Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

aaaa patrzcie co mam tez z hodowli Karwish:))
wiec jak produkuje schnoodle (pudelekXsznaucerek) to ciekawe co domieszala, zeby otrzymac PARTIE:lol: :lol: :lol: ja obstawiam ze np. foxa:))))
[URL="http://www.karwish.com/available/scpo_08_10_05/scpopuppies081005.html"]http://www.karwish.com/available/scpo_08_10_05/scpopuppies081005.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Mam wrażenie ,że ten post działa i intensywnie pracuje w godzinach wytężonej pracy dla dobra ojczyzny.W godzinach poobiednich przechodzi w stan spoczynku .Sznaucery mają zamówione wizyty u fryzjera i kosmetyczki (właścicielki chyba również) O karierę trzeba dbać.:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Hej!!
Aga książka jest po 17,90zł :cool3:

Romas co tam pisac mała rozrabia jak na swój wiek , kupiliśmy jej kaganiec bo się ostatnio tak przytrula bo coś zjadla na spacerze ,(wciąga wszystko co napotkana swojej drodze) że nie chcemy ryzykowac drugi raz a wyglada w nim dramatycznie :lol:
Wychodzi na długaśne spacery z Karatem i Phalco, na Phalcu jeździ ( przez co otrzymała ksywe Teri(minator) ) a do Karata pełna powaga hehe
Ma super psychikę bo to taki sznaucerzy golden kocha wszystkich i wszystko:eviltong:
A w domu czujny stróż :lol:

A my czekamy na jej pierwsza cieczkę, kiedy bedziemy mogli się spodziewać? Bo Wet mówił że u średnich to tak mniej więcej w 7 miechu
Aga jak to jest z średniakami?

Link to comment
Share on other sites

kocham was wszystkich i nikt mnie dzis niezdenerwuje 9mozecie próbować) :lol::lol::lol: Florence przepraszam za co kolowiek ci powiedzialam :wink::wink::wink::buzi::buzi::buzi: bardzo mi sie podoba twój sznaucerek (ta fotka na czerwonym tle jest piekna) buziak dla psiaka :buzi::buzi::buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angelka']Hej!!
Aga książka jest po 17,90zł :cool3:

Romas co tam pisac mała rozrabia jak na swój wiek , kupiliśmy jej kaganiec bo się ostatnio tak przytrula bo coś zjadla na spacerze ,(wciąga wszystko co napotkana swojej drodze) że nie chcemy ryzykowac drugi raz a wyglada w nim dramatycznie :lol:
Wychodzi na długaśne spacery z Karatem i Phalco, na Phalcu jeździ ( przez co otrzymała ksywe Teri(minator) ) a do Karata pełna powaga hehe
Ma super psychikę bo to taki sznaucerzy golden kocha wszystkich i wszystko:eviltong:
A w domu czujny stróż :lol:

A my czekamy na jej pierwsza cieczkę, kiedy bedziemy mogli się spodziewać? Bo Wet mówił że u średnich to tak mniej więcej w 7 miechu
Aga jak to jest z średniakami?[/quote]

to charakter ma jak Zadrunia :loveu:

z cieczkami bywa roznie - Zadra miala pierwsza w wieku pol roku a Tess jak skonczyla 11 miesiecy wiec to czysta loteria :roll:

Link to comment
Share on other sites

[B]Bardzo prosilabym wszystkich milosnikow zwierzat o pomoc ;)[/B]
[B]W tym roku zdaje mature i jako temat mojej pracy maturalnej z j.polskiego wybralam temat o zwierzetach a dokladniej :[/B]

[B]"Zwierzeta w literaturze i sztuce. Na podstawie wybranych przydkladow omow sposob funkcjonowania motywu"[/B]

[B]Bardzo prosze, jesli macie jakies materialy (obrazy, strony www, filmy, ksiazki) , ktore realizowaly by chociaz po czesci ten temat napiszcie mi o nich :)[/B]

[B]Chce aby moja praca byla jak najlepsza wiec szukam materialow w roznych miejscach :) [/B]

[B]Licze na Wasza pomoc;) :)[/B]
[B]Pozdrawiam[/B]
[B]Natalia [/B]

Link to comment
Share on other sites

aha no to fajno ja ju musze zmykać bo ide z Denisem na polko a potem jade do stdniny ale prosze tryzmajcie za mnie b. mocno kciuki bo dzisiaj oierwszy raz prowadze sama zbiórkę harcerską... tematem jest terenbownzwstwo - znaki patrolowe, orientowanie mapy, azymuty itd przerywane piosenkami - myslicie ze moż ebyć ciekawie? niemniej jednak nie zapomnijcie o kciukach bo sie starsznie boje co to mi wyjdzie...

Link to comment
Share on other sites

sprawdzilam gazety od srody i nic nie ma... moze znajde wczesniejsze jak rodzice wroca to wtedy sprawdze jeszcze...
napisalam do kilku hodowcow z Poznania... zobaczymy, moze oni cos wiedza... Malawaszka jesli masz jakis pomysl co moge jeszcze zrobic to pisz :) Pomoge jak tylko moge :)

Link to comment
Share on other sites

niestety nie wiem gdzie został znaleziony, dzięki za pomoc - napisałam jszcze do Jostry bo może ona zna hodowle białasków w tamtym terenie bo ja nie mam pojęcia - co byś mogła jeszcze zrobić to może masz znajomych z samego Poznania żeby sięrozejrzeli czy nie wiszą gdzieś ogłoszenia o zaginięciu?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...