Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

hmmm, jestem wredna wiem,ale sie powstrzymac nie moge jak widze na fotach takie rzeczy:)))coniektore panie to zaczely o siebie dbac i nawet tipsy maja i nowy kolor wlosow...hmmmm, ciekawe czy juz wiedza do czego sluzy mydlo i ze trzeba sie umyc czasem???bo juz w Polsce glosno,ze smierdza:)))))a jak ja z ta osoba jechalam na wystawke to jak wsiadla w nocy z czwartku na piatek w 1 bluzce tak przez cala droge w niej jechala 1000km, a potem na nastepny dzien w niej sie wystawiala, i potem w nastepny tez, a na koniec w tej samej wracala:))))to sobie wyobrazcie smrod!!!

a to taka mala dygresja:))))moze da to do myslenia tej osobie:)))))))))))))ze jest cos takiego jeszcze jak antyperspirant-czyli dezodorant p/potowy, bo jak sie ma ciemna karnacje to i zapach potu jest intensywniejszy:)))

jak sie komus niedobrze zrobilo TO SORKI:))))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

Wiesz co jak Cie lubie to musze stwierdzic ze troszke przesadziłas.

Juz nie raz dałas do zrozumienia swoje uczucia do niektórych osób, ale moze jeszcze do tego wszystkiego troche kultury by sie przydało :(

Tak Bis Puppy był i BIS Junior tez dawali tylko pierwsza lokate.

Link to comment
Share on other sites

Agatka ale to nie o Tobie wiec co bronisz tej osoby???co juz nie smierdzi???bo ja znam pelno osob, ktore to potwierdza:))wiec to nie tylko moje odczucie-po prostu nie wie co to mydlo:))))jak mozna nie zmieniac bluzki przylegajacej do ciala bezposrednio przez 4 dni????????????JAK??????????????????????????????????????????????????

Link to comment
Share on other sites

Mnie tylko dziwi jedno dlaczego takie komentarze pojawiaja sie u Ciebie dokładnie wtedy jak ktos cos wygra.

Zazdrośc czy co ?

A Jesli chodzi Ci o to czy Dengi zajał jakas lokate na BIS Puppy to prosze bardzo : NIE ZAJAŁ i nie dlatego ze był gorszy tylko dlatego ze nagle na Bisie pojawiła sie cz-sr suka której nie było w katalogu, ani w dodatku. W rekach włocha, sedziował Włoski sedzia. Suka brazowa, karłowata, miekka narawde nic soba nie reprezentowała ale pofikała sobie na ringu i dostała BIS'a. Mysle, ze jestes usadysfakcjonowana.

Długo znosiłam to co do mnie docierało i to co wygłaszałas na temat mojego psa. Ale takich postów juz dłuzej nie zniose. To nie jest Topic w kórym obrazamy ludzi. wiec bądź łaskawa przestac.

Link to comment
Share on other sites

o co Ci chodzi???a gdzie ja pisalam o Twoim psie????????????????????????????????????w ktorym momencie??????????porpostu sie zdziwilam, ze na schnauzer.cz nie ma nic na temat BIS Puppy, bo sa tam raptem z Twoim psem 2 szczenieta,wiec powinien jakies miejsce zajac!!!ale widocznie bylo wiecej nie wpisanych do katalogu szczeniat i stad to sie wzielo!!!

a nie rozumiem czemu bronisz tej osoby?jakie obrazanie?obrazanie to jest pisanie czegos co jest niezgodne z prawda, a to jest jak najbardziej zgodne:))))ta osoba 4 dni chodzila w 1 bluzce, przejechala w niej ponad 2000km, no coz, jesli dla Ciebie to norma to przepraszam:))))ja dostaje swedzenia skory po przejechaniu juz 100km i mi niedobrze i marze o prysznicu...a napisalam to bo Ty pisalas, ze ta osoba wieczorem wlezie na forum to niech sobie przeczyta:)))))moze zacznie sie myc???

Link to comment
Share on other sites

Iza, ale masz racje ja tej osoby nie trawie za to jak ona traktuje psy, za to, ze jak jej sie szczeniaki nie sprzedaja, a wiec nie ma zarobku to dorosle psy sie wywala z domku patrz chinski grzywacz. Nie trawie za to,ze ona sie nie rozlicza za krycia za co zostala zawieszona i nie trawie za brak sportowego zachowania patrz wystawa w Glogowie zchodzac z 2 lokata z krzykiem "ja jej tla nie bede robic".

Dziwie sie natomiast Tobie, ze po tym wszystkim co Ci zrobila...ale to juz nie na forum:))))

Link to comment
Share on other sites

Wiesz co. Daj juz spokój. Bo naprawde to co piszesz swiadczy tylko o Tobie.

Taka odwazna jestes to napisz do tej osoby par force.

A nie chodź i nie nadawaj na nia.

BO łatwo jest mówic za plecami.

A co do mojego psa to wiesz Swiat jest mały i czasami mozna za duzo powiedziec nie temu komu trzeba. A ja z wieloma osobami zyje w dobrych stosunkach. I jestem szczera jesli cos mnie wkurza.

Link to comment
Share on other sites

Iza, przeczytaj co ja wyzej napiaslam:)))ze specjalnie to napisalam,zeby sobie ona to przeczytala, bo ma byc wieczorem na necie wg. Ciebie, no to jaka ja nie odwazna?przeciez napisalam to JA a nie anonim???a ja z nia rozmawiac na wystawie nie mam ochoty za to jak sie zachowuje i zreszta nie tylko ja.

Co do Twojego psa-Iza, mam znalezc Twojego maila???Ustalilysmy cos wspolnie, a Ty wracasz do zamknietego tematu:))))ja zdania nie zmienie, chyba,ze wygrasz z Foremniakiem:))))))

Link to comment
Share on other sites

Tak wracam, bo zauwazyłam ze ulubionym zajeciem niektórych osob jest obgadywanie za plecami i to jeszcze tego czego nigdzie nie miały okazji na zywo obejrzec.

No cóz widac wszyscy sedziowie sie myla....

A co do oddawania psów to zdajsie to sie ostatnio bardzo modne w Polsce zrobiło w Twoim mieście tez ....

I jeszcze jedno to co ja robie to jest moja sprawa wiec bądź łaskawa sie nie wtracac.

KONIEC ROZMOWY

Link to comment
Share on other sites

ja oddalam tylko wilczyce bo mi 2 razy zaatakowala sznaucerke i 2 razy ja ledwo odratowalam, a nie oddalam jej dlatego,ze nie zarabialam na niej!!!wiec nie rozumiem tego co piszesz!!!bo to chyba co innego jak oddac suke po urodzeniu szczeniat, ktorych nie mozna bylo dlugo sprzedac???a oddac suke w rozliczeniu za krycie dodam:))))to norma???

hmmm. to ja teraz powinnam oddac do ludzi szetlandke bo to jest jej 1 i pewnie ostatni miot, to juz na niej nie zarobie to po co mi ona???Iza, no co Ty piszesz!!!Ja sie CIEBIE NIE czepiam,wiec nie rozumiem o co Ci chodzi!!!Ty sie rozliczasz za krycie, Ty nie jestes zawieszona w ZK i Twoje psy maja w domu dobrze!!!nie dostaja na porost tkanki miesniowej protagenu czy jak to sie nazywa, bo zapomnialam???I Ty nawet jak przegrasz to potrafisz sie z tym pogodzic, ta osoba NIE!!!wiec mowie, nie rozumiem co jej tak zazarcie bronisz!!!oczywiscie to Twoja sprawa z kim sie zadajesz, ale moze mnie to dziwic, prawda???zwlaszcza,ze troche wiem wiecej niz przecietny forumowicz...

I pokaz mi prosze gdzie ja Ciebie zaatakowalam???no gdzie???

Link to comment
Share on other sites

aleście się pożarły drogie panie :nono: nie ładnie

Orsi, ale serio pojechałaś za ostro - ja co prawda nie wiem o kogo chodzi bo jak gada się na forum to używa się Nicków a nie imion prawdziwych bo nie wszyscy je znają (nie wiem kto to Krysia, Iza to Agatka tak?? :hmmmm: :niewiem: )

a taka była fajna rozmowa o wystawach :roll:

ale mi się nie podobało a FE!

Link to comment
Share on other sites

orsini i Agatko ostatnie 2 strony to Wasza KŁÓTNIA! Pragnę poinformować, że nie tylko Wy perzeglądacie to forum i chyba nie każdy ma ochotę czytać Wasze powiem delikatnie "wymiany zdań". Jescze na dodotaek dotyczące tematów odbiegających od sznauceró, a nawet psów!

Przywracam Was do porządku drogie panie! I w tym miejscu KOŃCZĘ ten temat jako Mod.

Jednak gartuluję wszystkich sukcesów i nagród zdobytych na wystawce!!!

Martuniu, dasz radę ;) Biorąc pod uwagę, żę 3/4 tych stron to kłótnia szanowych pań...

Dzisiaj zamęczałam Ole na gg i wypytałam dosłownie o wszystko o co mogłam na temat trymowanka! Bo mam andzieję, że niedługo się z Galunią wybierzemy na trymowanie do P.Małgosi (u której Ola trymuje od dawna) i psiunia bedzie pierwszy raz wytryymowana! Mam nadzieje, ze tak ebdzie juz zawsze - tzn trymowanie a nie strzyżenie.

Tylko jest malutki problem.... Bo Galuni sie cieczka zacznie niedlgugo (widać już pierwsze objawy) i nie wiem czy zdąrzymy.... Trzymajcie kciuki!!!

Link to comment
Share on other sites

Ale mnie zainspirowałyście tym karmieniem Acaną.... Opowiadajcie jak tam Wam idzie katmienie? I czy można dostać w sklepie tak na spróbowanie? Nio i czy skłądnieki bardzo się różnią od Eukanuby...

waszunia, mówiłaś że to karma z wyższej półki.... to dlatego jest taka tania??? Aż mi szczeka opadła jak zobaczylam ile kosztuje! :o :roll:

Link to comment
Share on other sites

Justa - Acana nie zawsze była taka tania - potaniała po naszym wejściu do unii poczytaj TU jest napisane wszystko i

nie wiem jakie jest porównanie do składników Eulanuby bo nigdy jej nie kupowałam tylko wczesniej Royala - Luna wcina tak samo chętnie jak Royala (a musiałam jej kupować Sensible dla wrażliwych i wybrednych psów) i sierściuchę ma tak samo błyszczącą

wszystko o skłądnikach jest chyba na stronie Acany więc porównej sobie i tam też możesz zamówic darmową próbkę karmy

no i jeszcze - tej karmy raczej nie ma w sklepach - kupuje się u dystrybutorów - w Wawce pewnie będziesz miała z dostawą do domu

tu też poczytaj

kończymy już pierwsze 4 k opakowanie i jest dobrze więc będę kontynuować karminie Acaną 8)

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam Wszystkich !!!

Wiecie czasem człowieka ponosi ... :(

Obiecuje poprawe :)

:lol: trzymamy za słowo :lol:

Agatko - mam wielką prośbę do Ciebie 8) czy masz jakieś fotki tych Waszych ubranek z nogawkami?? Wiesz takie z bliska żeby było widać jak zrobione z każdej strony :D - no i z jakiego to materiału? bo doszłam do wniosku że chyba też będę kombinować sama (tzn teściowa :lol: ) ale muszę wszystko przygotować :wink:

Kora - no ładnie wpadłaś tu tylko dlatego że FZ padło?? :lol: to miłe :wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

a mój Edi znowu załatwia sie w domu :evil:

a już miał taką dobra passe........

wogóle nie robiła w domu a teraz cos mu odbił i kupe czest w domu robi......musze go mocniej przepilnować bo ostatnio jak nie robił to troche sobie odpuściąłm te pilnowanie... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...