Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

No właśnie, we Wrocku jest jakaś taka hurtownia z akceroriami dla psiaków(?) Słyszałam, że tylko w piątki, ale jeszcze nie byłam, bo nie wiem na jakiej ulicy :oops: Musiałabym sie wybrać i popatrzeć za tymi maszynkami :lol:
Elitesse byłas tam? :P

Link to comment
Share on other sites

w piatki to chyba o gielde ci chodzi ale ja nie wiem gdzie ona sie teraz miesci i nigdy nie bylam ale kolezanka kiedys jezdzila i mowi ze ceny sa rewelacyjne ! ja tylko przez jakis czas w Dorado sie zaopatrywalam - trymery marsa maja po 50 zl fajne grzebienie za 8 zl byly i wogole sporo fajnych rzeczy ale tam trzeab miec zarejestrowana dzialalnosc gosp zeby kupowac

Link to comment
Share on other sites

ehh czyli nici :-?
Qurczaki, ale fryzjerka mi o tej giełdzie mówiła, i nawet powiedziała żebym sie tam wybrała jak chcę coś droższego kupić :lol:
Może dopiero teraz zrobili wejściówke tylko osobom z działalnością gospodarczą :-? No jeszcze sie wszystkiego dowiem :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pasavera']:D No tak myślałam, że jest bardzo znana.
Ale strzyże b. dobrze to trzeba przyznać :wink:
I do tego jest b. miła :P Mogłaby zagadać człowieka na śmierć :lol:[/quote]

oj z tym sie w pelni zgodze !! a jak sie do niej zadzwoni to juz wogole :))

no a znana jest bo jest kierowniczką sekcji w koncu :)

Link to comment
Share on other sites

Pigwa jest chyba najcudowniejszym olbrzymem jakiego w zyciu spotkalam !! i nawet kiedys bronila mojej Tessi przed Mrok jak jechalismy razem do Bratyslawy na wystawke :) ale co z tego jak w drodze powrotnej poklocily sie o ciasteczko hihi i tym sposobem popsuly mi okulary...

Link to comment
Share on other sites

Ledwo usząłm z zyciem... z rowerku ledwo wróciłam... :( Tak sie wypier*** że myslałam, że to już koniec :( Życie mi przleciało przed oczami i byłam gotowa na wszystko...
To cud, że wróciłam tylko trochę poobijana, pocharatana i posiniaczona... No i rower rozwalony :roll: ale ciesze się że zyję, już2 raz tak bardzo sie bałam... I znowu sobie uświadomiłam jak bardzo się cieszę, że żyję...

:cry:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...