Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

hmmm no juz sie chwale. Mam małą suczkę , coreczkę Wania i suczki z czech EVENING STAR Moldau North, która to jest znowu coreczką CH.USA,CAN,PL,resZW.ŚW Empire's WEEKEND WARRIOR.
Mała Frytka ma 3,5 miecha . niedługo bedzie pierwsza sesja zdjeciowia małej i odrazu wrzuce fotki w galerii.:lol::lol::lol:
Teraz muszę sie pochwalić zwycięztwem BIS w Inowrocławiu z pięknym chartem afgańskim z francuskiej hodowli du Menuel Galopin i dwókrotnym res.BOG z moją Uzi. Zdjecia wkleilem w galerii.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wanio']hmmm no juz sie chwale. Mam małą suczkę , coreczkę Wania i suczki z czech EVENING STAR Moldau North, która to jest znowu coreczką CH.USA,CAN,PL,resZW.ŚW Empire's WEEKEND WARRIOR.
Mała Frytka ma 3,5 miecha . niedługo bedzie pierwsza sesja zdjeciowia małej i odrazu wrzuce fotki w galerii.:lol::lol::lol:
Teraz muszę sie pochwalić zwycięztwem BIS w Inowrocławiu z pięknym chartem afgańskim z francuskiej hodowli du Menuel Galopin i dwókrotnym res.BOG z moją Uzi. Zdjecia wkleilem w galerii.[/quote]
Wanio ale superowo, gratuluje nowego maluszka :multi: :multi: :multi: . No i gratki dla slicznej Uzi i afgana :cool3: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wanio']hmmm no juz sie chwale. Mam małą suczkę , coreczkę Wania i suczki z czech EVENING STAR Moldau North, która to jest znowu coreczką CH.USA,CAN,PL,resZW.ŚW Empire's WEEKEND WARRIOR.
Mała Frytka ma 3,5 miecha . niedługo bedzie pierwsza sesja zdjeciowia małej i odrazu wrzuce fotki w galerii.:lol::lol::lol:
Teraz muszę sie pochwalić zwycięztwem BIS w Inowrocławiu z pięknym chartem afgańskim z francuskiej hodowli du Menuel Galopin i dwókrotnym res.BOG z moją Uzi. Zdjecia wkleilem w galerii.[/quote]

No tak . Wanio , Gucia . ciekawe kto nastepny ???

Link to comment
Share on other sites

Nie ja :-) To pewne ,dwa sznuacery to juz tłum :-)
Obserwuje moja Bianke i stwierdzam ,ze ona ma drapiezny charakter,ciekawam czy wasze psy tez tak maja.
Bianka jak sie cieszy to bardzo czesto musi bolesnie ugryzc osobe stojaca najblizej.Nie potrafi panowac nad swoimi emocjami.
Jak wracam z pracy to juz na mnie nie skacze,udalo sie to przewalczyc ,ale za to lapie moja dlin zebami i kasa.
Tak samo rano jak zauwazy ,ze sie obudzilam czesto szczypie mnie zebami w gola skore.
No i maltretuje Zuzie jak wychodza na spacer,bez konca skacze na nia i obgryza.A jak ja przytrzymac zeby nie mogla tego robic to zaczyna warczec poirytowanym tonem,nie warczy na nas tylko tak wogole ,jakby chciala juz sie wyrwac na ten dwor.
Takiego psa jeszcze nie mialam.
Jednoczesnie jest urodzona komediantka (miny,pomysly,zachowania) a przy tym psem pelnym pasji i swojego zdania na kazdy temat.
Zuzia nie ma nwet polowy tej werwy co Bianka,a przeciez wydawalo mi sie ,ze Zuzia jest taka energiczna suczka.
No napiszcie ,czy Wasze psy tez tak podgryzaja Was :-)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie :) Nareszcie poradzilam sobie z moim kompem i udalo mi sie zalogowac na dogo :)

Ja sie jeszcze nie pochwalilam :)
Moj Kenzio w Inowroclawiu zdobył kolejne CWC, nastepnie NPwR i na deser został Zwycięzcą Rasy Inowrocław 2006 :) Wiec weekend mialam calkiem udany ;)

A nastepny tez zapowiada sie ciekawy :D bo w piatek odbieram GUCIA ;) ( to zupelny przypadek, ze rodzenstwo z jednego miotu to Gucio i Gucia ;) ) juz sie doczekac nie moge :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marisia'][COLOR=red][SIZE=4]od 1 czerwca wprowadzaja w Rosji zakaz ciecia uszu i ogonow i w zwiazku z tym zakaz wystawiania cietych psow urodzonych po 31 maja[/SIZE][/COLOR]
[/quote]


:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
spodziewalam sie ze Rosja bedzie ostatnim bastionem kopiowania w Europie !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
spodziewalam sie ze Rosja bedzie ostatnim bastionem kopiowania w Europie ![/quote]
no dokladnie, aborcje maja legalna a wzieli sie za uszy???dlatego chcialabym poznac zrodlo informacji, bo jakos nie wierze ze nie zrobili soboe wyjatkow-p. ze swoimi ruskimi rasami, ktore maja kopiowane

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
spodziewalam sie ze Rosja bedzie ostatnim bastionem kopiowania w Europie ![/quote]
no dokladnie, aborcje maja legalna a wzieli sie za uszy???dlatego chcialabym poznac zrodlo informacji, bo jakos nie wierze ze nie zrobili sobie wyjatkow-np. ze swoimi ruskimi rasami, ktore maja kopiowane

Link to comment
Share on other sites

[quote]
Obserwuje moja Bianke
[..]
nie warczy na nas tylko tak wogole ,jakby chciala juz sie wyrwac na ten dwor.[/quote]Może ci się to wyda śmieszne, ale jak ja zauważam u psiaka jakieś tego typu zachowania to patrzę mu się głęboko w oczy nie mrugając, wyszczerzam zęby i zaczynam powoli, cicho warczeć głębokim basem :)

Moje psy zawsze wtedy przyprowadzają sie do porządku, znają swoje miejsce ;)

A jak cię będzie podszzypywać to piszcz głośno. Jak pies piszczy to znaczy, że go boli, wtedy powinna puścić ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...