Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

hehe, witam wzajemnie..
Dziękuję za gratulację sukcesów wystawowych :P
Mam do was pytano więc słuchać!!!!!
Wystawiam moją suczkę.est to straszny łakomczuch i ciągle by chciał nagrodę, że caly czas smakołyka ma pod nosem a zasekunde w pysku.Część z was nauczyła swoje sznaucerki ładnego stania bez smakołyka, więc jak to zrobiliście?
Ja oczywiście jeszcze musze doćwiczyć ładne stanie ze smakołykiem a dopiero kiedy to nadziejdzie to go odłożyć :P

Link to comment
Share on other sites

Wiesz ja z Kenzem jakos nie mialam problemu... czasami mam wrazenie ze ten pies urodzil sie dla wystaw :wink: Od malego stal jak wrtyty... Ja go ustawialam od pierwszych tygodni zycia po kilka minut dziennie i jakos tak sie wyszkolil... teraz nauczyl sie ustawiac sam na smakolyk... jak mu pokazuje jakis smakolyk to juz wie ze musi sie ustawic...
Ja mysle ze kluczem do sukcesu jest cwiczenie cwiczenie i jeszcze raz cwiczenie!! Ustawiaj ja podczas spacerku, podczas wizyty gosci, niech uczy sie ustawiac w roznych sytuacjach wtedy nie bedzie sie rozpraszac na wystawach.
Nie wiem czy cos pomoglam :wink: ale jakbys miala jakies pytania to pisz ... postaram sie na nie odpowiedziec... przynajmniej do 22.30 bede w necie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natalia_W']tak wogole to tego nie powinno sie odmieniac.. bo jest to slowo zaporzyczone z j.angielskiego. Ale, ze ostatnio takie slowa sa nagminnie spolszczane i zaczyna to wchodzic jezyka jako norma jezykowa... :wink:[/quote]

szkoda, że polskie słowa nie są "spolszczane"...
jak widać na forach - język polski trudnym jest :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...