Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

[quote name='PUENTA imszar']Znowu jestem witana :lol:
Witam także Elitesse
Naprawdę jestem w szoku ilością sznaucerofanów
Zauważyła,że nie którzy jeżdża na wystawy ze swoimi pupilami, wiec pewnie się gdzieś zetkną ze mną :)[/quote]

chyba nawet wiekszosc z nas sie wystawia :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PUENTA imszar']jostra widzę, że masz białaska prawda?
Z ciekawości z jakiej hodowli?[/quote]

Mam 3 8)
Chłopca z Czech ze Svarcavy, dziewczynkę z Holandii z Roxy's Pride i ich dzieciątko :P - również dziewczynkę z mojej własnej świeżo upieczonej ;) hodowli

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alexandra']Z tego co wiem to mamą szczeniąt jest ESAUŁA Dzikie Pola będąca w hodowli własnie Dzikie Pola. a więcej info jest na stronie u Rivendellkow w dziale "Nasze Plany" :wink:[/quote]
No znowu nikt nie pamieta o mnie :evilbat: , u mnie tez na stronce info :evilbat: :wink: :lol: :lol: :lol: .

Chyba musze pomyslec o jakichs karach :evilbat: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PUENTA imszar']Witam wszystkich sznauceromaniaków.Mam sznaucerke mini, o imieniu Sonia (w rodowodzie Puenta imszar), odcień czarno-srebrny. ...kocham sznaucery i się nimi interesję.Ciesze się, z jest na tym forum tyle fanów tych psów[/quote]

Puenta witaj wsrod nas!!!!!!!!! Mam nadzieje, ze Ci sie u nas spodoba :D .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agatka']Dzieki wszystkim!!!

A ja mam juz dokładne newsy jest 7 szczeniorków
3 dziewczynki i 4 chłopaczków :)

HURA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote]
Agatko GRATULUJE Ci wspolbabciu :wink: :D :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: .

Link to comment
Share on other sites

Witam Ka-vanga i m-ajkę
Jeśli chodzi o ten lakier to mi się coś przypomniało.Kiedyś myślałam, że można używac tylko psiego i szukałam go po sklepach ale nie znalazłam.W dniu wystawy kobieta przygotowuje mojego psa i wyjmuje lakier dla ludzi,a jak szok :o .Od tego czasujuż o tym wiem :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...