Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

Yhy :cool3:

Dziękuję bardzo za gratulacje. Fancy w wieku 22 miesięcy skończyła Ch.Pl zbierając kilka dużych wniosków CWC z wystaw międzynarodowych , 2 CACIBy i 2 res CACIB oprócz tego zaczęła championat słowacji. Wydaje mi się, że szybko jej poszło.:razz:
Najbardziej natomiast jestem dumna z synka Olivki i z jego pana, oboje pięknie zaczęli karierę wystawową.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

[quote name='Olivka']Yhy :cool3:

Dziękuję bardzo za gratulacje. Fancy w wieku 22 miesięcy skończyła Ch.Pl zbierając kilka dużych wniosków CWC z wystaw międzynarodowych , 2 CACIBy i 2 res CACIB oprócz tego zaczęła championat słowacji. Wydaje mi się, że szybko jej poszło.:razz:
Najbardziej natomiast jestem dumna z synka Olivki i z jego pana, oboje pięknie zaczęli karierę wystawową.[/quote]
A przepraszam synek to...? Nie znam stawki jaka była zgłoszona. I po jakim psie?:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inezka']"Szkoda" w sensie,że nie wszędzie może się wystawiać, mam na myśli wystawy zagraniczne. Ale może właściciel nie myślał o tym jak go brał?[/quote]


w sumie tylko niemcy i zcechy bo raczej malo osob wybiera sie bardziej na zachod europy czy do skandynawii

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vis']... i wersja bez "dodatków" (bardzo nieudolna) ale czyż nie jest to inny pies?
[IMG]http://img175.imageshack.us/img175/4830/onepcp2.jpg[/IMG][/quote]
no od razu inny pies!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:multi: :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...