Jump to content
Dogomania

I Międzynarodowa Wystawa Rzeszów 2008


POMIAN

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Atik']Niestety będzie zmiana w planie sędziowania. Z przyczyn od Organizatorów niezależnych nie będzie p. Svetlany Szewczenko z Ukrainy. Burzy nam to trochę plan sędziowania, który już był gotowy do zamieszczenia. Proszę jeszcze o dzień-dwa cierpliwości. [/QUOTE]
A możesz w związku z tym podać kto będzie oceniał owczarki szkockie ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik'] można wiedzieć ile w końcu jest leonbergerów? Ostatnio w tej chaotycznej liście naliczyłam prawie 30... ![/quote]
Nie musisz przeglądać całej listy, jak otworzysz plik, to na górze bliżej lewej strony jest opcja "serach",wpisujesz leonberger i już:razz:Niestety nie pomogę, bo aktualnie mój komputer odmawia otwierania pdf.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Liderowa']Nie musisz przeglądać całej listy, jak otworzysz plik, to na górze bliżej lewej strony jest opcja "serach",wpisujesz leonberger i już:razz:Niestety nie pomogę, bo aktualnie mój komputer odmawia otwierania pdf.[/quote]

Ojejj, ja ślepa xD Nie widziałam tego, dziękuję :oops: Teraz będzie mi łatwiej, bo wtedy było 40 podstron jak przeglądałam u wujka.. i to jeszcze na takim starym, zacinającym się kompie.. to teraz będzie mi łatwiej ;)

Link to comment
Share on other sites

Swoją drogą, to trochę niemiłe ze strony sędziów, że dają znać tak późno, tzn. praktycznie tuż przed wystawą, kiedy wystawcy nie mogą już "odgłosić" swoich psów.
Zdarza się przecież, że niektórzy przyjeżdżają specjalnie dla sędziego.
No, ale nic, czekamy z niecierpliwością, mimo, że ta zmiana nas nie dotyczy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Swoją drogą, to trochę niemiłe ze strony sędziów, że dają znać tak późno, tzn. praktycznie tuż przed wystawą, kiedy wystawcy nie mogą już "odgłosić" swoich psów.
Zdarza się przecież, że niektórzy przyjeżdżają specjalnie dla sędziego.
No, ale nic, czekamy z niecierpliwością, mimo, że ta zmiana nas nie dotyczy :loveu:[/quote]

No dokładnie.. Ja tak jeszcze nigdy nie miałam, ale chyba bym była zła, jakbym jechała z nadzieją, że np. ukończe ta wystawą championat, płacę za to i już się nastawiam, a tu pod sam koniec nagle dają mi sędziego, od którego mam już ocenę i właściwie nie wiem po co już jechać...

[quote name='nessie00']Pani Szewczenko miała też sędziowac gr.IX w zeszłym roku na międzynarodówce w Białymstoku i też jej nie było:roll:
No nic, czekamy cierpliwie na nowego sędziego...[/quote]

o prosze, pani Szewczenko ma ciągle jakieś powody rodzinne ^^' .. I pamiętasz, kogo wtedy za nią dali?

A swoją drogą, MINUS dla sędziów, którzy tak w ostatniej chwili rezygnują, owszem owszem.. ale PLUS wielki dla organizatorów za szybką reakcje i PLUS dla sędziow, ktorzy w zastepstwie na ostatnia chwile tuż przed wystawą godzą się przyjechać!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nessie00']Pamiętam dokładnie, bo mnie to dotyczyło:shake:najpierw p.Chwalibóg, a ostatecznie p.Jakubowskiego[/quote]

To niezłe zamieszanie :shake: ... pamiętam jak w Warszawie w lipcu na ostatnia chwile sędzina od leonków się zmieniła... przyszła taka od yorków, oceniała "który najsłodszy, wygrywa" - bała się ich dotknąć, nie mówiąc o zaglądnięciu w zęby. Pies znajomego dostał w adnotacji "włos wymaga większej pielęgnacji, jest za mało błyszczący, zgryz prawidłowy" - czy coś podobnego.. nawet w zęby nie zaglądnęła ^^ .. a tej uwagi o "włosie" nie komentuję..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Hmm a tak z innej beczki.. to jak się nazywa ten Chiński Grzywacz, który będzie na okładce? Cypisek? czy jakoś tak..? A pełna nazwa..? On jest reproduktorem z naszego oddziału może?[/quote]

Cypisek z Gangu łysych . Jeśli należysz do oddziału rzeszowskiego, to jest on reproduktorem z twojego oddziału :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cavisia']Cypisek z Gangu łysych . Jeśli należysz do oddziału rzeszowskiego, to jest on reproduktorem z twojego oddziału :cool3:[/quote]

Oo, dziękuję. Tak, tak, należę do oddziału rzeszowskiego :lol: domyśliłam się, bo raczej każdy oddział promuje na okładkach tylko swoje psy, zarejestrowane w swoim oddziale :lol: ciekawe co on zrobił, że trafił na okładke :lol:

Link to comment
Share on other sites

Mam prośbę - nie męczcie na pw :)
Nie odpowiem na żadne pw, nawet o przymiarkach kto w zastępstwie. Nie będę robić zamieszania, dopóki sędzia nie potwierdzi. A jak potwierdzi to dam info z planem sędziowania.

A zmieniając ciut temat na wystawę w Łodzi tez jest planowana p. Szewczenko na rasy: Owczarek Szkocki Długo-i Krótkowłosy, Bichon Friese, Bolończyk i Maltańczyk.

[B] McDzik[/B], to bardzo utytułowany pies , to raz, dwa - wszędzie CACIB-ówką "patronują" duże psy więc u nas odwrotnie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atik']Mam prośbę - nie męczcie na pw :)
Nie odpowiem na żadne pw, nawet o przymiarkach kto w zastępstwie. Nie będę robić zamieszania, dopóki sędzia nie potwierdzi. A jak potwierdzi to dam info z planem sędziowania.

A zmieniając ciut temat na wystawę w Łodzi tez jest planowana p. Szewczenko na rasy: Owczarek Szkocki Długo-i Krótkowłosy, Bichon Friese, Bolończyk i Maltańczyk.

[B]McDzik[/B], to bardzo utytułowany pies , to raz, dwa - wszędzie CACIB-ówką "patronują" duże psy więc u nas odwrotnie :)[/quote]

To pani Szewczenko zabiegana w tym roku, wystawa za wystawą, szalona kobieta :D

Aa wiem, że utytułowany.. widziałam go nie raz na własne oczy ;D Coś tam o nim już słyszałam :) chodzi mi tylko o to kto to wybiera takiego psa na okładkę, ktoś z oddziału, przewodniczący, czy może sa wczesniej jakies obrady czy coś :D .. Leon mojego wujka, zwycięzca rasy z Poznania z listopada był na okładce jarosławskiego katalogu, ale jak usłyszałam historię tej okładki, to pomyślałam, że raczej z każdą tak się nie dzieje i cypiskowa ma trochę inna, mniej drastyczna historię :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...