Jump to content
Dogomania

Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów


Vectra

Recommended Posts

Urszula mało czym się przejmuje jak jest zabawa i się coś dzieje :shake:

i tradycyjne zdjęcie grupy GDAŃSK :diabloti:

Fuks , Gafa ( GIVE A KISS Penn-Staff) , Chillout ( FRIDAY CHILLOUT Penn-Staff) i Laba
w linku bo za duże

[url]http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/223421_326674537444664_1210466089_n.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

No jestem na maaa maa maaaać leniwcowym :diabloti:

szczeniaczki są toffane :loveu: jak śpią :diabloti: a że już dawno nie śpią , to się bawią :evilbat:

Podobno Lola wstaje o 6 rano i drze ryjka że już nie śpi :hmmmm: spała dłużej niż ja i nikt się nie darł :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']zapraszam , tylko dużo kawy weźcie :bigok:[/QUOTE]

puszczalna czy parzona :diabloti: bo pakuję

[quote name='Vectra']Urszula mało czym się przejmuje jak jest zabawa i się coś dzieje :shake:

i tradycyjne zdjęcie grupy GDAŃSK :diabloti:

Fuks , Gafa ( GIVE A KISS Penn-Staff) , Chillout ( FRIDAY CHILLOUT Penn-Staff) i Laba
w linku bo za duże

[URL]http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/223421_326674537444664_1210466089_n.jpg[/URL][/QUOTE]

bowska ekipa


biedne szczeniaczki u ciebie :diabloti::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Co Ty robisz tym biednym pieskom:shake:
[URL]http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/563057_612489112110804_731144241_n.jpg[/URL]



Ja nie wiem, jak to się dzieje, ale każdy z psów, które miałam przyjemność posiadać, zawsze bardzo szybko reagował/reaguje na słowo "k*rwa" :niewiem:
Mailo właśnie robi podobną mine jak usłyszy to slowo, no i jak szybko wtedy potrafi wykonać komende :loveu:

Link to comment
Share on other sites

I podobno Lola nie lubi chodzić na dwór , bo śnieg , zimno .... :hmmmm: kuli łapki i ucieka do domu. Chodzi w kubraczku i nic nie pomaga.

Jakby o różnych psach była mowa , bo ledwo ją do domu zagnałam po jakiś 2 godzinach w lesie , na śniegu i mrozie :evil_lol:
Rozmrażają się teraz obie ... we śnie głębokim.

Lola musi się niestety dużo rzeczy nauczyć - Urszula posiadał tą wiedzę ;)
że jak leci wujo Franio , ze swoją ukochaną niebieską piłeczką , to należy uciekać.
I jak leci rudo biała ciotka .... to też należy nogi brać za pas ....
Bo BOLI :diabloti:

Klementyna póki co , nie dostrzegła nowego lokatora. Mimo że lokator się prężył i wdzięczył ... nawet nie spojrzała w Loli stronę.

Link to comment
Share on other sites

Vectra, tak mi się przypomniało... Dziś u siebie na klatce znalazłam ogłoszenie, żeby nie wyrzucać przez okno PETÓW... I zobacz może skieruj tych ludzi co piszą do ciebie, do mnie... Bo u mnie pod oknami leżą nawet... :cool3:

Amber - mistrz sucharów się rodzi :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja to tak już chyba wietrze interes ... z tymi petami. Tylu chętnych , a ja wywalam pety do pieca :shake:


a Klementynka dziś zrobiła siku dwa razy i ładną zwartą kupkę. Pobiegała za frisbee i z gryzakiem. Ogrzała się przy piecu i teraz śpi zwinięta w kuleczkę na Lalce :loveu: a i zjadła miskę suchej karmy polanej oliwą z oliwek z pierwszego tłoczenia.
Dostała też kilka ciepłych słów :loveu: :diabloti:

a teraz możecie bić brawo , jak to uratowany ze schroniska piesek ma dobrze :loveu:


:evilbat:

Link to comment
Share on other sites

jak była przełysiała w laktacji to każdy komentował , a teraz jak pięknie się błyszczy to już nie :obrazic:

wiem że wygląda jak wieprzek , ale pracujemy nad tym nieustająco i wciąż :grins:
jeszcze ze dwa miesiące i będzie jak nówka sztuka nieśmigana :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...