Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

[quote name='Natalia_W']oj kochana nudzic to my sie nie bedziemy ;) jeszcze skonczenie Interchampiona, Ch.Wegier i ruszamy tez po inne championaty:) jeszcze duzo przed nami ;) to dopiero mily poczatek naszych ringowych zmagan :D[/quote]

ja mam w planach 2 intery i 2 championaty austrii, dodatkowo ch. slowacji dla zadry i zrobic cos w sprawie ch.wegier :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PUENTA imszar']o kurcze wy to macie plany :DDD
Elitesse p, supranowicz wystawia często sznaucery pieprz i sól, konkurawałyście kiedyś?
Ja raz i bez żadnych szans[/quote]

ona ma miniatury a ja sredniaki :) :) :)
raz jeden stanelam z nia w ringu na Bis - ie we Wroclawiu i wygralam hihihih :laola:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzior_ka']oj no to ja widze ze przy was to moj juz stary dziadek jest:)) od 16 listopada juz trzeci rok mu leci:)) ech ale szybko zlecialo:))[/quote]

dziadkiem to moj Lancus sie staje - od kilku dni nie moze do samochodu wskoczyc i musze go wkladac a dzis zobaczylam ze z wejsciem na lozko tez ma problemy :( :( w kwietniu juz mu 9 stuknie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzior_ka']oj no to ja widze ze przy was to moj juz stary dziadek jest:)) od 16 listopada juz trzeci rok mu leci:)) ech ale szybko zlecialo:))[/quote]
Hahaha w takim razie co powiesz o moich gigantach ;). Jedno prawie 8 lat a drugie ma 5, haha i oba w swietnej formie i cigle by tylko:multi: hihihi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...