwalę się Wam ... mam ciepłą wodę :diabloti: TZ musiał trochę nagiąć prawa fizyki i po swojemu poprzerabiać .... ale działa i może nie wybuchnie do czasu zakupu nowego sprzętu :evil_lol: XXI wiek , a człowiek skacze z radości że ma ciepłą wodę ...

Link to comment
Share on other sites

hehehehe....to mnie sie udalo....bo ja jestem marcowy baran z 79' czyli w sumie to samo...ja robilam teraz 29 w domu bo stwirdzilam ze na 30 to se wylece/wyjade z tylko z mym ukochanym zeby uniknac tych glupich holenderskich kartek z gotowymi zyczenami nie do smichu.

Jak mnie cos umeczy albo jestem przed kobiecym dniem to owszem czuje sie na tyle ile mam ....ale zapalnik mam jeszcze lepszy:diabloti::diabloti::diabloti:kazdego miesiaca nowy model:evil_lol:
tak normalnie to malolata jesce:razz:[SIZE=1]tak se mysle[/SIZE]

[SIZE=1]co do podcinania uszu czy logonkow......chyba nie mam zdania...[/SIZE]

[SIZE=1]natomiast wiem jedno ...psa z dluga sierscia to chyba bym juz nie chciala[/SIZE]
[SIZE=1](mialam kundelka Maxia..przygarnietego jeszcze jako nastolatka z rodzicami od pani od polskiego ktora przygarnela sunie przy nadzieji.....Max zmarl na starosc ciezko ratowany przez moja mame(ja juz bylam w nl.)[/SIZE]
[SIZE=1]z reszta ja sie zakochalam w Bullowatych)[/SIZE]


...Bullowate chyba kazde maja inny stosunek do auta;
moj Bullitek jak byl mniejszy to sie trzas jak osika na wietrze...jak jechalam z nim sama to i tak lezal mnie na kolankach[SIZE=1]siedzenie dalej odsuwalam bo mnie to lzy lecialy jak mial z boku miauczec[/SIZE][SIZE=2].[/SIZE]
teraz spoko ale musi byc z boku na pasazerce
jak moj TZ prowadzi to do 50km moze byc na kolankach pozniej do tylu..
a jak moj Eduard mial 1 wszego Staffika[SIZE=1]17 lat az zyl[/SIZE][SIZE=2] to od szczeniaka kochal auto....[/SIZE]
z Bullkiem jak do polski jechalismy to mial tabletki od weta....

mam znajomego z naszej ulicy co musi walczyc z Bulldogiem coby mu z auta wyszedl......





[SIZE=1]Lalunia z adopcji jest tez? Franiolek to wiem ze nie ...:pale chlopok ma branie[/SIZE]

[SIZE=1]niektore suczki ponoc ekrany liza jak Frania widza:evil_lol::evil_lol:[/SIZE]

[SIZE=1]sie nie dziwie bo poza super cialkiem to ma jeszcze orginalna kurteczke:razz:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Lalunia z adopcji i owszem ;) tylko ona miała 4 miesiące jak ją odkupiłam .... takie małe , chude i wystraszone przytargałam ;) Dała mi popalić [SIZE=1]:evil_lol: [SIZE=2]niszczyciel psia mać[/SIZE] :mad: [SIZE=2]Ale dobre to to wyrosło[/SIZE] :loveu: ale swojego oprawce raz chciała zeżreć :evil_lol:

[SIZE=2]Wszystkie lubią samochód , tylko Klamka może mieć skojarzenie że ją wywiozę i zostawię ?
Bo tak otwieram wrota i wsie wskakują ... czasem chcę tylko coś wziąć z auta to czuby się pchają na siłę.
Kot to samo , podróżnik .. pierwszy wsiada ... kiedy go ktoś wywiezie .. bo każdemu klientowi do auta się pcha :mad: :diabloti:
Ajda nie lubi :shake: rzyga , trzeba na siłę wpychać .... i potem sprzątać :angryy:

17 lat staffik :crazyeye: WOW WOW WOW
[/SIZE] [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Kilka fot na dobranoc ;)
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/204/e1d5abdfe93482a7.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/204/76bd1b16f51bf87c.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/204/c95a24bb3d9cb644.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/234/02c7a14fd2869c59.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/204/ba4fb042b5786ea2.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Lalunia z adopcji i owszem ;) tylko ona miała 4 miesiące jak ją odkupiłam .... takie małe , chude i wystraszone przytargałam ;) Dała mi popalić [SIZE=1]:evil_lol: [SIZE=2]niszczyciel psia mać[/SIZE] :mad: [SIZE=2]Ale dobre to to wyrosło[/SIZE] :loveu: ale swojego oprawce raz chciała zeżreć :evil_lol: [/SIZE]
[SIZE=1]mial racje:evil_lol:

[SIZE=2]Wszystkie lubią samochód , tylko Klamka może mieć skojarzenie że ją wywiozę i zostawię ?[/SIZE]
[SIZE=2]Bo tak otwieram wrota i wsie wskakują ... czasem chcę tylko coś wziąć z auta to czuby się pchają na siłę.[/SIZE]
[SIZE=2]Kot to samo , podróżnik .. pierwszy wsiada ... kiedy go ktoś wywiezie .. bo każdemu klientowi do auta się pcha :mad: :diabloti:[/SIZE]
[SIZE=2]Ajda nie lubi :shake: rzyga , trzeba na siłę wpychać .... i potem sprzątać :angryy: [/SIZE]

[SIZE=2]17 lat staffik :crazyeye: WOW WOW WOW [/SIZE]
[/SIZE][/quote]
tak ostanie dwa lata mial padaczke....:-( Edek mi opowiadal....ze siadal na ulicy kolo niego aby go opanowac...zwykly spacerek i bylo fik/flap padacha..pozniej juz tylne nogi i sikanie...mial tez Bullit na imie tylko wtedy go pisal po hol. Bullet.i byl uspiony...dostal tez raczysko na brzuchu..Wet i tak mowil ze ewenement...

Link to comment
Share on other sites

Poczytałam sobie, pooglądałam :loveu:- żółknę z zazdrości:razz::cool3: - takie cudne foty:loveu:
A teraz mówię DOBRANOC:p



.....a i nigdy nie zauważyłam tego co dziś:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
Franio ma go w kropki:eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol::crazyeye::diabloti:
[url]http://images32.fotosik.pl/230/00e08499887155d3.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=DarkRed][B]Cze


przeczytałam sobie troche o tych Cao........... fajne psy ale jak nie miziate to się dla mnie nie nadają:diabloti:

moje psy muszą być kontaktowe lubić się bawić i w ogóle najlepiej takie świropatki:loveu::loveu::loveu:

a i u weta mi się podobała, a Lejka niestety boi się panicznie weta od czasu.......... badania dopochwowego jak miała "dziwna cieczkę" w dwa dni po zakończeniu pierwszej
od tamtej pory boi sie i trzecie jak ratler jaki:cool1:

a i fajnie że masz ciepła wodę........ rozumiem twój ból:razz:

trzym się ciepło
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Lalunia z adopcji i owszem ;) tylko ona miała 4 miesiące jak ją odkupiłam .... takie małe , chude i wystraszone przytargałam ;) Dała mi popalić [SIZE=1]:evil_lol: [SIZE=2]niszczyciel psia mać[/SIZE] :mad: [SIZE=2]Ale dobre to to wyrosło[/SIZE] :loveu: ale swojego oprawce raz chciała zeżreć :evil_lol:

[SIZE=2]Wszystkie lubią samochód , tylko Klamka może mieć skojarzenie że ją wywiozę i zostawię ?[/SIZE]
[SIZE=2]Bo tak otwieram wrota i wsie wskakują ... czasem chcę tylko coś wziąć z auta to czuby się pchają na siłę.[/SIZE]
[SIZE=2]Kot to samo , podróżnik .. pierwszy wsiada ... kiedy go ktoś wywiezie .. bo każdemu klientowi do auta się pcha :mad: :diabloti:[/SIZE]
[SIZE=2]Ajda nie lubi :shake: rzyga , trzeba na siłę wpychać .... i potem sprzątać :angryy: [/SIZE]

[SIZE=2]17 lat staffik :crazyeye: WOW WOW WOW [/SIZE]
[/SIZE][/quote]

kto ma 17 letniego staffika:cool3: jestem ciekawa:cool3:

Link to comment
Share on other sites

.....czyz bym wyczuwala lekka nutke niedowierzania cy cos?:razz:......


mamy tu teraz swinto krolowej i zaczynamy imprezowac od dzis wieczor....a kiedy party sie skonczy....tego nie wie nikt....
w weekend pojde na strych i poskanuje stare fotki pierwszego Bullita...
[SIZE=1]ja pisalam ze on nie byl moj tylko mego TZ-a ..........................................[/SIZE]


[SIZE=1]pozdrawiam i pa pa;)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']Poczytałam sobie, pooglądałam :loveu:- żółknę z zazdrości:razz::cool3: - takie cudne foty:loveu:
A teraz mówię DOBRANOC:p



.....a i nigdy nie zauważyłam tego co dziś:crazyeye:
Franio ma go w kropki:eviltong::evil_lol::crazyeye::diabloti:
[URL]http://images32.fotosik.pl/230/00e08499887155d3.jpg[/URL][/quote]
Z dziecka kropkowanego się śmiejesz :mad: :diabloti:

[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]Cze


przeczytałam sobie troche o tych Cao........... fajne psy ale jak nie miziate to się dla mnie nie nadają:diabloti:

moje psy muszą być kontaktowe lubić się bawić i w ogóle najlepiej takie świropatki:loveu::loveu::loveu:

a i u weta mi się podobała, a Lejka niestety boi się panicznie weta od czasu.......... badania dopochwowego jak miała "dziwna cieczkę" w dwa dni po zakończeniu pierwszej
od tamtej pory boi sie i trzecie jak ratler jaki:cool1:

a i fajnie że masz ciepła wodę........ rozumiem twój ból:razz:

trzym się ciepło
[/B][/COLOR][/quote]
Dlatego w domu mam świnki :loveu:
Wodę też mam ino słońce tylko zgasło dziś :-(


[quote name='ruda76']kto ma 17 letniego staffika:cool3: jestem ciekawa:cool3:[/quote]
Bullila.nl ,<---- jej TZ miał :loveu:
[quote name='Bullila.nl'].....czyz bym wyczuwala lekka nutke niedowierzania cy cos?:razz:......


mamy tu teraz swinto krolowej i zaczynamy imprezowac od dzis wieczor....a kiedy party sie skonczy....tego nie wie nikt....
w weekend pojde na strych i poskanuje stare fotki pierwszego Bullita...
[SIZE=1]ja pisalam ze on nie byl moj tylko mego TZ-a ..........................................[/SIZE]


[SIZE=1]pozdrawiam i pa pa;)[/SIZE][/quote]
U nas też zacznie się święto , ino we czwartek :evil_lol:

[quote name='dariaopole']Vectra - foty jak zwykle rewelacyjne, tak jak i Twoje świnki.
Franek debeściarski choć trochę ma szyję przykrótkawą :diabloti:[/quote]
No ma szyje przykrótką .. :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]a mnie dziś w oki wpadło [/B][/COLOR][/FONT]
[B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=82626[/URL][/COLOR][/FONT][/B]


[B][FONT=Arial][COLOR=red]Ozzy też ma siusiaka w kropki :pwidać to rodzinne :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]
a Maxina ma kropkowany brzuch......jestesmy rodzina!!!!:multi::loveu::multi::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Oj tak, co do CAO natural to się zgadzam. Mój brat z żoną mają takiego....Dziwnie wyglądała bo to suka :diabloti: W ogóle nie wyglądała jak CAO, widziałam ją na fotach jak była szczeniakiem i wierzyć mi się nie chciało że to to ;) Ale nie ma papiura więc bym się nie zdziwiła jakby wyrosło z niej coś innego :razz: :nerwy:

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jak można oddać CAO .. ja bym nie oddała , tylko wypatroszyła i dywanik do łazienki wrzuciła :evilbat: taki mięciutki aaaaaaaaa , najlepiej w zimę jak ma futro grubaśne :loveu: :loveu: :loveu:


No i nie śmiać się Wiedźmy z kropek małego Frania :mad: :diabloti: Chyba mu muszę zakładać majteczki na sesje foto [FONT=Arial][COLOR=Red][B]:p [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:p [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:p [/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']No i nie śmiać się Wiedźmy z kropek małego Frania :mad: :diabloti: Chyba mu muszę zakładać majteczki na sesje foto [FONT=Arial][COLOR=Red][B]:p [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:p [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:p [/B][/COLOR][/FONT][/quote]

Bo Wiedźmom tylko jedno w głowie:diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:, inne walory Franek też ma:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...