Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

Mam nadzieje że jak mówi malawaszka on wyrośnie z tego....bo to jest obrzydliwe...

Wczoraj rodizce zabrali Chesa na działke do znajowmych i on tam zjad......bbbbbuuuuuuuuuuuuuuueeeeeeeeeee ludzkie g**** :x :x :x

OCHYDA!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Długo nas nie było ale duzo sie dizało i wiele by opowiadac.

Koniec końcem :

Chcielismy sie pochwalic , ze 11 lipca przyszły na świat pierwsze czarne sznaucerki w DOlinie RIvendell

urodziły sie dwie wielkie czarne dziewczynki.

Mama i córcie maja sie dobrze i zapraszaja na nasza stronke gdzie sa juz zdjecia !

http://podolscy.w.interia.pl/rivendell.html

A my jestesmy totalnie zdechnieci bo oczywiscie było ciezko. I nie obyło sie bez pomocy Wet'a ale juz jest po strachu i wszystko zmierza ku dobremu.

Link to comment
Share on other sites

A ja z Nafcia wrocilam znad morza. Bylo super, Nafcia uwilbia plywac wiec dla niej to byl raj, skakala przez fale, brykala po piasku. Ale musze powiedziec, ze spotkalysmy mnostwo sznaucerkow, szczegolnie mini, strasznie sie ostatnimi czasy zrobily popularne.

Agatko, dzieciaczki super, niech sie super chowaja i rosna na pieknosci :D .

No a teraz trzeba by sie zabrac za czytanie zaleglych stronek :wink: .

Link to comment
Share on other sites

Ka-vanga a gdzie byłas nad morzem? Ja jade w sieroniu na poczatku do rowów koło Ustki i strasznie chciaabym zeby były tam jakieś sznaucie... a Twoje pieski tak same z siebie lubia wode/ bo den to sie chyba fal bedzie bał....wiec nie wiem co z tego wyjdzie:) ale juz mamy wkręt zeby na plazy był bezpieczny i mamy nowe akcesoria:)

Link to comment
Share on other sites

LUDZISKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I wczoraj poszłam na to strzyżenie...padało, wiało-ale ja sie uparłam!! Wzięłam Chesa pod kurtke i poleciałam :D Jak tam weszłam to akurat ta babka strzygła takiego teriera walijskiego. Bardzo sie kręcił, wiec bałąm sie na to jak zaraguje Chester. Ale nie było tak źle....

Zanim poszłam na to strzyżenie to modliłam sie aby ta babka była jakąś miłą panią...Heh niestety ona taka zupełnie nie była... :-? To znaczy nie była wredna, ale strasznie zarozumiała. Przez cały czas dawała mi wyraźnie do zrozumienia że powinnam na szczepienia do niej chodzić (okało sie że jest tez wetem) I chwaliła się ciągle tym ze ma hodowle np. mówiła "że jej pieski to są w całej Polsce i w połowie Europy..."i wogóle...

Ale przynajmniejznała się na swojej robocie... :roll: Na poczatek bez żadnej proźby wytrymowała go (okazało sie że całkiem dobrze go wyskubałam bo nie miałą za duzo tego trymowania) no a potem golarka i nozyczki....Chester był w poządku. Przy okazji dowiedziałam sie o nim wielu rzeczy. pomino iz miała za złe troche że nie jest to sznaucerek z jej hodowli i nie pasowała jej pieszanka ps i czarno-srebrny, to w końcu po wygoleniu stwierdziła ze jest ładny. Pochwaliła tez jego brode 8) (powiedziała że bedzie ładna i długa!) poza tym ma ponoć ładnie obcięty ogon i ogólnie sierśc jest ładna. A odnoście maści to po ostrzyżeniu wyszedł jednak z niego p&s tyle że jak okresliła pani fryzjer " jakbym poszła z nim na wystawe to co niektórzy sedziowie powiedzieli by ze na za duzo pieprzu" ale ogolnie jest piekny :D

UWAGAByc może bedą zdjęcia!!! (dowiedziałam sie że można u nas zamówić film na płycie CD)

jakby co to kto mi może uzyczyc serwera??? :lol:

pozdróFka od nowego ostrzyzonego Chesa

ps. Zapomniałam wam napisac o moim najwiekszym "znarwieniu" :(

Okazało sie po wygoleniu uszu że jest nietoperkiem :lol: i ładnie mu tak jest ale jak podekrzewała justa on prawdopodobnie bedzie mniał stojące :o Może to głupie,ale mnie nie zachwyca Chester w zajęczych uczach :( Ale pani powiedziała że można mu zakleic specialnie plastrem do czaszki (w okresie ząbkowania) i wtedy mu sie tak ładnie zrosną..

Co o tym myslicie?

Mama nie chce sie zgodzic na klejenie....ale moze ja przekonam... :roll:

Link to comment
Share on other sites

no wiec moze zaczne od poctku - swietnie ze Chester ma juz króciutkie fiterko:) ale mam pyranie czy na grzbiecie tez był golony maszynką cczy tylko trymowany a maszynką na pupie, przedpiersiu, uszkach i policzkach? acha a wg. mnie badzo fajnie wygladaja takie nietoperze uszka i jescze jak nie jest wystawiany to nie trza mu stawiać według mnie i kleić.....taki jestr jest piekny -:) pozdrów go od nas (od deniska też) i czekamy na fotki które mam nadzieje beda...

Link to comment
Share on other sites

Witam Was!!!

Jejku Marta, ostatnio gadałyśmy na gg jeszcze na długo przed przybyciem Twojego Chesterka do Ciebie, a teraz popatrzyłam i... maluszek już u fryzjera był :D Szybciutko ten czas leci, a dzieciaczki nasze rosną i rosną :) Mam nadzieję ze niedługo uda mi się poznać (wirtualnie) Twojego golaska :)

Myślę tak samo jak Madziorka że takie uszka są śliczne, jeśli go nie bedziesz wystawiała to nie ma sensu czegokolwiek kleić :) Popatrz np. na uszka Sei- w nich cały jej urok :)

Madziorko, mam prośbę- mogłabyś zobaczyć czy dasz radę wejść na FZ?? Nie wiem czy to tylko u mnie coś nie działa czy poprostu forum się zawiesiło :(

Link to comment
Share on other sites

marta - strasznie się cieszę, że już po strzyżeniu - niecierpliwie czekam na zdjęcia - możesz sobie założyć album na foto.onet.pl i tam powstawiać odpowiednio zmniejszone :P a potem tu do nas 8)

No i nie rób mu nic z tymi uszkami - to jest takie koffane :P

Link to comment
Share on other sites

Martuniu ! Jak to jest nietoperkiem .czyżby uszy sięzrobiły lżejsze.

To by było niedobrze . Ale jest na to rada . Teraz kiedy jest jeszcze młody można mu obciązyć końcóweczki uszek. Słyszałam ,że niektóży przyklejają gumędo żucia .

Link to comment
Share on other sites

Olivko uwazasz ze jest sens je ciąc? przeciez chester nei ma rodowodu wiec tylko jak Marcie nie przeszkadzaja jego uszka to ja bym zostawiła, chyba ze marta woli łądne ciete to nie ma problemu, mnie osobiscie nie podobaja sie sznaucerki z tymi malutkimi (bądz wiekszymi) stojasymi obcietymi uszkami , ogonki jescze tolreuje ale uszyska nie bo uwazam ze to juz kompletna moda a piesek cierpi:( podobaja mi sie naturalne moja sasiadka ma sznaucerke mini pieprz i sól i ona ma netopreki:) wyglada słoko, na fotach w necie wygladaja wieksze a one u tej sznauci w ogóle nie rażą sa kochane...paps

Link to comment
Share on other sites

Heh...mówicie całkiem jak moja mama.......

I macie racje..Ja chyba za duzo od niego wymagam :-? :oops:

Co z tego że ludzie bedą się dziwnie patrzyli,ja go bede koffać!!!!!!!!!!!!!!!!!

A takie uszka sa troche smieszne ale słodkie :wink: :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...