Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

Ola cesc!

Pozdlowionka dla siostrzycki. Solki ze sepleniem, ale nie mam psednich zembów. To znacy u góly jus mam, ale na dole mi wypadły.

:P

hihi :cunao: :wink: , ale smieszny jest taki szczerbul :wink: , a moj Bandzior tez do niedawna byla szczerbulkiem ale juz jej przod wyrosl :wink: . Juz sie nie moge doczekac ich pierwszego spotkania po tak dlugim okresie, ale bedzie super, co :sweetCyb: .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

Hehe, a moja Bangi w zasadzie lubi wszystkie zwierzaki, ostatnio bawila sie z 7 miesieczna dozyca, hehe smiesznie to wygladalo, taki malec i taki gigant (bo ta dozyca byla wieksza od moich olbrzymow, no i przy tym troszke ciapowata :wink: ).

Ja tez chce sponsora :wink: :evilbat: .

Link to comment
Share on other sites

a KaVanga znowu o jakis wscieklych porach:))))))))))))))6:55....wow:)))))))

no wiesz, trzeba krowy wydoic, zebrac jajka, yyyyyyyy i co tam sie jeszcze robi, acha no obejsc cale gospodarstwo... :wink: :evil_lol: :cunao: .

samo chodzenie chyba nie starczy :lol: jeszcze trzeba krowom podsciółke zmienić :evilbat: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Berrusia też lubi, ale jej ulubioną zabawą jest walka :)

To taka mała dominantka, a najbardziej kocha swojego Panka

Acha, rozumiem, ale moja tez lubi sie bawic w "walki" :wink: , ale u mnie i tak nie bedzie rzadzila, bo Nafka jej na pewno nie odda pierwszenstwa w stadzie :wink: . Zreszta Nafka chyba mysli, ze to jej dziecie :lol: .

Ka vanga ja bylam pierwsza tak?a poza tym ustap starszym:))bo ja juz i tak przeterminowana z letka:))))))))))

No dobra dobra, niech Ci bedzie :wink: , ale znowu taka duzo starsza ode mnie nie jestes, no chyba, zeby policzyc, ze mam te 16 lat tak jak myslalas jak mnie zobaczylas :wink: :evil_lol: .

samo chodzenie chyba nie starczy jeszcze trzeba krowom podsciółke zmienić

No tak, wiedzialam ze o czyms zapomnialam :bigcry: :wink: .

Link to comment
Share on other sites

Berrusia też lubi, ale jej ulubioną zabawą jest walka :)

To taka mała dominantka, a najbardziej kocha swojego Panka

Acha, rozumiem, ale moja tez lubi sie bawic w "walki" :wink:

ojj ale Wam zazdroszczę tego lajciku przy mówieniu o walecznych psiakach - moja Luna to całkiem na poważnie waleczna się zrobiła i mamy z tym nie lada problem :-?

Link to comment
Share on other sites

ojj ale Wam zazdroszczę tego lajciku przy mówieniu o walecznych psiakach - moja Luna to całkiem na poważnie waleczna się zrobiła i mamy z tym nie lada problem :-?

Malawaszko, nie lam sie, tak to czasem juz jest, jedni sa spokojni, a drudzy "wola" bojki :wink: .

Link to comment
Share on other sites

Tak jak ludzie :P

A tak na poważnie, mam gorszy problem.

Mój pieprzak nie toleruje się z 2 pozostałymi samcami: czarnym i białym. Do tej pory kilka razy się mocno wzajemnie pokiereszowali.

I pieprzaka muszę trzymać od nich z daleka. To stwarza ogromny problem. Ale musze z tym żyć, albo dać się im zagryźć :(

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich :) Wreszcie weekend.

Napisaliście tyle, że nie mam pojęcia jak to wszystko przeczytam, ale jakos muszę dać radę :roll: Ale fajnie, że piszecie i jest na tyle 8)

My właśnie ze spacerku wróciłyśmy i normalnie sie przeraziłam! Jest tyyyle śniegu takiego bardzo lepiącego się, że Gala wyglądała dosłownie jak robokob!!! Takie ogromne śnieżne kule sie do niej przyleiły że nawet nie wiedziałam jak je na bieżąco odlepić!!! :o

Jutro drepczemy do fryzjera, żeby przeyjmniej troche jej tych kłaczków poobcinał, bo na dłuższą metę nie wyobrażam sobie kąpieli po każdym spacerze :o A co Wy robicie w zimę i kulki na włoskach u łap?

jostra to jak Wy żyjecie jak pieski muszą byc odizolowane :o ?! Jakos sobie tego nie wyobrażam :o I podziwiam Was po prostu!!! 8)

Link to comment
Share on other sites

Niestety :(

Początkowo myślałam, że jakoś ustalą między sobą hierarchię.

Najpierw się tylko straszyli, a później było coraz gorzej.

I teraz pomaga tylko izolacja.

Hmmmmm, rozumiem, ze balas sie dac im ustalic kto rzadzi, zeby sie po prostu nie pozagryzaly. Moja kolezanka wpadla na dosc fajny pomysl, mianowicie zawinela swoim psom pyski bandazem, tak zeby nie mogly go zdjac i wtedy je puscila razem. Psy natychmiast ustalily sobie kolejnosc w stadzie i wiecej nie miala problemow. Nie puscila ich w kagancach, bo moglyby sie pokaleczyc, a tak nic im sie nie stalo. Tylko trzeba dobrze zalozyc ten bandaz, zeby sie nie zlapaly, a jedynie ustalily, ktory lepszy :wink: :D .

Link to comment
Share on other sites

A Edi był juz 2 razy na pierwszych spacerkach po śniegu :D To jego pierwsze zetkniącie, i na początku nie wiedział co robic i go jadł,ale teraz juz nie zwraca na niego uwagi. Zdążyłam juz zauważyc jakim problemem bedzie snieg na łapach.....Kule sniezne na na łpach normalnie....

I dalej nie jje :-? Od rana stoi miska z ryżem i mięsem a on troche zjadł i stoi jak stało......A może on zaczyna wybrzydzac :roll: :-?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...