Jump to content
Dogomania

Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów


Vectra

Recommended Posts

Ile powinien ważyć stafficzek ... kurna ... Emilowe ważyło najmniejsze , czyli Hanka jakieś 320 gram ... Rekinie tak coś 280 .... Krasnale nie wiem , bo warunki ekstremalne były ... myślę że chyba też takie ździebełka byli .... ale Marysia nie jest duża sama w sobie ;)

Link to comment
Share on other sites

gartuluję małych obsrańców :) foty z rzezi z przyjemnością też bym oglądnęła i jakiś filmik! :eviltong:
ale zadowolę się szczeniorami jutrzejszymi jeśli tak stawiasz sprawę :)
jeszcze raz gratulacje... no i niech zdrowiutkie będą ŁONE oraz ich mamuśka

żaden nie wypadł w biegu? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

jak się dwie niedziele do kupy zejdą :diabloti: założyłam jednemu kokardę , to Maryśka zdjęła ostentacyjnie i wypluła mi niemal w twarz :shake: :evil_lol:

One są wsie takie same :-( nigdy więcej takich miotów ... bo to się nie da rozróżnić ....

Teraz oby 2 pierwsze doby było ok , to dalej damy radę ...

Współpracy z Maryśką żadnej , to jak wiejski boorek jest ... sama rodzi , sama czyści , samasamasama ... ale to ma po mamusi , mamusia po swojej mamusi i jak się okazuje , Misia mamusia dokładnie ma taką samą politykę porodu i praw własności do dzieci. Oczywiście oglądać można , pogłaskać można ... ale próba wzięcia na rękę , kończy się wydarciem szczyla z ręki i odłożeniem pod cycka :)

Dlatego wolałam być sama przy porodzie ;) akuszerka i lekarz czekali w pogotowiu na mały znak. Marysia jak i jej mama ... nie koniecznie komfortowo by się czuła , jakby ktoś obcy był przy porodzie ... Mimo że Mania jest uroczym stworzeniem na co dzień i towarzyskim.Kto poznał to wie,że to cukierek. To przy dzieciach , nie ma wycieczek i dotykania przez obcych.

Poród bardziej niż książkowy ;) i oby tak wsie suczki rodziły. Szczyle żywe i obżarte ... Najmniejszy piesek ten co miał 190 gram , ma już 210 :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...